کد خبر: ۴۲۷۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۵
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان مطرح کرد:دولت تغییر کرده و حتما در درون مدیریت‌ها از صدر تا ذیل تغییر‌ها انجام می‌شود
استاندار کرمان تصریح کرد: دولت تغییر کرده و حتما در درون مدیریت‌ها از صدر تا ذیل تغییر‌ها انجام می‌شود و زمینه برای تغییرات سریع حضور نیرو‌های تازه نفس، با انگیزه و متناسب با شرایط کشور فراهم شود. وی ادامه داد: مردم به تغییرات کار ندارند، آن‌ها یک نظام بنام جمهوری اسلامی می‌شناسند که در راس آن مقام معظم رهبری است و ذیل آن نیز باید کار کنند و اگر مدیری تا روز که امضای آن اعتبار دارد، کم کاری کند، نامردی، بد اخلاقی و غیرشرعی است. زینی وند گفت: کسانی که مطالبه تغییر دارند یادشان باشد که در نظام اسلامی هستیم و ادبیات آن‌ها متناسب با رهبری و با اخلاق و بدور از تخریب باشد و مدیران تا زمانی که در منصب هستند باید محکم کار خودشان را انجام دهند و کم کاری را از آن‌ها نمی‌پذیریم.

 استاندار کرمان با اشاره به مطالبه استفاده از جوانان برای مدیریت‌های این استان گفت: در حوزه مدیریت نیز مطالبه بحقی مطرح شده و باید در همه نقاط از جمله جنوب و شرق کرمان توازن مدیریتی ایجاد شود.
به گزارش ایرنا، علی زینی وند روز چهارشنبه در آیین تجلیل از دانش آموزان برگزیده کنکور ۱۴۰۰ شهرستان‌های جنوبی استان کرمان افزود: در راستای مطالبات مردم این منطقه اسنادی امضا شده که مدیریت ارشد استان برای توازن بخشی در کرمان باید به آن پایبند باشد و برای توازن بخشی، باید تبعیض مثبت صورت گیرد.
وی تصریح کرد: در دولت جدید نیز با توجه شعار‌ها و اهداف آیت الله رئیسی حتما این رویکرد با شدت بیشتر اتفاق می‌افتد.
استاندار کرمان با بیان اینکه باید در طول پنج سال آینده شاهد دگرگونی در مناطق جنوبی این استان باشیم تاکید کرد: هر چند این دگرگونی با بودجه دولت اتفاق نمی‌افتد، باید با حضور شرکت‌ها و بخش خصوصی انجام شود که در حوزه معادن اتفاقات خوبی رخ داده است.
وی اظهار داشت: معین‌های اقتصادی نیز باید تمام قد پای کار بیایند، سه شرکت بزرگ صنعتی و معدنی باید هلدینگ گردشگری و کشاورزی در منطقه تاسیس کنند، اما شرکت‌ها نباید به فعالیت در این مناطق نگاه سود دهی داشته باشند و این وظیفه و مسئولیت اجتماعی آن‌ها است.
زینی وند با اشاره به اینکه بخش عمده‌ای از حقوق دولتی معادن از استان کرمان است افزود:، اما قوانین اجازه گرفتن این حقوق را نمی‌دهد و ما راهکاری تعریف کردیم که به اندازه پنج سال بودجه دولت پول از شرکت‌های بزرگ معدنی به استان می‌آوریم.
وی بیان کرد: خارج از امکانات دولتی ۱۲ هزار شغل با تسهیلات ارزان قیمت چهار درصدی با کمک شبکه‌هایی نظیر بسیج سازندگی، کمیته امداد، بانک رسالت و ۱۸ هزار شغل نیز زیر نظر بنیاد برکت تعریف شده است.
استاندار کرمان تصریح کرد: دولت تغییر کرده و حتما در درون مدیریت‌ها از صدر تا ذیل تغییر‌ها انجام می‌شود و زمینه برای تغییرات سریع حضور نیرو‌های تازه نفس، با انگیزه و متناسب با شرایط کشور فراهم شود.
وی ادامه داد: مردم به تغییرات کار ندارند، آن‌ها یک نظام بنام جمهوری اسلامی می‌شناسند که در راس آن مقام معظم رهبری است و ذیل آن نیز باید کار کنند و اگر مدیری تا روز که امضای آن اعتبار دارد، کم کاری کند، نامردی، بد اخلاقی و غیرشرعی است.
زینی وند گفت: کسانی که مطالبه تغییر دارند یادشان باشد که در نظام اسلامی هستیم و ادبیات آن‌ها متناسب با رهبری و با اخلاق و بدور از تخریب باشد و مدیران تا زمانی که در منصب هستند باید محکم کار خودشان را انجام دهند و کم کاری را از آن‌ها نمی‌پذیریم.
وی بیان کرد: سه درصد از مردم دنبال سیاسی کاری و جناحی هستند، ۹۷ درصد از مردم می‌خواهند کار و ارزش‌های آن‌ها حفظ شود، اوضاع زندگی آن‌ها بهتر و فرامین رهبری معظم انقلاب اجرا شود و به لحاظ شرعی و اخلاقی هر کسی که آمادگی نداشته باشد نیابد مسئولیت بپذیرد و در هر تغییری تبدیل به احسن باید انجام شود.
استاندار کرمان با گرامیداشت یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: این سردار بزرگ پیوند خوبی بین همه نقاط استان کرمان برقرار کرد و دانش آموزان حتما مقطع خاطرات کوچ عشایر و زندگی روستایی را بخوانند و ببینند در دل عشایر کوچ رو یک انسان جهانی می‌تواند سال‌ها برای ما تولید، غرور، مردانگ، صداقت و ... کند.
وی افزود: پتانسیل و ظرفیت اصلی در همه جوامع نیروی انسانی است که اگر آموزش دیده، مجهز به دانش و کاردان و فن آموخته باشد، در آینده کاملا وضعیت منطقه را تغییر می‌دهند.
زینی وند اظهار داشت: شرکت گهر زمین بسیار خوب پای کار هستند و هر اقدامی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی به این شرکت ارجاع داده ایم چند قدم از ما جلوتر بودند و از معین‌های موفق اقتصادی محسوب می‌شوند.
همچنین در این آیین با اهدای لوح تقدیر از برترین‌ها کنکور ۱۴۰۰ توسط استاندار کرمان تقدیر به عمل آمد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مرکز پژوهش‌ها نباید باشگاه احزاب و جریان‌های سیاسی باشد و علیه دیگران بیانیه صادر کند

