کد خبر: ۴۲۷۷۱
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده زرند و کوهبنان
نماینده مردم شهرستان‌های زرند و کوهبنان با تأکید بر اینکه پیگیری احداث کارخانجات سرب و روی و جاده مواصلاتی هستیم گرچه در برگزاری مزایده‌ها کوتاهی شد، گفت: احداث جاده کوهبنان به زرند و مرکز استان از جمله دغدغه‌ها هست لذا جلسات مکرری برگزار شده است.

نماینده مردم شهرستان‌های زرند و کوهبنان با تأکید بر اینکه پیگیری احداث کارخانجات سرب و روی و جاده مواصلاتی هستیم گرچه در برگزاری مزایده‌ها کوتاهی شد، گفت: احداث جاده کوهبنان به زرند و مرکز استان از جمله دغدغه‌ها هست لذا جلسات مکرری برگزار شده است.
به گزارش  فارس عفت شریعتی‌کوهبنانی امروز در سومین نشست با اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری کوهبنان اظهار داشت: کوهبنان بام فرهنگی استان کرمان هست، ولی کمتر مورد توجه قرار گرفته که جا دارد همگان تلاش کنند تا شاهد رشد و پیشرفت شهرستان باشیم.
نماینده مردم شهرستان‌های زرند و کوهبنان در مجلس افزود: جا دارد جلسات فصلی شورای شهر با حضور ائمه جمعه، مسئولین قضایی، فرماندهان نظامی و انتظامی، روسای بانک‌ها و مدیران ادارات برگزار شود تا با رفع موانع خدمت‌رسانی سهل‌تر و بهتر به مردم صورت پذیرد.
وی با تأکید بر اینکه پیگیری احداث کارخانجات سرب و روی و جاده مواصلاتی هستیم گرچه در برگزاری مزایده‌ها کوتاهی شد، افزود: احداث جاده کوهبنان به زرند و مرکز استان از جمله دغدغه‌ها هست لذا جلسات مکرری برگزار شده است.
شریعتی با بیان اینکه اگر به ظرفیت‌های کوهبنان در عرصه‌های مختلف توجه می‌شد امروز شاهد شهرستانی پیشرفته و رشد یافته بودیم، تصریح کرد: واگذاری شرکت زغالسنگ کرمان به شرکت دالاهو واقعیت ندارد که این مهم به اطلاع نماینده کارگران معادن هم رسیده لذا نباید به شایعات فضای مجازی توجه کرد.
وی تاکید کرد: تاکنون دو بار کارخانه سرب و روی کوهبنان به مزایده گذاشته شده در مرتبه سوم هم تعداد شرکت کنندگان در مزایده دو نفر بود که منتفی شد لذا در مرحله بعدی تلاش خواهد شد که مزایده صورت پذیرد.
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی افزود: شهرک صنعتی در حال حاضر مشکل آب دارد که به‌زودی مرتفع حل خواهد شد تا کارخانه سرب و روی شرکت فلات آریا راه‌اندازی شود و مقدمات کارخانه سرب و روی فراهم شود.
وی با بیان اینکه شرکت صبا نور هم همانند سایر شرکت‌ها باید در مزایده شرکت کند تا در صورت برنده شدن کار را ادامه بدهد، گفت: در راستای جاده هم پیگیری و مقرر شد جدول بودجه اصلاح شود تا از طریق ماده ۵۶ اعتبارات جاده واریز شود.
سیدفهیم روح‌الامینی رئیس شورای شهر کوهبنان گفت: پیگیری جهت اخذ حکم شهردار کوهبنان و شروع به کار وی برای برنامه‌ریزی منسجم به منظور خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان ضروری است.
وی تاکید کرد: سیل‌بند‌های اطراف شهر با توجه به شیب تند منطقه مستعد خسارات احتمالی هستند در حالی که سیل‌بند‌های اطراف شهر از استحکام خاص برخوردار نیستند لذا باید طرح جامع سیل‌بند‌ها از ناحیه ستاد بحران صورت پذیرد.
رئیس شورای شهر کوهبنان تصریح کرد: بحث قیر رایگان برای آسفالت کوچه‌ها باید پیگیری شود، زیرا بیش از ۹۵ درصد کوچه‌ها در زلزله دچار خسارت جدی و خاکی شدند که نیاز به اعتبارات خاص و ویژه است.
حجت‌الاسلام داود خالداری سخنگوی شورای شهر کوهبنان گفت: بحث شهردار محله در دستور کار قرار دارد تا سند جامع پیشرفت محلات تدوین شود و برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان مدت و بلند مدت در دستور کار قرار گیرد.
وی تاکید کرد: خاک مورد نیاز برای احداث کارخانه کاشی در کوهبنان وجود دارد که اگر مشکل جاده مرتفع شود سرمایه‌گذاران با رغبت بیشتری در شهرستان حضور پیدا می‌کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

آغاز فرایند انتخاب رشته آزمون سراسری از امروز

قاتل تحت مصرف شدید روانگردان شیشه بوده است / اختلافات شخصی انگیزه اصلی متهم بوده است

نزاع مرگبار در رفسنجان / نزاع باغ پسته رفسنجان ده کشته داشت

63 بیمار کرونایی در کشور جان باختند / فقط ۳۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند

عوارض آزادراه‌ها به نرخ سابق بازگشت

اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در  گل‌گهر برگزار شد

عزاداران حسینی حتما از ماسک استفاده کنند

مهمترین دغدغه ما برگزاری مراسم عزاداری در فضای باز و رعایت پروتکل‌هاست

سفر هیات دولت به کرمان باز هم لغو شد

محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در کرمان اعلام شد

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۳ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۸ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)