کد خبر: ۴۲۷۰۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نرمشیر:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فضای جدید سیاسی کشور امیدبخش است و همه کمر بسته اند به مردم خدمت کنند، زیرا فلسفه‌ای جز خدمت کردن برای حکومت نیست. ما حکومت نمی‌کنیم، خدمت می‌کنیم و ما خادم هستیم، مردم حاکم هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فضای جدید سیاسی کشور امیدبخش است و همه کمر بسته اند به مردم خدمت کنند، زیرا فلسفه‌ای جز خدمت کردن برای حکومت نیست. ما حکومت نمی‌کنیم، خدمت می‌کنیم و ما خادم هستیم، مردم حاکم هستند.
سردارسرلشکر حسین سلامی بعد از ظهر امروز ۲۶ مهرماه در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی ... در شهرستان نرماشیر با ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم وفادار، خونگرم و فداکار دیار کریمان در استان کرمان اظهار کرد: این سرزمین را با نام شهیدان والامقام و پرافتخار آن می‌شناسیم. شهیدانی که نامشان روی زمین و در آسمان جاودانه است؛ هزاران شهید بر زمین افتاده برای برافراشتن نخل قامت مردم کشور و وطنمان.
وی با اشاره به اینکه استان کرمان جایی است که درآن یک مرد آسمانی و افسانه‌ای پرورش یافت، افزود: او (شهید حاج قاسم سلیمانی) ۴۰ سال لباس رزم را از تن بیرون نیاورد و شمشیر مبارزه همیشه بر کمر او بسته بود و در هر نقطه‌ای که دشمنان اسلام، مسلمانان و ایران آرایش جنگ می‌گرفتند، در قلب میدان و وسط معرکه بود و دشمن او را خوب می‌شناخت، ضربات او را خوب می‌فهمید و به او باور داشت.
سلامی بیان کرد: شهید سلیمانی جزو مردانی بود که دشمنش نیز او را ستایش و تحسین می‌کرد؛ در مقابل مردانگی و جوانمردی او تعظیم می‌کرد و هنوز هم هرچه کتاب و مقاله می‌نویسند، از بزرگی و عظمت، شکوه، صلابت و شجاعت این مرد می‌نویسند، حتی دشمنانش.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: حاج قاسم نمی‌توانست تحمل کند نوامیس مسلمین در روی زمین به دست مشرکان آواره شده و خانه مسلمانان بر سرشان آوار شود و می‌جنگید و می‌جنگید تا دشمن را با شکست بدرقه می‌کرد. او نمونه کامل کسی بود که یاور مستضعفان بود و از این دیار و از میان مردم کرمان برخاسته بود و این شهید افتخار همه ایران، اسلام و بلکه افتخار بشریت بود.
وی با اشاره به شهادت شهیدان شیعه و سنی خطاب به مردم عنوان کرد: خدارا شاکریم که امروز به خدمت شما مشرف شده ایم؛ ما هر وقت دلمان می‌گیرد، تن و جانمان را به رودخانه زلال مردممان می‌زنیم. بیش از آنکه شما نیاز داشته باشید ما در میان و کنارتان باشیم، ما نیاز داریم در کنار شما باشیم و دست‌های ما را بگیرید و برای ما دعا کنید که این نیاز ماست؛ ما با رضایت شما آرام هستیم. رضایت خداوند رضایت شماست و اگر شما مردم از ما راضی باشید، خداوند راضی است.
سلامی اظهار کرد: من و دوستانم به اذن، ولی خدا اینجا آمده ایم و ما مامور و فرستاده کسی هستیم که می‌دانم و می‌بینم شب و روزش برای نجات، آرامش و آسایش این مردم می‌گذرد و هیچ دردی به جز درد مردم ندارد و به فکر هیچ چیزی جز سعادت مردم ما و سایر مردم بلاد دیگر نیست.
وی تصریح کرد: امروز همان روزی است که شما مردم آرزو می‌کردید در عصر ائمه معصومین علیهم السلام و در کنار آن‌ها حضور می‌داشتید؛ امروز امام ما هست و البته نه تنها، بلکه بیکران و تمام نشدنی انسان‌های مومن هستند تا او را در قلب خود جای دهند.
فرمانده سپاه پاسداران تاکید کرد: همیشه راز اصلی گذر ما از شرایط سخت، اتصال، اتحاد و همدلی بین امت و امام است و مسلمانان هر گاه پشت سر امامشان حرکت کنند و به بیرقی که او برافراشته، نگاه کنند، راه را گم نکرده و از مسیر سعادت دور نمی‌شوند و این رمز بقای ماست و در همه صحنه‌های سخت اینگونه بوده است.
وی افزود: مردم اصل، ریشه و هدف انقلاب ما هستند و وقتی این مردم با امام انقلاب با هم یکی می‌شوند، هیچکس و هیچ چیز نمی‌تواند آن‌ها را شکست بدهد و بر زمین نمی‌خورند و در این دهه‌ها اینگونه بوده است.
سلامی تصریح کرد: شما مردم دفاع مقدس را پشت سر گذاشته و بر دشمن پیروز شدید. اینکه دشمن فشار روانی وارد کرد، مردم ایستادند و نجابت و صبر انقلابی به خرج داده و نه در تحریم، نه در تهاجم فرهنگی و نه در فشار سیاسی و تهدید مردم ما کوتاه نیامدند و ایستادند و دشمن ما را در حلقه تحریم اقتصادی جهانی قرار داد تا مردم تسلیم شوند، اما مردم ما ایستادند.
وی خطاب به مردم بیان کرد: امروز بیرق در دست شماست و دشمن در حال عقب نشینی است و کم جان شده و دیگر مثل گذشته نشاط تهاجم ندارد و شما دشمن را جا گذاشته اید و به ما روحیه و قوت قلب داده و ایمان ما را مستحکم کرده اید.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: ما بدون شما بی تکیه گاه هستیم، شما مردم ستون‌های ایستادگی ما هستید و ما در حال پیش رفتن هستیم؛ فضای جدید سیاسی کشور امیدبخش است و همه کمر بسته اند به مردم خدمت کنند، زیرا فلسفه‌ای جز خدمت کردن برای حکومت نیست. ما حکومت نمی‌کنیم، خدمت می‌کنیم و ما خادم هستیم، مردم حاکم هستند.
وی با اشاره به اینکه مردم، ولی نعمت ما و شایسته خدمت هستند و ما به بالاتر از خدمت می‌اندیشیم که در پیشگاه هدف‌های مقدس شما قربانی بشویم، افزود: خدمت کردن تا شهادت فاصله‌ای دارد و امروز هر کاری انجام می‌شود، همه به اراده رهبر ماست و ایشان به ما اذن داده، تشویق کرده و مدام اصرار دارند که همه ما به کمک مردم بشتابیم، بدون منت و این اموال و پول‌هایی که خرج می‌شود همه متعلق به شما مردم است.
سلامی با اشاره به اینکه همکاران ما مامور هستند که کنار مردم بمانند و سختی‌ها را بر زمین بزنند، تصریح کرد: ما فقط به امنیت مردم فکر نمی‌کنیم، بلکه در کنار آن به آرامش، آسایش و رفاه مردم فکر می‌کنیم. اینقدر می‌رویم تا دیگر هیچ دختر خردسالی ظرف آبی که خارج از استطاعت اوست، به دست نگیرد و این نهضت قطعا ادامه خواهد داشت، انشاءالله با شتاب و سرعت بیشتر.
فرمانده سپاه پاسداران گفت: امروز به امر رهبر عزیزمان همه نهاد‌ها کمر خدمت بسته اند و دولت نیز همین اراده را کرده و با همین نیت میان مردم می‌رود و به تدریج مشکلات کم می‌شود، چون ما هستیم، شما هستید و این راه را ادامه می‌دهیم.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در روستا‌های استان کرمان افزود: امیدواریم طی یک سال آینده بتوانیم مشکل آب روستا‌های استان کرمان را حل کنیم و در بقیه مسائل در راستای رفع فقر و محرومیت و ساخت بیمارستان، مدارس، راه و منازل محرومان تلاش کرده و بر مشکلات فائق بیاییم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مرکز پژوهش‌ها نباید باشگاه احزاب و جریان‌های سیاسی باشد و علیه دیگران بیانیه صادر کند

