کد خبر: ۴۲۷۷۶
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون استاندار خبرداد:
جانشین استاندار در ستاد کرونای استان کرمان گفت: باید آمادگی لازم برای پیک ششم کرونا را بعد از ۲۰ ماه تجربه داشته باشیم و با واکنش سریع، غافلگیر نشویم. محمدصادق بصیری امروز ششم آبان ماه در جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان‌های انار، سیرجان، و شهربابک که در شهرستان انار برگزار شد، اظهار کرد: باید آمادگی لازم برای پیک ششم کرونا بعد از ۲۰ ماه تجربه را داشته باشیم و با واکنش سریع، غافلگیر نشویم.

جانشین استاندار در ستاد کرونای استان کرمان گفت: باید آمادگی لازم برای پیک ششم کرونا را بعد از ۲۰ ماه تجربه داشته باشیم و با واکنش سریع، غافلگیر نشویم.
محمدصادق بصیری امروز ششم آبان ماه در جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان‌های انار، سیرجان، و شهربابک که در شهرستان انار برگزار شد، اظهار کرد: باید آمادگی لازم برای پیک ششم کرونا بعد از ۲۰ ماه تجربه را داشته باشیم و با واکنش سریع، غافلگیر نشویم.
وی با اشاره به اینکه داشتن آمادگی برای همه ما شرط اول موفقیت در مبارزه با هر نوع تهاجمی به ویژه تهاجم زیستی است، افزود: پیک ششم مانند پیک پنجم نیست که از جنوبشرق کشور وارد شد و به جنوب غرب رسید بلکه در هر جای کشور نشانه‌هایی بروز کرده و متاسفانه هم مردم و هم مسئولین به یک نوع عادی انگاری رسیده اند که اگر این جلسات را نداشته باشیم گاهی اوقات جدیت مقابله با کرونا را فراموش می‌کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: علت اینکه شهرستان‌های انار، شهربایک و سیرجان از وضعیت آبی و زرد به نارنجی و قرمز تبدیل شدند مراودات اجتماعی و موقعیت جغرافیایی این شهرستان هاست. از آنجایی که دو شهرستان نیریز و اردکان استان یزد در وضعیت قرمز قرار دارد و نیز ارتباطی که مردم استان یزد با شهربابک دارند باعث تغییر وضعیت شهر بابک شد.
وی همچنین تغییر وضعیت شهرستان سیرجان را ارتباط این شهرستان و مراودات با شهرستان استنهبان فارس دانست که فعلا در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.
بصیری بیان کرد: تا جایی که در اختیار ماست و می‌توانیم اقدام کنیم باید وظیفه خود را انجام دهیم تا استان‌ها از وضعیت خود برنگردند و رو به سفیدی پیش روند.
وی تصریح کرد: مسئولین پیشنهادات و گزارشات کرونایی را اعلام کنند و در این شرایط یک سری قوانین کلی داریم که همان محدودیت‌های هوشمند است و باید رعایت شوند و یکسری هم اقتضائات هست و در زمان مقتضی تصمیم گرفته شود منتها این مقتضیات باید به تایید ستاد استانی کرونا برسد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

نیاز به ۲۴۱۹۲ میلیارد تومان برای تامین کالا‌های اساسی استان

دستگیری عامل تیراندازی به یک شهروند در عنبرآباد کرمان

هشدار هواشناسی درباره ناپایداری‌های جوی در استان کرمان

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان

موضوع کم کاری احتمالی آتش نشانی زرند در دستور کار دادستانی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

پربازدید ها

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

بسیج جناحی فکر نمی‌کند/ دولت در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن ایستادگی می‌کند/ امروز گزینه التماس برای رفع تحریم‌ها به اقتدار در برابر تحریم‌ها مبدّل شده است

از تشریح وضعیت کرونا تا پیشنهاد درباره سخنرانان سالگرد سردار سلیمانی

استاندار کرمان: کشور‌ها با قوانین مزاحم سقوط می‌کنند نه جنگ و لشکرکشی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

ابتکار استان کرمان در برگزاری جشنواره رسانه و عدالت می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد

رسانه‌ها در تحقق گقتمان عدالت نقش بسیار مهمی بر عهده دارند

تاثیرگذاری رسانه‌ها در سالم‌سازی جامعه بیشتر از دستگاه‌های رسمی است

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)