کد خبر: ۴۲۷۰۹
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان خبرداد:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: چهاردهمین دوره جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران، امسال با نام وحدت در کسوت موسیقی اقوام در کرمان برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: چهاردهمین دوره جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران، امسال با نام وحدت در کسوت موسیقی اقوام در کرمان برگزار می‌شود.
به گزارش فارس محمدرضا علیزاده امروز در نشست خبری به مناسب برگزاری جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران در کرمان اظهار داشت: چهاردهمین دوره جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران، امسال با نام وحدت در کسوت موسیقی اقوام در کرمان برگزار می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با بیان اینکه این جشنواره از ۲۹ مهر ماه سال جاری تا ۲ آبان ماه در باغ موزه وزیری شهر کرمان برگزار می‌شود، عنوان کرد: این جشنواره به عنوان یکی از مهم‌ترین رویداد‌های موسیقی و به نوعی اصیل‌ترین موسیقی کشور تلقی می‌شود.
وی تصریح کرد: در جشنواره امسال همه اقوام سراسر کشور حضور دارند و بیش از ۷۰ نفر از هنرمندان و اساتید موسیقی نواحی کشور در این جشنواره شرکت کرده‌اند و به تناوب کار‌های خود را ارائه می‌دهند.
علیزاده بیان داشت: جشنواره ملی موسیقی نواحی یکی از سه جشنواره موسیقی مهم کشور است، ظرفیت برگزاری جشنواره طی سال‌ها برگزاری در کرمان ایجاد شده و امیدواریم این جشنواره در کرمان استمرار داشته باشد و به دنبال این هستیم که دبیرخانه دائمی آن را راه‌اندازی کنیم.
وی عنوان کرد: این جشنواره تا سال ۹۸ به صورت حضوری برگزار شد و در این سال ما میزبان بیش از ۳۰۰ نفر از هنرمندان و دست‌اندرکاران اجرایی این جشنواره در کرمان بودیم و سال گذشته به دلیل بیماری کرونا این جشنواره به صورت مجازی برگزار شد.
علیزاده ادامه داد: امسال قرار است این جشنواره به صورت محدود حضوری برگزار شود و همچنین در چهار شهرستان استان این جشنواره میزبانی شود که تا کنون فقط در شهرستان سیرجان برگزاری این جشنواره قطعی شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

نیاز به ۲۴۱۹۲ میلیارد تومان برای تامین کالا‌های اساسی استان

دستگیری عامل تیراندازی به یک شهروند در عنبرآباد کرمان

هشدار هواشناسی درباره ناپایداری‌های جوی در استان کرمان

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان

موضوع کم کاری احتمالی آتش نشانی زرند در دستور کار دادستانی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)