آخرین خبر مدیرعامل تامین‌اجتماعی از حقوق بازنشستگان/ میزان افزایش حقوق‌ها کاهش می‌یابد؟

همسان‌سازی حقوق باید برای حقوق بگیران و بازنشستگان انجام شود / یارانه معشیتی باید به همه اقشار مردم پرداخت شود

پخش فیلم سینمایی آن 23 نفر جمعه از شبکه دو سیما

اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی دستگیر شدند

انتقال درون جامعه ای ویروس آبله میمون اتفاق افتاده است

گمانه زنی روزنامه جمهوری درباره غیبت معنادار وزیر صمت در نمایشگاه خودرو

اصلاح وضعیت پوشش و حجاب کارمندان آغاز شد

کرونا تقریبا در کل دنیا کنترل شده است

آسیب‌شناسی جریان اصلاحات هنوز به جمع‌بندی و حصول راهکار نرسیده است/ ابقای رؤسای کمیته‌های جبهه اصلاحات

پربازدید ها

نماینده جیرفت و عنبرآباد: قالیباف رای می آورد

روزنامه اصولگرا: قرار است چه اتفاقی بیفتد که رئیس جمهور می گوید آبرویم را برای جراحی اقتصادی در دست گرفته ام؟

فرهیختگان: منظور رئیسی از تصمیم سخت گران شدن بنزین نبوده است

آیا قانون انتخابات مجلس و شوراها تغییر می کند؟

همچنان برخی مسئولان و فعالان سیاسی تاثیر منفی تحریم‌ها را انکار می‌کنند / هرگونه اصلاح ساختار در بخش اقتصاد بدون اصلاح ساختار در بخش سیاسی کارآمد نیست

تسنیم: برخلاف خبر الجزیره رهبری سخنی از سازش نگفتند

ابعاد ترور سردار شهید «صیادخدایی» در دست بررسی است / گروهی که مسئولیت ترور را به عهده دارد، بهای سنگینی خواهد پرداخت

آسیب‌شناسی جریان اصلاحات هنوز به جمع‌بندی و حصول راهکار نرسیده است/ ابقای رؤسای کمیته‌های جبهه اصلاحات

اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی دستگیر شدند

مرکز پژوهش‌ها نباید باشگاه احزاب و جریان‌های سیاسی باشد و علیه دیگران بیانیه صادر کند

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۲ نظر)

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۷ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۵ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)