کد خبر: ۴۲۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۴
ارسال به دوستان
ذخیره
مرور سریع: ائمه جمعه استان در خطبه‌های خود چه گفتند؟
ائمه جمعه استان کرمان در خطبه های نماز جمعه دیروز موارد زیر را مد نظر خود قرار دادند. جدول خلاصه اظهارات را مشاهده کنید.

ائمه جمعه استان کرمان در خطبه های نماز جمعه دیروز موارد زیر را مد نظر خود قرار دادند. جدول خلاصه اظهارات را مشاهده کنید.

منبع: ایرنا و آرمان کرمان

نام شهر نام خطیب خلاصه اظهارات
کرمان حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی

معرفت، شناخت و دشمن شناسی دانشجویان، در شرایط پس از کودتا ۱۳۳۲ در دوران ستمشاهی، آنان را برآن داشت که اعتراض کنند و جنبش دانشجویی صدای خود را به استکبار رساند و در این راستا افرادی به درجه شهادت رسیدند.

کم آبی امروز یکی از مهمترین مسائل دنیاست و کشور ما باید به علت وجود در کمربند خشک و نیمه خشک جهان آن را جدی تر بگیرد؛ وجود میانگین یک سوم بارندگی دنیا در کشور، ما را در ردیف کشورهای کم آب قرار داده است.

جیرفت حجت‌الاسلام میثم تارم نظام مذاکرات در حال انجام با ۱+۴ را مذاکره رفع تحریم می‌داند و بر این اساس در مذاکره حاضر شده است.
سیرجان حجت الاسلام سید احمد حسینی ایستادگی تیم مذاکره­ کننده پای اصول و ارزش های نظام قابل تقدیر است.
کهنوج حجت الاسلام احمد نجنو انتظار مردم از دولت، مجلس و قوه قضاییه انقلابی این است که  فرمان رهبری معطل نماند و جلوی حقوق های نجومی گرفته شود.
انار حجت الاسلام منتظری مذاکرات جمهوری اسلامی ایران در وین فقط برای رفع تحریم هاست و غربی ها باید اطمینان دهند که تحریم ها رفع می شود؛ ملت ایران با تهدیدات نظامی، تحریم و فشار هرگز تسلیم استکبار جهانی نمی شود.
قلعه گنج حجت الاسلام رضا احمدی نیک جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه تسلیم تهدید نظامی، تحریم و فشار نمی شود، و غرب هم بداند اولویت دولت جدید بر اقتصاد مقاومتی با نگاه درون زا و برون نگر است.
تعلل در انتخاب استاندار کرمان به ضرر مردم و منطقه است که باید رئیس جمهور و هیات وزیران با برنامه، تدبیر و اقدامی جهادی و انقلابی مردم و مسئولان را از این بلا تکلیفی در بیارند چرا که استان کرمان، استاندار و مدیرانی انقلابی، جهادی، پرتلاش و با انگیزه می خواهد که محرومیت ها عقب ماندگی های فراوان جنوب کرمان را رفع کنند.
  حجت الاسلام علی علیدادی سلیمانی

اولویت اول دولت سیزدهم اقتصاد مقاومتی با نگاه درون زا و برون گر است نگرش به بیرون اول به همسایگان و همه کشورها است؛ دولت سیزدهم به میدان مذاکره و دیپلماسی آمده است که فاصله ای با میدان ندارد.

در دولت سیزدهم اشتباهات گذشته تکرار نمی شود و غرب هم باید پاسخ قصور خود را بپردازد و در این زمینه انتظار این است مذاکره کنندگان هسته ای بر اساس مسیر عزت، حکمت، مصلحت حرکت کنند و هیچ گاه تسلیم زیاد خواهی دشمنان نخواهد بود و همانگونه در میدان، دشمن را زمین گیر و شکست دادند در بحث دیپلماسی دشمن را نا امید و مایوس، شکست خورده خواهیم دید.

فهرج حجت الاسلام رضا آقاملایی 

دولت سیزدهم به میدان مذاکره و دیپلماسی آمده است، اما اولا فاصله ای با میدان ندارد و این فاصله را کم کرده است؛ ثانیا مذاکرات را در حال حاضر برای رفع تحریم ها می‌داند نه گفتگوهای هسته ای

اولویت اول دولت سیزدهم برجام نیست؛ اولویت این دولت اقتصاد مقاومتی با نگاه درون زا و برونگراست و نگرش به بیرون اول به همسایگان و سپس به شرق و همه کشورهاست.

بردسیر  

علی رغم عملیات روانی که مذاکره کنندگان در پیش گرفته اند تا این مذاکرات را فقط مذاکرات هسته ای معرفی کنند و برای خود یک سکوی پرتاب قرار دهند، مذاکره کنندگان ما این مذاکرات را برای رفع کامل تحریم ها ادامه می دهند و مذاکرات هسته ای نمی دانند.

