کد خبر: ۴۲۷۶۰
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰
ارسال به دوستان
ذخیره
آخرین اطلاعات از بازگشت شرایط عادی به جایگاه‌های سوخت کرمان
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان با تشریح اقدامات برای بازگشت جایگاه های سوخت به شرایط عادی گفت: تاکنون (زمان مخابره خبر)تعداد ۶۰ جایگاه به صورت دستی در مدار قرار گرفته است و این روند برای سایر جایگاه ها ادامه دارد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان با تشریح اقدامات برای بازگشت جایگاه های سوخت به شرایط عادی گفت: تاکنون (زمان مخابره خبر)تعداد ۶۰ جایگاه به صورت دستی در مدار قرار گرفته است و این روند برای سایر جایگاه ها ادامه دارد.
به گزارش ایرنا سیدباقر نورالدینی با اشاره به اختلال ایجاد شده در شبکه سوخت هوشمند در سراسر کشور و استان پهناور کرمان افزود: روند فعال سازی جایگاه ها بتدریج تا فعال‌سازی تمامی جایگاه‌ها در این استان ادامه دارد.
وی اظهار داشت: استان کرمان دارای ۲۷۷ جایگاه عرضه فرآورده نفتی بنزین و نفت گاز است که این جایگاه‌ها از ظهر امروز پس از ایجاد مشکل در شبکه سوخت هوشمند از مدار خارج شدهد و همین امر موجب غیرفعال شدن آنها شد.
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه کرمان پیش بینی کرد تا چند ساعت آینده تمامی جایگاه‌های عرضه فرآورده نفتی در منطقه کرمان به مدار برگردند و سوخت گیری بتدریج عادی شود.
غیرفعال شدن چندساعته جایگاه های سوخت سبب ازدحام و تشکیل صف مقابل جایگاه ها شده بود؛ این صف در مقابل برخی جایگاه ها که به مدار فعالیت بازگشته اند نیز تشکیل شده است و جایگاه داران درحال هدایت خودروها و خدمات رسانی و کاهش صف های جلو جایگاه هستند.
براساس پیگیری ها علت اختلال ایجاد شده در سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها ناشی از حمله سایبری گزارش شده و کارشناسان فنی در حال رفع مشکل هستند.
برخی افراد در فضای مجازی به بهانه بروز اختلال در فعالیت جایگاه های سوخت برخی شایعه ها ازجمله احتمال گرانی بنزین را جریان سازی کرده بودند که وزیر کشور شایعه گرانی بنزین را رد و بر این نکته تاکید کرد که هیچ برنامه ای برای گرانی بنزین وجود ندارد لذا مردم هیچ نگرانی نداشته باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

نیاز به ۲۴۱۹۲ میلیارد تومان برای تامین کالا‌های اساسی استان

دستگیری عامل تیراندازی به یک شهروند در عنبرآباد کرمان

هشدار هواشناسی درباره ناپایداری‌های جوی در استان کرمان

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان

موضوع کم کاری احتمالی آتش نشانی زرند در دستور کار دادستانی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)