کد خبر: ۴۲۸۱۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۹
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون شرکت گاز استان کرمان:
معاون بهره برداری شرکت گاز استان کرمان گفت: در شرق استان کرمان بیش از ۱۵۰ هزار ظرفیت اشتراک پذیری(گاز طبیعی) ایجاد شده که تاکنون حدود ۴۴ هزار مشترک گرفته ایم یعنی بیش از ۵۰ درصد ظرفیت در شرق استان کرمان خالی است.

معاون بهره برداری شرکت گاز استان کرمان گفت: در شرق استان کرمان بیش از ۱۵۰ هزار ظرفیت اشتراک پذیری(گاز طبیعی) ایجاد شده که تاکنون حدود ۴۴ هزار مشترک گرفته ایم یعنی بیش از ۵۰ درصد ظرفیت در شرق استان کرمان خالی است.
علی دریجانی ۱۲ آبان ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شرق استان کرمان بیش از۱۵۰هزار ظرفیت اشتراک پذیری(گاز طبیعی) ایجاد شده که تاکنون ۴۳ الی۴۴ هزار مشترک گرفته ایم یعنی بیش از ۵۰ درصد ظرفیت در شرق استان کرمان خالی است.
وی افزود: برای خانوارهایی که تازه علمک درب منازلشان نصب شده تنفس ۳ ماهه در نظر گرفته شده تا مردم بتوانند کار لوله کشی را انجام دهند و به شبکه عظیم گازرسانی متصل شوند و شرکت گاز نیز به این افراد خدمات بدهد.
دریجانی تاکید کرد: مقرر شد لیست اقشار کم درآمد که تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند در اختیار شرکت گاز قرار گیرد تا خدمات لازم را دریافت کنند.
معاون شرکت گاز استان کرمان درباره انشعاب های موقت گفت: انشعاب های موقت از طریق استعلام در استان شروع شده و دو شرط دارد، یکی اینکه زمین دولتی نباشد و دیگر اینکه اگر در حاشیه شهر فرمانداری تقاضاکننده باشد تحت عنوان انشعاب موقت کمک می کنیم.
وی توضیح داد: هیچ پروژه ای در شرق استان کرمان متوقف نشده و هر سازمان و شرکتی بخواهد کاری انجام دهد نیاز به همکاری و همیاری دارد و اگر ائمه جمعه، فرمانداران، شهرداران و بخشداران شرق استان کرمان نبودند این حجم کار در گازرسانی انجام نمی شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

حذف کامل دفترچه بیمه سلامت از اول دی ماه

باید یک فرد ولایی و مردمی در سطح استان کار‌ها را به‌دست بگیرد و پیش ببرد/ کسانی که ۸ سال پادویی اروپا و آمریکا را کرده و می‌کنند اکنون زبان باز کرده و طلبکار شده‌اند

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

جزئیات رنگ بندی جدید کرونایی کشور/ صفر شدن مرگ و میر در 13 استان کشور

واژگونی اتوبوس «اصفهان به بندرعباس» یک کشته و ۵ مجروح بر جا گذاشت

کلاهبرداری از دانش آموزان با شگرد کلاس‌های خصوصی مجازی

سایت نزدیک به قالیباف: انتخاب محمد به جای قاسمی با انتقاداتی از درون جریان اصولگرایی همراه خواهد بود

هیچ ملّتی بدون تحمّل بسیاری از سختی‌ها، به جایی نمی رسد/ ان‌شاءالله تحمّل این سختی‌ها، ملّت ایران را به اوج خواهد رساند

بیانیه جبهه اصلاحات درباره بحران آب در اصفهان

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)