کد خبر: ۴۲۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۴
ارسال به دوستان
ذخیره
مرور سریع: ائمه جمعه استان در خطبه‌های خود چه گفتند؟
ائمه جمعه استان کرمان در خطبه های نماز جمعه دیروز موارد زیر را مد نظر خود قرار دادند. جدول خلاصه اظهارات را مشاهده کنید.

ائمه جمعه استان کرمان در خطبه های نماز جمعه دیروز موارد زیر را مد نظر خود قرار دادند. جدول خلاصه اظهارات را مشاهده کنید.

منبع: ایرنا و آرمان کرمان

نام شهر نام خطیب خلاصه اظهارات
کرمان حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی

معرفت، شناخت و دشمن شناسی دانشجویان، در شرایط پس از کودتا ۱۳۳۲ در دوران ستمشاهی، آنان را برآن داشت که اعتراض کنند و جنبش دانشجویی صدای خود را به استکبار رساند و در این راستا افرادی به درجه شهادت رسیدند.

کم آبی امروز یکی از مهمترین مسائل دنیاست و کشور ما باید به علت وجود در کمربند خشک و نیمه خشک جهان آن را جدی تر بگیرد؛ وجود میانگین یک سوم بارندگی دنیا در کشور، ما را در ردیف کشورهای کم آب قرار داده است.

جیرفت حجت‌الاسلام میثم تارم نظام مذاکرات در حال انجام با ۱+۴ را مذاکره رفع تحریم می‌داند و بر این اساس در مذاکره حاضر شده است.
سیرجان حجت الاسلام سید احمد حسینی ایستادگی تیم مذاکره­ کننده پای اصول و ارزش های نظام قابل تقدیر است.
کهنوج حجت الاسلام احمد نجنو انتظار مردم از دولت، مجلس و قوه قضاییه انقلابی این است که  فرمان رهبری معطل نماند و جلوی حقوق های نجومی گرفته شود.
انار حجت الاسلام منتظری مذاکرات جمهوری اسلامی ایران در وین فقط برای رفع تحریم هاست و غربی ها باید اطمینان دهند که تحریم ها رفع می شود؛ ملت ایران با تهدیدات نظامی، تحریم و فشار هرگز تسلیم استکبار جهانی نمی شود.
قلعه گنج حجت الاسلام رضا احمدی نیک جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه تسلیم تهدید نظامی، تحریم و فشار نمی شود، و غرب هم بداند اولویت دولت جدید بر اقتصاد مقاومتی با نگاه درون زا و برون نگر است.
تعلل در انتخاب استاندار کرمان به ضرر مردم و منطقه است که باید رئیس جمهور و هیات وزیران با برنامه، تدبیر و اقدامی جهادی و انقلابی مردم و مسئولان را از این بلا تکلیفی در بیارند چرا که استان کرمان، استاندار و مدیرانی انقلابی، جهادی، پرتلاش و با انگیزه می خواهد که محرومیت ها عقب ماندگی های فراوان جنوب کرمان را رفع کنند.
  حجت الاسلام علی علیدادی سلیمانی

اولویت اول دولت سیزدهم اقتصاد مقاومتی با نگاه درون زا و برون گر است نگرش به بیرون اول به همسایگان و همه کشورها است؛ دولت سیزدهم به میدان مذاکره و دیپلماسی آمده است که فاصله ای با میدان ندارد.

در دولت سیزدهم اشتباهات گذشته تکرار نمی شود و غرب هم باید پاسخ قصور خود را بپردازد و در این زمینه انتظار این است مذاکره کنندگان هسته ای بر اساس مسیر عزت، حکمت، مصلحت حرکت کنند و هیچ گاه تسلیم زیاد خواهی دشمنان نخواهد بود و همانگونه در میدان، دشمن را زمین گیر و شکست دادند در بحث دیپلماسی دشمن را نا امید و مایوس، شکست خورده خواهیم دید.

فهرج حجت الاسلام رضا آقاملایی 

دولت سیزدهم به میدان مذاکره و دیپلماسی آمده است، اما اولا فاصله ای با میدان ندارد و این فاصله را کم کرده است؛ ثانیا مذاکرات را در حال حاضر برای رفع تحریم ها می‌داند نه گفتگوهای هسته ای

اولویت اول دولت سیزدهم برجام نیست؛ اولویت این دولت اقتصاد مقاومتی با نگاه درون زا و برونگراست و نگرش به بیرون اول به همسایگان و سپس به شرق و همه کشورهاست.

