کد خبر: ۴۲۹۱۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱
ارسال به دوستان
ذخیره
علیرضا شیخ طاهری مدیرعامل گروه صنعتی پلور سبز عصر امروز ۲۷ آبان ماه در آیین افتتاحیه خط تولید واگن‌های باری و رونمایی از واگن‌های نمونه تولید شده در زرند گفت: کشور با تنگنا‌هایی به واسطه تحریم ها، روبرو است.

خط تولید واگن‌های باری در کارخانه واگن سازی زرند افتتاح شد.
به گزارش ایسنا علیرضا شیخ طاهری مدیرعامل گروه صنعتی پلور سبز عصر امروز ۲۷ آبان ماه در آیین افتتاحیه خط تولید واگن‌های باری و رونمایی از واگن‌های نمونه تولید شده در زرند گفت: کشور با تنگنا‌هایی به واسطه تحریم ها، روبرو است.
وی بیان کرد: پلور سبز از سال ۸۲ با تولید واگن مسافری کار خود را آغاز و فرایند تنوع در سبد تولیدی را طی کرد و امسال از تک محصولی خارج شد.
مدیرعامل گروه صنعتی پلور سبز با بیان اینکه همه نیاز‌های حمل و نقل ریلی کشور در این مجموعه تولید می‌شود، تصریح کرد: دانش طراحی و تولید واگن حمل غلات و واگن لبه بلند (واگن حمل مواد معدنی) در این مجموعه وجود دارد و خط تولید آن امروز راه اندازی می‌شود.
وی واگن حمل غلات و لبه بلند را دو نوع واگن پرکاربرد دانست و اظهار کرد: سالانه ظرفیت تولید هر نوع واگن ۲۵۰ دستگاه است و در مجموع سالانه تولید ۵۰۰ دستگاه به ظرفیت تولید این کارخانه اضافه شد.
شیخ طاهری با ابراز تاسف سهم کم حمل و نقل ریلی در بحث حمل و نقل در پایان گفت: متاسفانه سهم حمل و نقل ریلی بار کشور حدود ۱۲ درصد و این درحالی است که در کشور‌های دیگر این سهم حدود ۳۰ درصد است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم داچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

ابتکار استان کرمان در برگزاری جشنواره رسانه و عدالت می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد

تاثیرگذاری رسانه‌ها در سالم‌سازی جامعه بیشتر از دستگاه‌های رسمی است

رسانه‌ها در تحقق گقتمان عدالت نقش بسیار مهمی بر عهده دارند

70 رسانه استان کرمان در جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان شرکت کردند

از تشریح وضعیت کرونا تا پیشنهاد درباره سخنرانان سالگرد سردار سلیمانی

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)