کد خبر: ۴۲۹۳۵
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون صمت استان کرمان:
 به گفته معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، علیرغم کاهش جوجه ریزی، در کرمان کمبود مرغی نداریم.

 به گفته معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، علیرغم کاهش جوجه ریزی، در کرمان کمبود مرغی نداریم.
به گزارش ایسنا محمدرضا قوام با بیان این‌که توزیع مرغ در کرمان هم اکنون به خوبی در حال انجام است، گفت: از اواسط آبان تا اواخر آذر ماه جوجه ریزی کم می‌شود، اما با اقدامات صورت گرفته، از سایر استان‌هایی که تولید مرغ دارند، مرغ به استان وارد می‌شود و خوشبختانه هیچ کمبودی در این زمینه در استان احساس نمی‌شود.
وی با بیان اینکه در زمینه مرغ گرم، در نقاطی که با کمبود روبرو شویم، از طریق تزریق مرغ منجمد، این کمبود را مرتفع خواهیم کرد، یادآور شد: مرغ منجمد به اندازه‌ی کافی در اختیار سازمان پشتیبانی امور دام شمال و جنوب استان بوده و به محض نیاز بر اساس حواله‌ای که جهادکشاورزی صادر می‌کند، در اختیار واحد‌های توزیعی قرار داده خواهد شد.
قوام با تاکید براینکه قیمت مرغ منجمد در سراسر کشور ۲۰ هزار تومان است، گفت: با فروشندگان متخلف در این زمینه برخورد جدی خواهد شد.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همچنین قیمت مرغ گرم تولید مرغداری‌های استان را ۲۹۳۳۰ تومان اعلام کرد و افزود: فروش مرغ گرم وارد شده از سایر استان‌ها نیز تا سقف ۳۱ هزار تومان خواهد بود، ولی فروش بیش از این مبلغ تخلف محسوب می‌شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در ماه‌های پایانی سال و با تمهیدات صورت گرفته، مردم با کمبود مرغ مواجه نخواهند شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین آغاز شد

نیاز به ۲۴۱۹۲ میلیارد تومان برای تامین کالا‌های اساسی استان

دستگیری عامل تیراندازی به یک شهروند در عنبرآباد کرمان

هشدار هواشناسی درباره ناپایداری‌های جوی در استان کرمان

موافقت رهبرانقلاب با استعفای آیت الله جنتی

آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان

موضوع کم کاری احتمالی آتش نشانی زرند در دستور کار دادستانی

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)