بردسیر  

علی رغم عملیات روانی که مذاکره کنندگان در پیش گرفته اند تا این مذاکرات را فقط مذاکرات هسته ای معرفی کنند و برای خود یک سکوی پرتاب قرار دهند، مذاکره کنندگان ما این مذاکرات را برای رفع کامل تحریم ها ادامه می دهند و مذاکرات هسته ای نمی دانند.

در مذاکرات وین اشتباهات گذشته و دلبستن و امیدواری به این مذاکرات و اعتماد به طرف مقابل نباید تکرار شود و ایران تسلیم تهدید و تحریم نمی شود زیرا محکم ایستادن سبب تضعیف دشمن می شود.

ریگان حجت الاسلام حبیب رضا زاده

با بیان اینکه دولت جدید مذاکرات برجام را در اولویت کار نمی‌داند و اولویت اقتصاد مقاومتی با نگاه برون نگراست،  خنثی سازی تحریم ها و رفع آنها و بعد مذاکرات است.

از دولت انقلابی می‌خواهیم تغییرات دولت در مسیر اولویت معیشت واقتصاد ملت ایران قهرمان باشد اکثر مردم ایران اسلامی و جهان اسلام نه به آمریکا می‌گویند.

فاریاب حجت الاسلام عباس گروهی موضوع انتخاب استاندار کرمان هر چه سریعتر مشخص شود تا به تبع آن مدیران ادارات استان هم تعیین و تکلیف شوند؛ چرا که مدیران ادارات استان کرمان بلاتکلیف هستند که ماندنی هستند یا رفتنی این بلاتکلیفی به ضرر مردم است.

 

آخرین اخبار

آغاز واکسیناسیون رایگان نیوکاسل طیور بومی

اهدای خون هیچ ضرری برای سلامت بانوان ندارد / نیاز به گروه خونی O منفی در استان

کدام ورزش‌ها بیشترین کالری‌سوزی را دارند؟

پل آهنی بر روی رودخانه پاسرخ در شرق کرمان احداث می‌شود

جشنواره ملی شعر رضوی در کرمان به کار خود پایان داد

شکل گیری قرارگاه ویژه مناطق سیل زده در استان / ورود بخش خصوصی در اجرای سیل‌بندها و لایروبی رودخانه

میزبانی کرمان در مسابقات قهرمانی کشور کیک‌بوکسینگ‌واکو

‌می‌خواهیم وزرا را استیضاح کنیم، اما اصلا اجازه نمی‌دهند/ می‌گویند اول دولت است/ دو سال دیگر هم می‌گویند آخر دولت است/عمده عزل و نصب‌ها به دلیل آشنایی، رفاقت و انتساب به طیف خاص آقای رئیس جمهور است/ دولت کارش بلد نیست و برنامه‌ای ندارد

کرونا در ایران جان ۲۸ تن دیگر را گرفت / ۵۱۴۴ بیمار جدید کرونایی شناسایی شدند

خسارت سیل به اثاثیه منزل و احشام به سرعت جبران می‌شود/ پل‌ها و جاده‌های در مسیر تخریب و آب باید سریعا تعمیر شوند / دستکاری‌هایی در حریم رودخانه‌ها توسط بعضی نهاد‌های دولتی صورت گرفته است / بنا‌های غیرمجاز باید برداشته شوند

پربازدید ها

روایتی جالب از سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی به شوروی و دیدار با گورباچف

‌می‌خواهیم وزرا را استیضاح کنیم، اما اصلا اجازه نمی‌دهند/ می‌گویند اول دولت است/ دو سال دیگر هم می‌گویند آخر دولت است/عمده عزل و نصب‌ها به دلیل آشنایی، رفاقت و انتساب به طیف خاص آقای رئیس جمهور است/ دولت کارش بلد نیست و برنامه‌ای ندارد

مستندات زیادی از انتصابات فامیلی منتشر شده است

تذکر جالب سایت جماران به موافقان و مخالفان سفر رئیسی به روسیه

مذاکرات به یک شوک نیاز دارد

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۲ نظر)

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۵ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۵ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)