کد خبر: ۴۲۷۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۵
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان مطرح کرد:دولت تغییر کرده و حتما در درون مدیریت‌ها از صدر تا ذیل تغییر‌ها انجام می‌شود
استاندار کرمان تصریح کرد: دولت تغییر کرده و حتما در درون مدیریت‌ها از صدر تا ذیل تغییر‌ها انجام می‌شود و زمینه برای تغییرات سریع حضور نیرو‌های تازه نفس، با انگیزه و متناسب با شرایط کشور فراهم شود. وی ادامه داد: مردم به تغییرات کار ندارند، آن‌ها یک نظام بنام جمهوری اسلامی می‌شناسند که در راس آن مقام معظم رهبری است و ذیل آن نیز باید کار کنند و اگر مدیری تا روز که امضای آن اعتبار دارد، کم کاری کند، نامردی، بد اخلاقی و غیرشرعی است. زینی وند گفت: کسانی که مطالبه تغییر دارند یادشان باشد که در نظام اسلامی هستیم و ادبیات آن‌ها متناسب با رهبری و با اخلاق و بدور از تخریب باشد و مدیران تا زمانی که در منصب هستند باید محکم کار خودشان را انجام دهند و کم کاری را از آن‌ها نمی‌پذیریم.

 استاندار کرمان با اشاره به مطالبه استفاده از جوانان برای مدیریت‌های این استان گفت: در حوزه مدیریت نیز مطالبه بحقی مطرح شده و باید در همه نقاط از جمله جنوب و شرق کرمان توازن مدیریتی ایجاد شود.
به گزارش ایرنا، علی زینی وند روز چهارشنبه در آیین تجلیل از دانش آموزان برگزیده کنکور ۱۴۰۰ شهرستان‌های جنوبی استان کرمان افزود: در راستای مطالبات مردم این منطقه اسنادی امضا شده که مدیریت ارشد استان برای توازن بخشی در کرمان باید به آن پایبند باشد و برای توازن بخشی، باید تبعیض مثبت صورت گیرد.
وی تصریح کرد: در دولت جدید نیز با توجه شعار‌ها و اهداف آیت الله رئیسی حتما این رویکرد با شدت بیشتر اتفاق می‌افتد.
استاندار کرمان با بیان اینکه باید در طول پنج سال آینده شاهد دگرگونی در مناطق جنوبی این استان باشیم تاکید کرد: هر چند این دگرگونی با بودجه دولت اتفاق نمی‌افتد، باید با حضور شرکت‌ها و بخش خصوصی انجام شود که در حوزه معادن اتفاقات خوبی رخ داده است.
وی اظهار داشت: معین‌های اقتصادی نیز باید تمام قد پای کار بیایند، سه شرکت بزرگ صنعتی و معدنی باید هلدینگ گردشگری و کشاورزی در منطقه تاسیس کنند، اما شرکت‌ها نباید به فعالیت در این مناطق نگاه سود دهی داشته باشند و این وظیفه و مسئولیت اجتماعی آن‌ها است.
زینی وند با اشاره به اینکه بخش عمده‌ای از حقوق دولتی معادن از استان کرمان است افزود:، اما قوانین اجازه گرفتن این حقوق را نمی‌دهد و ما راهکاری تعریف کردیم که به اندازه پنج سال بودجه دولت پول از شرکت‌های بزرگ معدنی به استان می‌آوریم.
وی بیان کرد: خارج از امکانات دولتی ۱۲ هزار شغل با تسهیلات ارزان قیمت چهار درصدی با کمک شبکه‌هایی نظیر بسیج سازندگی، کمیته امداد، بانک رسالت و ۱۸ هزار شغل نیز زیر نظر بنیاد برکت تعریف شده است.
استاندار کرمان تصریح کرد: دولت تغییر کرده و حتما در درون مدیریت‌ها از صدر تا ذیل تغییر‌ها انجام می‌شود و زمینه برای تغییرات سریع حضور نیرو‌های تازه نفس، با انگیزه و متناسب با شرایط کشور فراهم شود.
وی ادامه داد: مردم به تغییرات کار ندارند، آن‌ها یک نظام بنام جمهوری اسلامی می‌شناسند که در راس آن مقام معظم رهبری است و ذیل آن نیز باید کار کنند و اگر مدیری تا روز که امضای آن اعتبار دارد، کم کاری کند، نامردی، بد اخلاقی و غیرشرعی است.
زینی وند گفت: کسانی که مطالبه تغییر دارند یادشان باشد که در نظام اسلامی هستیم و ادبیات آن‌ها متناسب با رهبری و با اخلاق و بدور از تخریب باشد و مدیران تا زمانی که در منصب هستند باید محکم کار خودشان را انجام دهند و کم کاری را از آن‌ها نمی‌پذیریم.
وی بیان کرد: سه درصد از مردم دنبال سیاسی کاری و جناحی هستند، ۹۷ درصد از مردم می‌خواهند کار و ارزش‌های آن‌ها حفظ شود، اوضاع زندگی آن‌ها بهتر و فرامین رهبری معظم انقلاب اجرا شود و به لحاظ شرعی و اخلاقی هر کسی که آمادگی نداشته باشد نیابد مسئولیت بپذیرد و در هر تغییری تبدیل به احسن باید انجام شود.
استاندار کرمان با گرامیداشت یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: این سردار بزرگ پیوند خوبی بین همه نقاط استان کرمان برقرار کرد و دانش آموزان حتما مقطع خاطرات کوچ عشایر و زندگی روستایی را بخوانند و ببینند در دل عشایر کوچ رو یک انسان جهانی می‌تواند سال‌ها برای ما تولید، غرور، مردانگ، صداقت و ... کند.
وی افزود: پتانسیل و ظرفیت اصلی در همه جوامع نیروی انسانی است که اگر آموزش دیده، مجهز به دانش و کاردان و فن آموخته باشد، در آینده کاملا وضعیت منطقه را تغییر می‌دهند.
زینی وند اظهار داشت: شرکت گهر زمین بسیار خوب پای کار هستند و هر اقدامی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی به این شرکت ارجاع داده ایم چند قدم از ما جلوتر بودند و از معین‌های موفق اقتصادی محسوب می‌شوند.
همچنین در این آیین با اهدای لوح تقدیر از برترین‌ها کنکور ۱۴۰۰ توسط استاندار کرمان تقدیر به عمل آمد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