در مذاکرات وین اشتباهات گذشته و دلبستن و امیدواری به این مذاکرات و اعتماد به طرف مقابل نباید تکرار شود و ایران تسلیم تهدید و تحریم نمی شود زیرا محکم ایستادن سبب تضعیف دشمن می شود.

ریگان حجت الاسلام حبیب رضا زاده

با بیان اینکه دولت جدید مذاکرات برجام را در اولویت کار نمی‌داند و اولویت اقتصاد مقاومتی با نگاه برون نگراست،  خنثی سازی تحریم ها و رفع آنها و بعد مذاکرات است.

از دولت انقلابی می‌خواهیم تغییرات دولت در مسیر اولویت معیشت واقتصاد ملت ایران قهرمان باشد اکثر مردم ایران اسلامی و جهان اسلام نه به آمریکا می‌گویند.

فاریاب حجت الاسلام عباس گروهی موضوع انتخاب استاندار کرمان هر چه سریعتر مشخص شود تا به تبع آن مدیران ادارات استان هم تعیین و تکلیف شوند؛ چرا که مدیران ادارات استان کرمان بلاتکلیف هستند که ماندنی هستند یا رفتنی این بلاتکلیفی به ضرر مردم است.

 

آخرین اخبار

کسب مدال توسط شطرنج بازان کرمانی در رقابت‌های پیشکسوتان کشور

پاسخ سخنگوی دولت به پیشنهاد تعطیلی فردا

خروج سالانه حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان پول از استان کرمان / کرمان در شاخص‌های توسعه پایدار در رده‌های پایین قرار دارد

جذب بیش از 22 هزار دلار سرمایه‌گذاری خارجی در استان کرمان / برخی ادارات و نهادها از سهمیه ملی استفاده نکردند / بانک‌های خصوصی استان پای کار نیستند

اجرای کالابرگ الکترونیکی به امسال نمی‌رسد / واریز یارانه نقدی ادامه دارد

۲ برابر شدن میزان صادرات محصولات استان از گمرکاتی غیر از کرمان

برگزاری اولین جشنواره منطقه‌ای شعر با گویش محلی به میزبانی رودبارجنوب

وعده وزارت بهداشت؛ از ماه آینده مشکل کمبود دارو حل می‌شود

23 هزار بیمار مبتلا به ایدز در کشور شناسایی شده‌اند / بیشترین گروه سنی مبتلایان افراد ۲۵ تا ۴۰ ساله هستند

آیا ایران در آستانه ابرتورم است؟

پربازدید ها

فهرستی از نیروهای سیاسی دادیم برای حل مشکلات کشور/ از حسین مرعشی تا حسین شریعتمداری/ هر دو حسین هستند ولی این کجا و آن کجا

هیچ فردی با فیلتر کردن موافق نیست/برخی اوقات مسئولان برای جلوگیری از ایجاد ناامنی مجبور می‌شوند محدودیت‌هایی را ایجاد کنند/ 96 نفر از افاغنه در کرمان دستگیر شدند برخی از آنها پول می‌گرفتند و شعارنویسی می‌کردند/ تشکیل 645 پرونده در خصوص حوادث اخیر

«کیهان»، اگر دشمن تیم ملی نباشد، دوست آن‌هم نیست

خیلی بد است که موضوع کلان کشور را به دهه هشتاد تقلیل دهیم/ آمار خودراضی‌کننده می‌دهیم، بعد جامعه به سفره خودش نگاه می‌کند/ اشتباه نظام آموزشی این بود که سعی کردیم افرادی را به‌طور یکجانبه به عنوان مدل معرفی کنیم/ آن‌قدر دایره تنگ شده که حزب‌الهی‌ها هم جا نمی‌شوند

روزنامه اعتماد: صدای مردم متکثر است/ می‌توان نظرسنجی کرد

پر بحث

چرا دیگران «دعایی» نشدند و یا «دعایی» نیستند؟   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

باید در یک فضای سیاسی و همراه با گفت‌وگو مسائل را حل کرد/ ظرفیت اصل 27 قانون اساسی باید آزاد شود/ احزاب در همه جای دنیا نقش میانجی را بازی می‌کنند اما در ایران به رسمیت شناخته نمی‌شوند   (۲ نظر)

انتقاد تند همتی از تصویب طرح صیانت، «طبقاتی سازی اینترنت و محدودسازی حداکثری‌اش»   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)

مویدی: پول مردمی که نان ندارند بخورند را به دوستان‌تان می‌دهید/ فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی سیاسی است تا فرهنگی/ امینی‌زاده: خیلی وقاحت می‌خواهد به یک جریان مردمی انگ سیاسی بزنیم/ بله کار سیاسی ما تقویت جریان انقلابی است   (۱ نظر)

سریال «بی همگان» جای «بی نشان» را می‌گیرد   (۱ نظر)

روایت داماد و مشاور ارشد ترامپ از شب ترور شهید قاسم سلیمانی   (۱ نظر)