کد خبر: ۴۲۷۸۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۲
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان:
استاندار کرمان خطاب به فرمانداران گفت: علی رغم همه دستورالعمل ها، فرمانداران از اقدامات اقتضائی مقابله با کرونا غافل نباشند. جا‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند مشمول طرح هوشمندسازی محدودیت‌های کرونایی نمی‌شوند. علی زینی وند ظهر امروز هشتم آبان ماه در صد و پنجمین جلسه ستاد مقابله با کرونای استان کرمان گفت: اگر مراقبت نکنیم ممکن است پیک ششم به وقوع بپیوندد.

استاندار کرمان خطاب به فرمانداران گفت: علی رغم همه دستورالعمل ها، فرمانداران از اقدامات اقتضائی مقابله با کرونا غافل نباشند. جا‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند مشمول طرح هوشمندسازی محدودیت‌های کرونایی نمی‌شوند.
علی زینی وند ظهر امروز هشتم آبان ماه در صد و پنجمین جلسه ستاد مقابله با کرونای استان کرمان گفت: اگر مراقبت نکنیم ممکن است پیک ششم به وقوع بپیوندد.
وی استان کرمان به لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در رتبه‌های پایین کشور دانست و تاکید کرد: عادی انگاری بسیار خطرناک است.
استاندار کرمان با اشاره به آمار واکسیناسیون در استان، اظهار کرد: میانگین واکسیناسیون در بیشتر شهر‌های استان در حد متوسط کشور و برخی جا‌ها بالاتر از نرم کشور است، اما آمار واکسیناسیون شهرستان بم پایین است.
وی خطاب به مسئولین بیان کرد: باید اقناع سازی بیشتر از قبل صورت گیرد و از طرق مختلف به بحث واکسیناسیون برای تشویق مردم بپردازید.
زینی وند درباره بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها نیز اظهار کرد: باید سطح آمادگی استان در بازگشایی مراکز آموزشی توسط کمیته‌ای که تشکیل داده می‌شود، رصد و جمع بندی آن به ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شود و باید حداکثر استاندارد‌ها در رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این مراکز لحاظ شود.
وی با بیان اینکه سه استان پایلوت اجرای طرح هوشمندسازی محدودیت‌های کرونایی انتخاب شده اند، تصریح کرد: نگاه ستاد ملی این است که غیر از شهر‌های قرمز، فعالیت در سایر شهر‌ها به روال عادی برگردد و باتوجه به اینکه احتمالا از هفته آینده این طرح در سراسر کشور اجرا می‌شود، لذا مسئولین استان کرمان زیرساخت‌های لازم را برای اجرای طرح هوشمندسازی محدودیت‌های کرونایی ایجاد و زمینه سازی برای اجرای آن صورت گیرد.
استاندار کرمان تاکید کرد: واکسیناسیون اتباع باید به صورت جدی دنبال شود و با اقدامات لازم، استان را از بروز موج ششم محفوظ نگهداریم.
وی خطاب به فرمانداران گفت: علی رغم همه دستورالعمل ها، فرمانداران از اقدامات اقتضائی مقابله با کرونا غافل نباشند. جا‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی رعایت نمی‌کنند مشمول طرح هوشمندسازی محدودیت‌های کرونایی نمی‌شوند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

آغاز فرایند انتخاب رشته آزمون سراسری از امروز

قاتل تحت مصرف شدید روانگردان شیشه بوده است / اختلافات شخصی انگیزه اصلی متهم بوده است

نزاع مرگبار در رفسنجان / نزاع باغ پسته رفسنجان ده کشته داشت

63 بیمار کرونایی در کشور جان باختند / فقط ۳۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند

عوارض آزادراه‌ها به نرخ سابق بازگشت

اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در  گل‌گهر برگزار شد

عزاداران حسینی حتما از ماسک استفاده کنند

مهمترین دغدغه ما برگزاری مراسم عزاداری در فضای باز و رعایت پروتکل‌هاست

سفر هیات دولت به کرمان باز هم لغو شد

محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در کرمان اعلام شد

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۳ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۸ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)