کد خبر: ۴۳۰۱۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
ارسال به دوستان
ذخیره
رییس شورای اسلامی شهر بم گفت: یکی از برنامه‌های مهم شورای دوره ششم آسفالت ۳ هزار کوچه خاکی است که بعد از گذشت ۱۸ سال از زلزله هنوز در بم وجود دارد.

رییس شورای اسلامی شهر بم گفت: یکی از برنامه‌های مهم شورای دوره ششم آسفالت ۳ هزار کوچه خاکی است که بعد از گذشت ۱۸ سال از زلزله هنوز در بم وجود دارد.
به گزارش ایسنا هادی شهسوارپور در آیین تکریم و معارفه شهردار بم اظهارداشت: برای شهروندان خطیرترین جایگاه، شهرداری است، زیرا خدمات آن ملموس است همچنین هر خدمتی مجموعه شهرداری در شهر انجام دهد، خدمت به مردم محسوب می‌شود.
فرماندار بم بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به مراسم پنجم دی ماه و سالروز زلزله ۸۲ باید مجموعه شهرداری برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسمی در خورشان جانباختگان، شهر را آماده کنند.
وی ضمن تبریک ابقای علی زینی وند استاندار کرمان خاطرنشان کرد: باید در مراسم پنجم دی ماه از ظرفیت استاندار در راستای توسعه منطقه نهایت استفاده را داشته باشیم چرا که استاندار نگاه بسیار ویژه‌ای به منطقه شرق استان و توسعه و آبادانی مناطق محروم دارند.
فرماندار بم تاکید کرد: شهرستان بم بسیار فرصت بی نظیری دارد که می‌تواند استفاده از آن نه تنها برای خودمان بلکه منطقه شرق استان کرمان هم مفید باشد. باید از پرداختن به حاشیه‌ها پرهیز کنیم، زیرا پرداختن به آن‌ها می‌تواند ما را از مسیر اصلی خارج نماید.

شفافیت شعار شورای اسلامی دوره ششم است
در ادامه کریم غضنفرآبادی رییس شورای اسلامی شهر با بیان اینکه شفافیت در دستور کار است، گفت: یکی از کار‌های شورای دوره ششم شعار شفافیت بوده و در همین راستا تمام جلسات شورا به صورت علنی برگزار شده و از شهردار هم درخواست داریم شفافیت را در مجموعه شهرداری خصوصا در بحث امور مالی در دستور کار قرار دهند.
وی توضیح داد: برنامه بعدی ما اتمام برخی از پروژه‌های نیمه تمام شهرداری است به طور مثال پروژه پل ولایت در ورودی بم زیبنده این مردم نیست و امیدواریم این پروژه که در سال ۹۶ با دستان علیرضا ریاضی افتتاح شد با حضور خودشان هم پایان یابد.
وی به تپه‌های یادمان زلزله بم اشاره کرد و گفت: این تپه‌ها زیبنده شهر بم نیست. زیرا بعد از ۱۸ سال هنوز ساماندهی نشده اند و امیدواریم این تپه‌ها هم سروسامان یابند.
غضنفرآبادی بیان کرد: کارخانه‌های ارگ جدید در حال احداث دو پارک در ورودی و خروجی شهر هستند که یکی توسط شرکت مدیران خودرو و دیگری توسط شرکت کرمان موتور شروع شده و به زودی شاهد افتتاح این دو پارک خواهیم بود.
رییس شورای اسلامی شهر بم به پروژه عمرانی اطلس سنتر اشاره کرد و گفت: این پروژه با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی تکمیل شده است، اما متاسفانه سهم شهرداری که سه طبقه بوده تنها یک پارکینگ به آن تعلق گرفته است که در این راستا از دستگاه‌های نظارتی درخواست داریم تا ورود کرده تا حق مردم بم پایمال نشود.
وی در پایان سخنانش تاکید کرد: بم یک شهر ۱۸ ساله است و انتظار داریم توسط مقامات کشوری و استانی با نگاه ویژه‌ای این شهر دیده شود.
در ادامه علیرضا ریاضی شهردار منتخب بم گفت: ۴ سال قبل در چنین شرایطی بنده تودیع شدم و اکنون افتخار می‌کنم که باز هم شما شهروندان در بحث انتخابات شورای اسلامی و سپس در بحث انتخاب شهردار توسط اعضای شورا این اعتماد را به بنده داشتید تا مجدد در این جایگاه در خدمت شما شهروندان قرار بگیرم.
علیرضا ریاضی ادامه داد: حتما بحث آسفالت و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در دستور کار مجموعه شهرداری قرار خواهد گرفت و از محمد بنی اسدی شهردار سابق تشکر می‌کنم که در خصوص تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اقدامات خوبی انجام داده است.
شهردار منتخب به وجود سرمایه‌های نیروی انسانی در حوزه شهرداری اشاره و تاکید کرد: توجه به مسایل فرهنگی، ملی، مذهبی، اجتماعی و ورزشی محلات و راه اندازی سایت شفافیت و استفاده از سیستم‌های الکترونیک بروز در حوزه شهرداری همچنین راه اندازی مرکز پژوهش‌های شهرداری و شورا در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت.
ریاضی توضیح داد: بحث‌های مشاوره‌ای را گسترده‌تر و کامل‌تر از قبل ادامه خواهیم داد و مرکزی تحت عنوان مرکز مشاوره شهروندان در محل شهرداری راه اندازی خواهد شد. حفظ سرمایه‌های عظیم گذشته و استفاده از ظرفیت‌های بودجه‌ای نیز جزو برنامه‌های شهرداری قرار دارد.

برچسب ها: شهر بم ، بم ، زلزله بم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

جزئیات حادثه خودسوزی مرد میانسال در بم / رییس اداره صمت شهرستان توضیح می‌دهد

وزارت نفت: افزایش قیمت بنزین شایعه است

لزوم ثبت سفارش واکسن «آبله» در صورت نیاز / ایمنی‌زایی واکسن زده‌ها مقابل آبله میمونی

مفقود شدن ۲۵ کوهنورد در شهداد کرمان تکذیب شد

هشدار در مورد شیوع آبله میمونی/ غافلگیر نشویم

همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی مردادماه برگزار می‌شود

سقوط هواپیمای آموزشی در آبهای حوالی قشم هرمزگان

سال گذشته ۶۱ نوزاد در نزدیکی شیرخوارگاه‌ها «رها» شدند

کنترل و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها یک الزام قضایی است / در حوزه زندانبانی با معضلاتی روبرو شده‌ایم / اجرای احکام جایگزین حبس و پابند الکترونیکی در استان کرمان

رشد اقتصادی استان کرمان مثبت 4 درصد است / هنوز 60 درصد اسناد خزانه سال گذشته جذب نشده است

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۲ نظر)

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۷ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۵ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)