کد خبر: ۴۲۷۰۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نرمشیر:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فضای جدید سیاسی کشور امیدبخش است و همه کمر بسته اند به مردم خدمت کنند، زیرا فلسفه‌ای جز خدمت کردن برای حکومت نیست. ما حکومت نمی‌کنیم، خدمت می‌کنیم و ما خادم هستیم، مردم حاکم هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فضای جدید سیاسی کشور امیدبخش است و همه کمر بسته اند به مردم خدمت کنند، زیرا فلسفه‌ای جز خدمت کردن برای حکومت نیست. ما حکومت نمی‌کنیم، خدمت می‌کنیم و ما خادم هستیم، مردم حاکم هستند.
سردارسرلشکر حسین سلامی بعد از ظهر امروز ۲۶ مهرماه در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی ... در شهرستان نرماشیر با ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم وفادار، خونگرم و فداکار دیار کریمان در استان کرمان اظهار کرد: این سرزمین را با نام شهیدان والامقام و پرافتخار آن می‌شناسیم. شهیدانی که نامشان روی زمین و در آسمان جاودانه است؛ هزاران شهید بر زمین افتاده برای برافراشتن نخل قامت مردم کشور و وطنمان.
وی با اشاره به اینکه استان کرمان جایی است که درآن یک مرد آسمانی و افسانه‌ای پرورش یافت، افزود: او (شهید حاج قاسم سلیمانی) ۴۰ سال لباس رزم را از تن بیرون نیاورد و شمشیر مبارزه همیشه بر کمر او بسته بود و در هر نقطه‌ای که دشمنان اسلام، مسلمانان و ایران آرایش جنگ می‌گرفتند، در قلب میدان و وسط معرکه بود و دشمن او را خوب می‌شناخت، ضربات او را خوب می‌فهمید و به او باور داشت.
سلامی بیان کرد: شهید سلیمانی جزو مردانی بود که دشمنش نیز او را ستایش و تحسین می‌کرد؛ در مقابل مردانگی و جوانمردی او تعظیم می‌کرد و هنوز هم هرچه کتاب و مقاله می‌نویسند، از بزرگی و عظمت، شکوه، صلابت و شجاعت این مرد می‌نویسند، حتی دشمنانش.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: حاج قاسم نمی‌توانست تحمل کند نوامیس مسلمین در روی زمین به دست مشرکان آواره شده و خانه مسلمانان بر سرشان آوار شود و می‌جنگید و می‌جنگید تا دشمن را با شکست بدرقه می‌کرد. او نمونه کامل کسی بود که یاور مستضعفان بود و از این دیار و از میان مردم کرمان برخاسته بود و این شهید افتخار همه ایران، اسلام و بلکه افتخار بشریت بود.
وی با اشاره به شهادت شهیدان شیعه و سنی خطاب به مردم عنوان کرد: خدارا شاکریم که امروز به خدمت شما مشرف شده ایم؛ ما هر وقت دلمان می‌گیرد، تن و جانمان را به رودخانه زلال مردممان می‌زنیم. بیش از آنکه شما نیاز داشته باشید ما در میان و کنارتان باشیم، ما نیاز داریم در کنار شما باشیم و دست‌های ما را بگیرید و برای ما دعا کنید که این نیاز ماست؛ ما با رضایت شما آرام هستیم. رضایت خداوند رضایت شماست و اگر شما مردم از ما راضی باشید، خداوند راضی است.
سلامی اظهار کرد: من و دوستانم به اذن، ولی خدا اینجا آمده ایم و ما مامور و فرستاده کسی هستیم که می‌دانم و می‌بینم شب و روزش برای نجات، آرامش و آسایش این مردم می‌گذرد و هیچ دردی به جز درد مردم ندارد و به فکر هیچ چیزی جز سعادت مردم ما و سایر مردم بلاد دیگر نیست.
وی تصریح کرد: امروز همان روزی است که شما مردم آرزو می‌کردید در عصر ائمه معصومین علیهم السلام و در کنار آن‌ها حضور می‌داشتید؛ امروز امام ما هست و البته نه تنها، بلکه بیکران و تمام نشدنی انسان‌های مومن هستند تا او را در قلب خود جای دهند.
فرمانده سپاه پاسداران تاکید کرد: همیشه راز اصلی گذر ما از شرایط سخت، اتصال، اتحاد و همدلی بین امت و امام است و مسلمانان هر گاه پشت سر امامشان حرکت کنند و به بیرقی که او برافراشته، نگاه کنند، راه را گم نکرده و از مسیر سعادت دور نمی‌شوند و این رمز بقای ماست و در همه صحنه‌های سخت اینگونه بوده است.
وی افزود: مردم اصل، ریشه و هدف انقلاب ما هستند و وقتی این مردم با امام انقلاب با هم یکی می‌شوند، هیچکس و هیچ چیز نمی‌تواند آن‌ها را شکست بدهد و بر زمین نمی‌خورند و در این دهه‌ها اینگونه بوده است.
سلامی تصریح کرد: شما مردم دفاع مقدس را پشت سر گذاشته و بر دشمن پیروز شدید. اینکه دشمن فشار روانی وارد کرد، مردم ایستادند و نجابت و صبر انقلابی به خرج داده و نه در تحریم، نه در تهاجم فرهنگی و نه در فشار سیاسی و تهدید مردم ما کوتاه نیامدند و ایستادند و دشمن ما را در حلقه تحریم اقتصادی جهانی قرار داد تا مردم تسلیم شوند، اما مردم ما ایستادند.
وی خطاب به مردم بیان کرد: امروز بیرق در دست شماست و دشمن در حال عقب نشینی است و کم جان شده و دیگر مثل گذشته نشاط تهاجم ندارد و شما دشمن را جا گذاشته اید و به ما روحیه و قوت قلب داده و ایمان ما را مستحکم کرده اید.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: ما بدون شما بی تکیه گاه هستیم، شما مردم ستون‌های ایستادگی ما هستید و ما در حال پیش رفتن هستیم؛ فضای جدید سیاسی کشور امیدبخش است و همه کمر بسته اند به مردم خدمت کنند، زیرا فلسفه‌ای جز خدمت کردن برای حکومت نیست. ما حکومت نمی‌کنیم، خدمت می‌کنیم و ما خادم هستیم، مردم حاکم هستند.
وی با اشاره به اینکه مردم، ولی نعمت ما و شایسته خدمت هستند و ما به بالاتر از خدمت می‌اندیشیم که در پیشگاه هدف‌های مقدس شما قربانی بشویم، افزود: خدمت کردن تا شهادت فاصله‌ای دارد و امروز هر کاری انجام می‌شود، همه به اراده رهبر ماست و ایشان به ما اذن داده، تشویق کرده و مدام اصرار دارند که همه ما به کمک مردم بشتابیم، بدون منت و این اموال و پول‌هایی که خرج می‌شود همه متعلق به شما مردم است.
سلامی با اشاره به اینکه همکاران ما مامور هستند که کنار مردم بمانند و سختی‌ها را بر زمین بزنند، تصریح کرد: ما فقط به امنیت مردم فکر نمی‌کنیم، بلکه در کنار آن به آرامش، آسایش و رفاه مردم فکر می‌کنیم. اینقدر می‌رویم تا دیگر هیچ دختر خردسالی ظرف آبی که خارج از استطاعت اوست، به دست نگیرد و این نهضت قطعا ادامه خواهد داشت، انشاءالله با شتاب و سرعت بیشتر.
فرمانده سپاه پاسداران گفت: امروز به امر رهبر عزیزمان همه نهاد‌ها کمر خدمت بسته اند و دولت نیز همین اراده را کرده و با همین نیت میان مردم می‌رود و به تدریج مشکلات کم می‌شود، چون ما هستیم، شما هستید و این راه را ادامه می‌دهیم.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در روستا‌های استان کرمان افزود: امیدواریم طی یک سال آینده بتوانیم مشکل آب روستا‌های استان کرمان را حل کنیم و در بقیه مسائل در راستای رفع فقر و محرومیت و ساخت بیمارستان، مدارس، راه و منازل محرومان تلاش کرده و بر مشکلات فائق بیاییم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

