کد خبر: ۴۳۰۰۹
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۴
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان رویکرد سالگرد امسال حاج قاسم سلیمانی را مردمی اعلام کرد و افزود: سالگرد دوم سردار دل‌ها در طول یک هفته برگزار می‌شود و شخصیت‌های بزرگی برای این مراسم دعوت کردیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان رویکرد سالگرد امسال حاج قاسم سلیمانی را مردمی اعلام کرد و افزود: سالگرد دوم سردار دل‌ها در طول یک هفته برگزار می‌شود و شخصیت‌های بزرگی برای این مراسم دعوت کردیم.
به گزارش ایسنا سردار حسین معروفی عصر امروز ۱۵ آذرماه در شورای اداری استان کرمان با حضور وزیر کشور با اشاره به مکتب سلیمانی گفت: سی نظامات شهید سلیمانی تعریف کردیم.
وی رویکرد سالگرد امسال حاج قاسم سلیمانی را مردمی اعلام کرد و افزود: سالگرد دوم سردار دل‌ها در طول یک هفته برگزار می‌شود و شخصیت‌های بزرگی برای این مراسم دعوت کردیم.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان این مطلب که در شهرستان‌های نیز برنامه‌هایی برای سالگرد سردار سلیمانی دارند، تصریح کرد: در کرمان ۵ برنامه محوری داریم و اجلاسیه پایان بخش برنامه‌های سالگرد در کرمان در روز پنجشنبه برگزار می‌شود.
وی از وزیر کشور درخواست کرد: کرمان باید پایتخت مقاومت جهان اسلامی شود و روزانه بیش از ۱۰ هزار زائر بعد از کرونا خواهیم داشت لذا در تکمیل زیرساخت‌های لازم در این زمینه کمک لازم به استان شود.
معروفی در ادامه از محرومیت زدایی سخن به میان آورد و افزود: کرمان جزو سرمایه دارترین استان کشور، اما محروم‌ترین استان است و درگیری مسایل سیاسی ما را از توجه به مردم غافل کرده است.
وی به تشریح اقدامات قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) و قرارگاه نهضت آب مرد میدان پرداخت و عنوان کرد: یک سال پیش قرارگاه نهضت آبرسانی در استان فعال کردیم و اطلس آب استان مشخص شده است و اکنون وضعیت آبی هر منطقه می‌دانیم. سپاه ثارالله استان به کمک دولت آمده تا استان کرمان نه خوزستان و نه اصفهان شود.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تشریح وضعیت برخی از مناطق محروم استان کرمان اظهار کرد: جنوب و شرق استان کرمان از جنوب بلوچستان بدتر است، زیرا آن مناطق مورد توجه قرار گرفت و پیشرفت‌های داشته، اما توجهی به این مناطق استان کرمان توجه لازم نشده است.
سردارعبدالرضا ناظری فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان نیز در این جلسه گفت: امنیت کویر و کرمان شرط والا و تعیین کننده شاخص‌های امنیتی در کشور است.
وی با بیان اینکه شاخص‌های امنیت ملی با شاخص‌های امنیت استان کرمان رابطه معناداری دارد، تصریح کرد: شاخص‌های امنیتی در استان کرمان نسبت به کشور ارتقای خوبی داشته و شاخص‌های امنیتی رشد خوبی در چند سال اخیر داشتیم.
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان بیان کرد: در حوزه جرایم خشن تقریبا ۲۱ درصد کاهش داشتیم و در انهدام باند‌های مخدر برخورد بی امان با این سوداگران مرگ داریم و رتبه اول در کشف مواد مخدر و بیش از ۷۶ درصد در انهدام باند‌های مخدر رشد داشتیم.
وی ارزش ریالی کالا‌های قاچاق کشف در سال گذشته را ۲۱۲ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: در پایش تصویری در حوزه راه‌ها و شهرها، کمبود آن کاملا مشهود است و نیازمند توسعه این شبکه در سطح استان هستیم و به گردان دوم یگان ویژه در استان نیازمندیم. همچنین در تکمیل زیرساخت‌های برای نگهداری معتادین متجاهر کمک کنید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

نزاع مرگبار در رفسنجان / نزاع باغ پسته رفسنجان ده کشته داشت

63 بیمار کرونایی در کشور جان باختند / فقط ۳۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند

عوارض آزادراه‌ها به نرخ سابق بازگشت

اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در  گل‌گهر برگزار شد

عزاداران حسینی حتما از ماسک استفاده کنند

مهمترین دغدغه ما برگزاری مراسم عزاداری در فضای باز و رعایت پروتکل‌هاست

سفر هیات دولت به کرمان باز هم لغو شد

محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در کرمان اعلام شد

تشدید نظارت دامپزشکی کرمان بر کشتار دام در ماه محرم

جاده مواصلاتی کرمان-راور-دیهوک از استانداردهای مناسب برخوردار نیست / ضرورت رفع نقاط حادثه خیز

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۳ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۸ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)