کد خبر: ۴۲۹۴۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۱
ارسال به دوستان
ذخیره
دادخدا سالاری در خصوص پرونده دستگیری مدیران گفت:خوشبختانه در پرونده دستگیری مدیران کارخانجات خودروسازی حقوق دولتی اعاده شده است و مبلغ ۴۲ هزار میلیارد ریال به بیت المال برگشت داده شد.

دادخدا سالاری در خصوص پرونده دستگیری مدیران گفت:خوشبختانه در پرونده دستگیری مدیران کارخانجات خودروسازی حقوق دولتی اعاده شده است و مبلغ ۴۲ هزار میلیارد ریال به بیت المال برگشت داده شد.
به گزارش ایسنا دادخدا سالاری امروز ۳ آذر در جمع خبرنگاران و در بازدید از کارخانجات منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم افزود: در سال جاری بیش از ۱۵ پرونده مفاسد اقتصادی در مرکز استان تشکیل شده که در این راستا برخی از مدیران احضار و برخی هم بازداشت شدند که برخی از بازداشت شدگان پرونده های مفاسد اقتصادی تفهیم اتهام شده و تعدادی هم تحت تعقیب قرار گرفته اند.
دادخدا سالاری اظهار داشت: در سال جاری عملکرد دادگستری استان کرمان در جهت بازدارندگی، حفاظت و صیانت از حقوق بیت المال بسیار خوب بوده است و همچنین طرحی تحت عنوان پاکسازی ادارات در حال اجرا است که در حال حاضر۱۵ پرونده در حال بررسی هستند و اجرای این طرح نیز ادامه خواهد داشت.
وی افزود: نظام در مواجهه با مفاسد هیچ خط قرمزی ندارد و با این رویکرد اعتماد به مردم برگردانده می شود.
دادستان کرمان درباره پرونده دستگیری مدیران شرکت های خودروسازی در شرق استان کرمان گفت: تفهیم اتهام برای مدیران این پرونده ها صورت گرفته و دلیل دستگیری این افراد عدم پرداخت حقوق عوارض گمرکی بوده است.
وی گفت: درباره ساماندهی انبارها کارهایی صورت گرفته است، بطور مثال یک دستگاه سی تی اسکن بیش از ۱۵ سال وارد کشور شده به نیت اینکه در خدمت درمان کشور واقع شود اما متاسفانه قوانین دست و پاگیر و قوانین گمرکی دست به دست هم داده و سال ها توقیف بوده است. متاسفانه وارد کننده کالا متوفی شده اند و با همت فرزندان وارد کننده کالا این دستگاه به هلال احمر اهدا شده و در دو روز آینده ترخیص خواهد شد و در خدمت بهداشت شهروندان قرار خواهد گرفت.
وی برای رفع موانع تولید خودروسازان گفت: موانعی وجود دارد و کشور چاره ای ندارد جز اینکه به سمت و سوی حمایت از تولید برود و یکسری مشکلات مطرح شده که جلسه ای در مرکز استان در جهت حمایت و پشتیبانی از تولید خواهیم داشت.
دادستان کرمان در پایان خاطرنشان کرد: برای انبارهای ضایعات، بخشی متعلق به مردم و بخشی هم احتمالا متعلق به بیت المال است که برای این موضوع هم برنامه ای در نظر خواهیم گرفت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم داچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

ابتکار استان کرمان در برگزاری جشنواره رسانه و عدالت می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد

تاثیرگذاری رسانه‌ها در سالم‌سازی جامعه بیشتر از دستگاه‌های رسمی است

رسانه‌ها در تحقق گقتمان عدالت نقش بسیار مهمی بر عهده دارند

70 رسانه استان کرمان در جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان شرکت کردند

از تشریح وضعیت کرونا تا پیشنهاد درباره سخنرانان سالگرد سردار سلیمانی

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

پربازدید ها

اهدای عضو نوجوان ۱۲ ساله بافتی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

تحریم‌های ظالمانه آمریکا بیماری را سخت کرده است

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

70 رسانه استان کرمان در جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان شرکت کردند

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)