کد خبر: ۴۲۷۴۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷
ارسال به دوستان
ذخیره
در ۲۴ ساعت اخیر، خروجی برخی رسانه‌های خبری در دنیا، تهدید‌های تعدادی از مقامات رژیم صهیونیستی علیه ایران را منتشر کرده اند. تهدید‌های جنگ طلبانه‌ای که مقامات رسمی هنوز نسبت به آن‌ها واکنشی رسمی نشان نداده اند.

در ۲۴ ساعت اخیر، خروجی برخی رسانه‌های خبری در دنیا، تهدید‌های تعدادی از مقامات رژیم صهیونیستی علیه ایران را منتشر کرده اند. تهدید‌های جنگ طلبانه‌ای که مقامات رسمی هنوز نسبت به آن‌ها واکنشی رسمی نشان نداده اند.
در همین رابطه، سردار اسماعیل کوثری معتقد است رژیم صهیونیستی دشمن است و با دشمنی تلاش می‌کند مسائل خود را حل کند؛ حرف زیاد می‌زند، اما حرف هایش نه پشتوانه دارد نه ارزش آنچنانی، البته ما نیز هر جا تحرکی داشته باشد آن را زیر نظر داریم و رهایش نخواهیم کرد.
به گزارش جماران سردار محمد اسماعیل کوثری درباره ادعا‌های جنگ طلبانه اخیر برخی مقامات رژیم صهیونیستی علیه ایران، گفت: همه می‌توانند چنین ادعا‌هایی مطرح کنند، ولی باید دید که چقدر دارای پشتوانه است. رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی ۴۲ سال است که میل به تهاجم به خاک کشورمان را داشته اند، اما هر خواستنی عملی نمی‌شود.
وی افزود: امروز ما به رژیم صهیونیستی به عنوان یک دشمن نگاه می‌کنیم. هم امام به درستی فرمودند که رژیم صهیونیستی نامشروع است هم مقام معظم رهبری چندین سال پیش فرمودند که این رژیم ۲۵ سال دیگر وجود خارجی ندارد؛ لذا این سیاست کلان نظام از ابتدای انقلاب تا به امروز بوده است. پس این رژیم وحشی باید از بین رود.

رژیم صهیونیستی حتی نتوانسته حریف غزه و یا حزب الله لبنان شود
او با بیان اینکه رژیم اشغالگر قدس و کودک کش باید از بین رود، ادامه داد: رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از غرق شدن دست و پا می‌زند و نفرات خود را به این سو و آن سو می‌فرستند. یک زمان هم رو به تهدید می‌آورد برای اینکه ابراز وجود کند. در حالی که این رژیم حتی نتوانسته حریف غزه و یا حزب الله لبنان شود.
سردار کوثری گفت: رژیم صهیونیستی دشمن است و با دشمنی تلاش می‌کند مسائل خود را حل کند. حرف زیاد می‌زند، اما حرف هایش نه پشتوانه دارد نه ارزش آنچنانی، البته ما نیز هر جا تحرکی داشته باشد آن را زیر نظر داریم و رهایش نخواهیم کرد. از کوچکترین اقدام آن‌ها باخبریم و از رصدشان ابایی نداریم.

پاسخ ایران نه از یک نقطه که از نقاط مختلف خواهد بود
وی در پایان گفت: پاسخ ایران به تعرض احتمالی رژیم صهیونیستی کوبنده و قاطع خواهد بود و مقامات جنایتکار آن رژیم بدانند که پاسخ ایران نه از یک نقطه که از نقاط مختلف خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

نیاز به ۲۴۱۹۲ میلیارد تومان برای تامین کالا‌های اساسی استان

دستگیری عامل تیراندازی به یک شهروند در عنبرآباد کرمان

هشدار هواشناسی درباره ناپایداری‌های جوی در استان کرمان

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان

موضوع کم کاری احتمالی آتش نشانی زرند در دستور کار دادستانی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

پربازدید ها

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

بسیج جناحی فکر نمی‌کند/ دولت در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن ایستادگی می‌کند/ امروز گزینه التماس برای رفع تحریم‌ها به اقتدار در برابر تحریم‌ها مبدّل شده است

از تشریح وضعیت کرونا تا پیشنهاد درباره سخنرانان سالگرد سردار سلیمانی

استاندار کرمان: کشور‌ها با قوانین مزاحم سقوط می‌کنند نه جنگ و لشکرکشی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

ابتکار استان کرمان در برگزاری جشنواره رسانه و عدالت می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد

رسانه‌ها در تحقق گقتمان عدالت نقش بسیار مهمی بر عهده دارند

تاثیرگذاری رسانه‌ها در سالم‌سازی جامعه بیشتر از دستگاه‌های رسمی است

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)