کد خبر: ۴۲۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان گفت: شیوه ارزیابی رصد و پایش کسب و کار در این استان با استان های دیگر کاملا متفاوت است و این امر مانند پتک بر سر کرمان فرود آمده در حالی که مبنای پایش کسب و کار باید متناسب با واقعیت این استان باشد.

استاندار: شیوه ارزیابی رصد و پایش کسب و کار در کرمان متفاوت است

استاندار کرمان گفت: شیوه ارزیابی رصد و پایش کسب و کار در این استان با استان های دیگر کاملا متفاوت است و این امر مانند پتک بر سر کرمان فرود آمده در حالی که مبنای پایش کسب و کار باید متناسب با واقعیت این استان باشد.

علی زینی وند روز چهارشنبه در هشتمین ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان با اشاره به اینکه در بحث برنامه بودجه و پیش بینی که برای رشد اقتصادی ۸.۲ درصدی صورت گرفته؛ اقدامات خوبی انجام شده است افزود: وضعیت پروژه های اقتصاد مقاومتی بر اساس ظرفیت شهرستان ها تعریف شده است. 

وی ادامه داد: در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برنامه استان کرمان به صورت جدی مورد توجه قرار گرفته و باید پیشبرد برنامه های اقتصادی رصد شود و یک گارگروه و کمیته ویژه در این زمینه تعریف تا رصد و پایش به درستی انجام شود و مورد تاکید جدی ما است که دستگاه‌ها به این مهم توجه کنند. 

استاندار کرمان با بیان اینکه جمع آوری آمار و تجمیع موانع کار خوبی است اما اگر تبدیل به نتیجه نشود؛ فایده ای ندارد تصریح کرد: یکی از ماموریت های کمیته این باشد که همه کارهایی که از قبل وجود داشته است، جمع آوری و در زیر مجموعه های تخصصی بررسی شوند و همه دستگاه‌ها بر روی این مهم وقت بذارند. 

 زینی وند با اشاره به اینکه تنها استانی بودیم که کارگروه شعار سال را تشکیل دادیم گفت: از کارهای فرمالیته در حوزه تجمیع موانع پرهیز شود و نامه نویسی و گزارش نویسی لوازم کار است اما کافی نیست و باید خروجی کارگروه به نتایج مطلوب منجر شود. 

وی با اشاره به پیشرفت پروژه ها گفت: در شش ماهه در حوزه اشتغال و پیشرفت فیزیکی پروژه ها توجیحاتی از جمله افزایش اعتبارات و غیره را داریم اما مهرماه هم تمام شد و باید دستگاه‌ها به صورت جدی تر در این زمینه ورود کنند و پروژه ها و دستگاه‌هایی که در این زمینه ضعیف هستند باید شفاف اطلاع رسانی شوند. 

استاندار کرمان با بیان ابنکه تحقق اهداف در مرکز خدمات سرمایه گذاری و پنجره واحد سرمایه گذاری به نحوه مطلوب پیش می رود بیان داشت: باید فرضمان این باشد که شرایط جذب سرمایه گذار خارجی و تعاملات خارجی تسهیل شود و اگر به تعامل برسیم با یک حجمی از سرمایه گذاری خارجی می رسیم و باید زمینه سرمایه گذاری خارجی در استان فراهم شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

تجمع برخی کارکنان آب و فاضلاب مقابل استانداری/ مدیرعامل آبفا پاسخ خبرگزاری دولت را نداد

نماینده بم: با طرح صیانت موافقم، ولی باید چکش کاری شود

برد دقیقه نودی گل گهر برابر فجر

پیگیری برای حل مشکلات فعالان صنعت پسته در کرمان

بیش از ۸۵ درصد دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال استان تا کنون واکسینه شده اند/ زمان بازگشایی مدارس دقیق نیست

وحدت مردم ایران در جشنواره موسیقی نواحی در استان کرمان نشان داده شد

بازگشایی مدارس در استان کرمان چرا و چگونه انجام می‌شود؟

کرمان از بارندگی‌های پاییزی بی‌نصیب است

عامل تیراندازی ایذایی در سیرجان دستگیر شد

هفتمین سالانه خوشنویسی استان کرمان برگزار می‌شود

پربازدید ها

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست

سفر بنت به روسیه و نشانه‌هاي خطرناك از يك توطئه

سردار کوثری: پاسخ ایران به تعرض احتمالی رژیم صهیونیستی، کوبنده و قاطع خواهد بود

دشمنان فقط شیوه کارشان را عوض می‌کنند/ دشمنان برای سرگرمی و انحراف دانش‌آموزان برنامه دارند/ خنثی‌سازی تحریم‌ها باید یکی از اولویت‌های دولت باشد/ در جریان برجام عزت و شرف ما را فروختند

مجوز فعالیت اصناف و حضور کارمندان در ادارات از روز شنبه، صرفا با داشتن کارت واکسیناسیون

نماینده بم: با طرح صیانت موافقم، ولی باید چکش کاری شود

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)