کد خبر: ۴۲۸۰۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده سپاه استان کرمان: پیشنهاد ما برگزاری دومین سالگرد از ۱۰ تا ۱۶ دی ماه است
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: شهید سلیمانی صاحب مکتب است و ما اعتقاد داریم ایشان باید محور عمل گرایی جبهه انقلاب قرار بگیرد و این صرفاً در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیست. سردار حسین معروفی ظهر امروز ۱۰ آبان ماه در جلسه برنامه ریزی دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور زینب سلیمانی در کرمان گفت: شهید سلیمانی محور وحدت جهان اسلام و ملت ایران است و حاج قاسم مصونیت افزا برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: شهید سلیمانی صاحب مکتب است و ما اعتقاد داریم ایشان باید محور عمل گرایی جبهه انقلاب قرار بگیرد و این صرفاً در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیست.
به گزارش ایسنا سردار حسین معروفی ظهر امروز ۱۰ آبان ماه در جلسه برنامه ریزی دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور زینب سلیمانی در کرمان گفت: شهید سلیمانی محور وحدت جهان اسلام و ملت ایران است و حاج قاسم مصونیت افزا برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی ادامه داد: امسال در سالگرد دوم یک حرکت متفاوتی شاهد خواهیم بود.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بر لزوم نهادینه کردن اندیشه زیبای شهید سلیمانی تاکید کرد و در ادامه افزود: ارادت نسبت به حاج قاسم از ۱۳ دی سال ۹۸ به وجود نیامد بلکه این ارادت از سال ۶۱ در ثاراللهیان نهادینه شد و ادامه خواهد یافت.
وی با بیان این مطلب که نگاه ما به این شخصیت بزرگ نگاه مرید و مرادی است و این از تعصب نیست، تصریح کرد: شهید سلیمانی صاحب مکتب است و ما اعتقاد داریم ایشان باید محور عمل گرایی جبهه انقلاب قرار بگیرد و این صرفاً در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیست.
معروفی تأکید کرد: تلاش ما برای نهادینه کردن اندیشه زیبای اوست و اعتقاد داریم نباید شهید سلیمانی را در گذشته متوقف کرد و یا گذشته را رها کنیم و حال را بگیریم بلکه گذشته زیبای او را با حال تاثیرگذار او برای جهان تلفیق و آینده را برای نظام ترسیم کنیم و این بدون اندیشه نمی‌شود.
وی با بیان اینکه بنیاد مکتب حاج قاسم با یک فلسفه‌ای تأسیس شده و آن ترویج این مکتب و آرمان است، اضافه کرد: به لحاظ قانونی، شرعی و اخلاقی موظف هستیم برای بنیاد کار کنیم و در خدمت مکتب باشیم تا رسالت اصلی خود را به نتیجه برساند.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه سالگرد دوم شهادت حاج قاسم با یکسری تغییرات و رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود، افزود: پیشنهاد ما این است که مراسم از ۱۰ تا ۱۶ دی ماه به مدت ۷ روز برگزار شود.
وی رونمایی از طرح جامع گلزار شهدا و کلنگ زنی فاز اول آن، رونمایی از گذر شهید سلیمانی به طول ۷۰۰ متر با ایجاد نمایشگاهی جهت معرفی شهید در مسیر میدان بسیج تا چهار راه پاسداران را از جمله برنامه‌های پیش بینی شده اعلام کرد.
معروفی رونمایی از طرح المان میدان شهید سلیمانی، نامگذاری زیرگذار آزادی به نام شهدای تشییع، نصب تابلو پایتخت مقاومت در ورودی‌های شهر و استان کرمان، تشکیل ستاد مردمی، راه اندازی موکب از میدان شهدا تا گلزار شهدا، برگزاری یادواره‌های خانگی، برگزاری مراسم ویژه در ۲۲۰۰ مسجد، راه اندازی ستاد اسکان، راه اندازی ستاد موکب ها، برپایی نمایشگاه عکس، فضاسازی شهری، برگزاری محافل ادبی، برگزاری جشنواره‌های هنر، برگزاری دو همایش و ... را از دیگر برنامه‌های سالگرد برشمرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

افزایش ۱۲ درصدی پرونده‌های قضائی در سال جاری

کارشناس: رسیدن به توافق به مراتب دشوار‌تر شده

آیا دلیل سه فوت مشکوک در سیرجان قصور پزشکی بوده است؟

ذوب‌آهن صفر - مس رفسنجان ۳/ ربیعی و شاگردانش روی نوار پیروزی

حذف کامل دفترچه بیمه سلامت از اول دی ماه

باید یک فرد ولایی و مردمی در سطح استان کار‌ها را به‌دست بگیرد و پیش ببرد/ کسانی که ۸ سال پادویی اروپا و آمریکا را کرده و می‌کنند اکنون زبان باز کرده و طلبکار شده‌اند

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

جزئیات رنگ بندی جدید کرونایی کشور/ صفر شدن مرگ و میر در 13 استان کشور

واژگونی اتوبوس «اصفهان به بندرعباس» یک کشته و ۵ مجروح بر جا گذاشت

پربازدید ها

باید یک فرد ولایی و مردمی در سطح استان کار‌ها را به‌دست بگیرد و پیش ببرد/ کسانی که ۸ سال پادویی اروپا و آمریکا را کرده و می‌کنند اکنون زبان باز کرده و طلبکار شده‌اند

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

افزایش ۱۲ درصدی پرونده‌های قضائی در سال جاری

کارشناس: رسیدن به توافق به مراتب دشوار‌تر شده

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)