کد خبر: ۴۲۸۴۸
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده پلیس راه شمال استان کرمان از باز بودن تمامی محور‌های استان کرمان خبر داد. سرهنگ علی رضایی با اشاره به فعال شدن سامانه بارشی از اواخر روز پنج شنبه هفته گذشته در استان کرمان، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد تشدید بارش‌ها در نقاط مختلف استان شدیم.

فرمانده پلیس راه شمال استان کرمان از باز بودن تمامی محور‌های استان کرمان خبر داد.
به گزارش مهر سرهنگ علی رضایی با اشاره به فعال شدن سامانه بارشی از اواخر روز پنج شنبه هفته گذشته در استان کرمان، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد تشدید بارش‌ها در نقاط مختلف استان شدیم.
وی گفت: هم اکنون بارش پراکنده باران در اکثر محور‌های استان کرمان وجود دارد.
سرهنگ رضایی با اشاره به اینکه اوایل صبح در بعضی از محور‌ها شاهد مه گرفتگی بودیم، ادامه داد: هم اکنون این پدیده جوی وجود ندارد و همچنین تمامی محور‌های استان باز و تردد روان است.
وی با بیان اینکه خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته وقوع حادثه رانندگی که به علت لغزندگی جاده و بارندگی باشد، گزارش نشده است، به رانندگان توصیه کرد که تجهیزات زمستانی در سفر‌های ضروری جاده‌ای به همراه خود داشته باشند.
فرمانده پلیس راه شمال استان کرمان ادامه داد: اطمینان از سالم بودن سیستم روشنایی، گرمایش خودرو و پر بودن باک سوخت از موارد ضروری در رانندگی در فصل سرما است.
وی از رانندگان خواست: ازسرعت غیر مجاز و سبقت‌های نا به جا، انحراف به چپ و حرکات نمایشی و مارپیچ و هرگونه حرکت مخاطره آمیز جداخودداری کنند.
سرهنگ رضایی به رانندگان توصیه کرد: از ترمز کردن به طور ناگهانی خودداری کنید چرا که ضربه زدن به ترمز در سطح لغزنده باعث سرخوردن و عدم تعادل خودرو می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

افزایش ۱۲ درصدی پرونده‌های قضائی در سال جاری

کارشناس: رسیدن به توافق به مراتب دشوار‌تر شده

آیا دلیل سه فوت مشکوک در سیرجان قصور پزشکی بوده است؟

ذوب‌آهن صفر - مس رفسنجان ۳/ ربیعی و شاگردانش روی نوار پیروزی

حذف کامل دفترچه بیمه سلامت از اول دی ماه

باید یک فرد ولایی و مردمی در سطح استان کار‌ها را به‌دست بگیرد و پیش ببرد/ کسانی که ۸ سال پادویی اروپا و آمریکا را کرده و می‌کنند اکنون زبان باز کرده و طلبکار شده‌اند

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

جزئیات رنگ بندی جدید کرونایی کشور/ صفر شدن مرگ و میر در 13 استان کشور

واژگونی اتوبوس «اصفهان به بندرعباس» یک کشته و ۵ مجروح بر جا گذاشت

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)