جزئیات رنگ بندی جدید کرونایی کشور/ صفر شدن مرگ و میر در 13 استان کشور

واژگونی اتوبوس «اصفهان به بندرعباس» یک کشته و ۵ مجروح بر جا گذاشت

کلاهبرداری از دانش آموزان با شگرد کلاس‌های خصوصی مجازی

سایت نزدیک به قالیباف: انتخاب محمد به جای قاسمی با انتقاداتی از درون جریان اصولگرایی همراه خواهد بود

هیچ ملّتی بدون تحمّل بسیاری از سختی‌ها، به جایی نمی رسد/ ان‌شاءالله تحمّل این سختی‌ها، ملّت ایران را به اوج خواهد رساند

بیانیه جبهه اصلاحات درباره بحران آب در اصفهان

تحلیل پسر شهید بهشتی از جمله حزب معبد من است

تجدید ساختار حزب و تشکیل دولت سایه در دستور کار حزب کارگزاران

پربازدید ها

سایت نزدیک به قالیباف: انتخاب محمد به جای قاسمی با انتقاداتی از درون جریان اصولگرایی همراه خواهد بود

در جلسه اعضای شورای تامین زرند با رسانه‌ها چه گذشت؟

تجدید ساختار حزب و تشکیل دولت سایه در دستور کار حزب کارگزاران

نتیجه طرح صیانت، چیزی غیر از مسدودسازی اینستاگرام و واتس‌آپ نیست

سیدحسن خمینی: تمام دوره زندگی را دوره آزمایش بدانیم

هیچ ملّتی بدون تحمّل بسیاری از سختی‌ها، به جایی نمی رسد/ ان‌شاءالله تحمّل این سختی‌ها، ملّت ایران را به اوج خواهد رساند

بیانیه جبهه اصلاحات درباره بحران آب در اصفهان

تحلیل پسر شهید بهشتی از جمله حزب معبد من است

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)