آخرین خبر مدیرعامل تامین‌اجتماعی از حقوق بازنشستگان/ میزان افزایش حقوق‌ها کاهش می‌یابد؟

همسان‌سازی حقوق باید برای حقوق بگیران و بازنشستگان انجام شود / یارانه معشیتی باید به همه اقشار مردم پرداخت شود

پخش فیلم سینمایی آن 23 نفر جمعه از شبکه دو سیما

اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی دستگیر شدند

انتقال درون جامعه ای ویروس آبله میمون اتفاق افتاده است

گمانه زنی روزنامه جمهوری درباره غیبت معنادار وزیر صمت در نمایشگاه خودرو

اصلاح وضعیت پوشش و حجاب کارمندان آغاز شد

کرونا تقریبا در کل دنیا کنترل شده است

آسیب‌شناسی جریان اصلاحات هنوز به جمع‌بندی و حصول راهکار نرسیده است/ ابقای رؤسای کمیته‌های جبهه اصلاحات

پربازدید ها

نماینده جیرفت و عنبرآباد: قالیباف رای می آورد

روزنامه اصولگرا: قرار است چه اتفاقی بیفتد که رئیس جمهور می گوید آبرویم را برای جراحی اقتصادی در دست گرفته ام؟

فرهیختگان: منظور رئیسی از تصمیم سخت گران شدن بنزین نبوده است

آیا قانون انتخابات مجلس و شوراها تغییر می کند؟

همچنان برخی مسئولان و فعالان سیاسی تاثیر منفی تحریم‌ها را انکار می‌کنند / هرگونه اصلاح ساختار در بخش اقتصاد بدون اصلاح ساختار در بخش سیاسی کارآمد نیست

ابعاد ترور سردار شهید «صیادخدایی» در دست بررسی است / گروهی که مسئولیت ترور را به عهده دارد، بهای سنگینی خواهد پرداخت

تسنیم: برخلاف خبر الجزیره رهبری سخنی از سازش نگفتند

آسیب‌شناسی جریان اصلاحات هنوز به جمع‌بندی و حصول راهکار نرسیده است/ ابقای رؤسای کمیته‌های جبهه اصلاحات

مرکز پژوهش‌ها نباید باشگاه احزاب و جریان‌های سیاسی باشد و علیه دیگران بیانیه صادر کند

همسان‌سازی حقوق باید برای حقوق بگیران و بازنشستگان انجام شود / یارانه معشیتی باید به همه اقشار مردم پرداخت شود

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۲ نظر)

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۷ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۵ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)