کد خبر: ۴۲۸۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۷
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از رایزنی شرکت‌های گردشگری هند و عراق برای اعزام گردشگران سلامت به این استان خبر داد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از رایزنی شرکت‌های گردشگری هند و عراق برای اعزام گردشگران سلامت به این استان خبر داد.
به گزارش فارس فریدون فعالی در نشست مشترک با نمایندگان یک شرکت گردشگری کشور هند با تاکید بر اینکه در حال حاضر مراکز خدمات مشاوره برای سفر و درمان به این استان ایجاد شده است، اظهار کرد: هم اکنون ۸ دفتر خدمات مسافرتی استان کرمان مجوز فعالیت در حوزه گردشگری سلامت را دریافت کرده‌اند و می‌توانند در روند آماده‌سازی سفر گردشگران سلامت و برنامه‌ریزی‌های درمانی تسهیلگر باشند.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان با ابراز خرسندی از رایزنی شرکت‌های گردشگری هند و عراق برای اعزام گردشگران سلامت به این استان تاکید کرد: در حال حاضر مراکز مدرن درمانی در استان کرمان فعالیت دارند که می‌توانند انتظارات گردشگران بین‌المللی حوزه سلامت را برآورده و آن‌ها با خاطری آسوده به این خطه سفر کنند.
فعالی وجود پزشکان متخصص متبحر، پایین‌بودن هزینه‌های درمان و اقامت و ارائه خدمات در بالاترین سطوح را از مهمترین مزیت‌های درمان در استان کرمان برشمرد و افزود: خوشبختانه استان کرمان ظرفیت‌های بسیاری در حوزه‌های تاریخی و گردشگری نیز دارد که می‌تواند مکمل سفر گردشگران سلامت به این استان باشد.
وی با تاکید بر اینکه در فاز اول توسعه گردشگری سلامت استان کرمان تمرکز بر روی کشور‌های همسایه است خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در سال‌های آینده بتوان میزان گردشگران سلامت کشور‌های حوزه خلیج فارس در خطه کریمان باشیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم داچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

ابتکار استان کرمان در برگزاری جشنواره رسانه و عدالت می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد

تاثیرگذاری رسانه‌ها در سالم‌سازی جامعه بیشتر از دستگاه‌های رسمی است

رسانه‌ها در تحقق گقتمان عدالت نقش بسیار مهمی بر عهده دارند

70 رسانه استان کرمان در جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان شرکت کردند

از تشریح وضعیت کرونا تا پیشنهاد درباره سخنرانان سالگرد سردار سلیمانی

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)