جزئیات رنگ بندی جدید کرونایی کشور/ صفر شدن مرگ و میر در 13 استان کشور

واژگونی اتوبوس «اصفهان به بندرعباس» یک کشته و ۵ مجروح بر جا گذاشت

کلاهبرداری از دانش آموزان با شگرد کلاس‌های خصوصی مجازی

سایت نزدیک به قالیباف: انتخاب محمد به جای قاسمی با انتقاداتی از درون جریان اصولگرایی همراه خواهد بود

هیچ ملّتی بدون تحمّل بسیاری از سختی‌ها، به جایی نمی رسد/ ان‌شاءالله تحمّل این سختی‌ها، ملّت ایران را به اوج خواهد رساند

بیانیه جبهه اصلاحات درباره بحران آب در اصفهان

تحلیل پسر شهید بهشتی از جمله حزب معبد من است

تجدید ساختار حزب و تشکیل دولت سایه در دستور کار حزب کارگزاران

پربازدید ها

سایت نزدیک به قالیباف: انتخاب محمد به جای قاسمی با انتقاداتی از درون جریان اصولگرایی همراه خواهد بود

در جلسه اعضای شورای تامین زرند با رسانه‌ها چه گذشت؟

تجدید ساختار حزب و تشکیل دولت سایه در دستور کار حزب کارگزاران

نتیجه طرح صیانت، چیزی غیر از مسدودسازی اینستاگرام و واتس‌آپ نیست

سیدحسن خمینی: تمام دوره زندگی را دوره آزمایش بدانیم

هیچ ملّتی بدون تحمّل بسیاری از سختی‌ها، به جایی نمی رسد/ ان‌شاءالله تحمّل این سختی‌ها، ملّت ایران را به اوج خواهد رساند

بیانیه جبهه اصلاحات درباره بحران آب در اصفهان

تحلیل پسر شهید بهشتی از جمله حزب معبد من است

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)