کد خبر: ۴۲۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲
ارسال به دوستان
ذخیره
نورالدینی گفت: تاکنون ۹۸ درصد جایگاه‌های سوخت استان در بستر سامانه کارت هوشمند قرار گرفته که تا ظهر امروز این رقم به ۱۰۰ درصد خواهد رسید.

نورالدینی گفت: تاکنون ۹۸ درصد جایگاه‌های سوخت استان در بستر سامانه کارت هوشمند قرار گرفته که تا ظهر امروز این رقم به ۱۰۰ درصد خواهد رسید.
به گزارش آرمان سید باقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمان اظهار کرد: با تلاش‌های شبانه روزی همکاران بیش از ۹۸ درصد جایگاه‌های کرمان در بستر کارت هوشمند سوخت قرار گرفته اند.
وی گفت: تنها ۶ الی ۷ جایگاه وجود دارد که تا ظهر امروز در مسیر نرمال استفاده از کارت هوشمند قرار خواهند گرفت.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمان افزود: این تعداد محدود در محل‌هایی قرار داشتند که شبکه مخابراتی ضعیف بود که بزودی مشکل آن‌ها رفع و در بستر سوخت رسانی قرار می‌گیرند.
نورالدینی تصریح کرد: در حال حاضر اکثر جایگاه‌های سطح شهر و استان به صورت عادی در حال سوخت رسانی و ارائه خدمات به مردم می‌باشد.
وی بیان کرد: همچنین در تمامی شهرستان‌ها و بخش‌ها تا ۹۹ درصد جایگاه‌ها به شبکه کارت هوشمند سوخت متصل شده اند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمان در پاسخ به این سوال که امیدواریم شاهد صف‌های طویل خودرو‌ها جهت سوخت نباشیم، اذعان کرد: از همان ابتدا به محض اطلاع از اختلال در سیستم کارت هوشمند و تشکیل ستاد بحران تدابیری اندیشیده شد و از طریق آفلاین به متقاضیان سوخت رسانی صورت گرفت.
نورالدینی ادامه داد: درست است با هزینه ۳ هزار تومان کار انجام شد، اما اجازه ندادیم در هیچ جایگاهی ازدحام و صف‌های طویل صورت گیرد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر شرایط نرمال است، عنوان کرد: از لحاظ تامین خوشبختانه ذخایر بالا است، زیرا خودمان منبع تامین سوخت برخی از مناطق همجوار هستیم، به همین دلیل از نظر تامین فرآورده مشکل خاصی نداریم و هم اینکه جایگاه‌ها همگی فعال هستند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم داچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

ابتکار استان کرمان در برگزاری جشنواره رسانه و عدالت می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد

تاثیرگذاری رسانه‌ها در سالم‌سازی جامعه بیشتر از دستگاه‌های رسمی است

رسانه‌ها در تحقق گقتمان عدالت نقش بسیار مهمی بر عهده دارند

70 رسانه استان کرمان در جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان شرکت کردند

از تشریح وضعیت کرونا تا پیشنهاد درباره سخنرانان سالگرد سردار سلیمانی

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)