کد خبر: ۴۳۱۸۰
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده سپاه ثارالله:
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه مقام معظم رهبری اندیشه سپهبد شهید سلیمانی را به طور کامل تایید کرده‌اند گفت: امروز کشور به این اندیشه زیبا نیاز دارد و آن را باید ترویج دهیم، زیرا همه بزرگان در برابر اندیشه سردار دل‌ها زانو می‌زنند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه مقام معظم رهبری اندیشه سپهبد شهید سلیمانی را به طور کامل تایید کرده‌اند گفت: امروز کشور به این اندیشه زیبا نیاز دارد و آن را باید ترویج دهیم، زیرا همه بزرگان در برابر اندیشه سردار دل‌ها زانو می‌زنند.
به گزارش ایرنا، سردار حسین معروفی روز سه شنبه در نشست کمیته فرهنگی و هنری ستاد دومین سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: یکی از ویژگی‌های اصلی سردار سلیمانی زمان شناسی بود که برای یک مدیر اصل است، ایشان به موقع با بیان اینکه برجام ضلع دوم و سوم دارد، کشور را نجات داد.
وی با بیان اینکه شهید سلیمانی را با گفتن حقیقت‌ها باید معرفی کنیم تصریح کرد: حاج قاسم را با نظاماتش، یعنی نظام سیاسی (انسجام) و نظام ولایی یعنی بدون، چون و چرا اطاعت کردن از، ولی امر و امام زمانش باید معرفی کرد.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تاکید کرد: اصرار ما و راه موفقیت آن است که شهید سلیمانی با هنر معرفی شود تا بیشتر از طریق گفتمان سازی بخواهیم سردار را معرفی کنیم و حاج قاسم به تعریف و غلو نیاز ندارد.
وی با اشاره به اینکه کار فرهنگی تغییر نگرش و فرهنگ سازی است اظهار داشت: بار مسئولیت در حوزه فرهنگی فقط بر دوش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیست و همه ما در برابر بخش فرهنگی مسئول هستیم.
سردار معروفی ادامه داد: برخی در حوزه فرهنگی فعال هستند، اما کار باید به نتیجه برسد که اگر موفق شویم، پیروز هستیم و به نتیجه رسیدن فعالیت‌های ما، امید و آرامش را برای جامعه ارمغان می‌آورد.
وی بیان کرد: ۱۷۱ عنوان برنامه ویژه دومین سالگرد شهید سلیمانی در کرمان تدارک دیده شده که ۱۴ برنامه پخش ملی است و اجلاسیه نهایی نیز در روز ۱۶ دی ماه از کرمان به صورت داخلی و در کشور‌های جبهه مقاومت اسلامی نیز پخش می‌شود.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود: عمده برنامه‌های سالگرد شهادت حاج قاسم در شهرستان‌های این استان نیز توزیع شده و امسال برای برگزاری برنامه‌ها یک ریال از نهاد و سازمانی گرفته نشده و کمک‌ها مردمی است.
وی تصریح کرد: پیش بینی می‌شود روزانه ۲۵ تا ۳۰ هزار زائر به گلزار شهدای کرمان برای ایام سالگرد حاج قاسم ورود داشته باشند که تاکنون زمینه اسکان ۲۰ هزار نفر فراهم شده است.
سردار معروفی تاکید کرد: از شهروندان کرمانی تقاضا داریم در طول هفته مقاومت برای زیارت اموات و شهدا به آرامستان و گلزار شهدا مراجعه نکنند تا بتوانیم میهمانان و زائران را بهتر مدیریت کنیم و این کمک بزرگی است.

برگزاری ۱۱۳ برنامه فرهنگی و هنری سالگرد شهادت سردار سلیمانی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: در راستای ترویج مکتب سردار سلیمانی رویکرد کمیته فرهنگی و هنری برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های حوزه فرهنگ و هنر است تا بتوانیم تولید محتوا کنیم.
محمدرضا علیزاده افزود: ۱۱۳ برنامه در حوزه فرهنگ و هنر برای دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی تدارک دیده شده که در قالب هفت عنوان برگزاری فعالیت‌ها و محافل قرآنی، محافل ادبی، مسابقات فرهنگی و هنری، جشنواره تولیدات فرهنگی و هنری، نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری تدوین شده است.
وی بیان کرد: ۶۵ برنامه شاخص شهرستانی، ۴۵ برنامه شاخص استانی و سه برنامه ملی با همکاری ۱۰ دستگاه اجرایی و نهاد غیردولتی و با استفاده ظرفیت‌های مردمی برای ایام سالگرد شهادت شهید سلیمانی تولید شده است.
در این نشست مسئولان عضو کمیته فرهنگی و هنری ستاد دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی به بیان برنامه‌های شاخص خود پرداختند.
دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همزمان با هفته مقاومت از ۱۰ تا ۱۶ دی در کرمان برگزار می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

کلید تغذیه سالم برای زنان میانسال

اختصاص تسهیلات مشاغل خانگی به هنرمندان راین

افزایش 120 درصدی مالیات در استان کرمان

پیش بینی هواشناسی از بارش باران در اواسط هفته آینده در کرمان

زباله‌گرد‌های شهر کرمان، ساماندهی می‌شوند

شب یلدای ایرانیان ثبت جهانی شد

حذف وعده‌های غذایی موجب کاهش طول عمر می‌شود

آتش گرفتن محموله مواد مخدر در عمق کویر

۲۰ درصد از دانش‌آموزان کرمان در مدارس غیردولتی تحصیل می‌کنند / نقش موثر مدارس غیردولتی در اشتغال‌زایی و اشتغال‌آفرینی

از پرستاران گل‌گهر تجلیل شد

پربازدید ها

هیچ فردی با فیلتر کردن موافق نیست/برخی اوقات مسئولان برای جلوگیری از ایجاد ناامنی مجبور می‌شوند محدودیت‌هایی را ایجاد کنند/ 96 نفر از افاغنه در کرمان دستگیر شدند برخی از آنها پول می‌گرفتند و شعارنویسی می‌کردند/ تشکیل 645 پرونده در خصوص حوادث اخیر

روزنامه اعتماد: صدای مردم متکثر است/ می‌توان نظرسنجی کرد

پر بحث

چرا دیگران «دعایی» نشدند و یا «دعایی» نیستند؟   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

باید در یک فضای سیاسی و همراه با گفت‌وگو مسائل را حل کرد/ ظرفیت اصل 27 قانون اساسی باید آزاد شود/ احزاب در همه جای دنیا نقش میانجی را بازی می‌کنند اما در ایران به رسمیت شناخته نمی‌شوند   (۲ نظر)

انتقاد تند همتی از تصویب طرح صیانت، «طبقاتی سازی اینترنت و محدودسازی حداکثری‌اش»   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)

مویدی: پول مردمی که نان ندارند بخورند را به دوستان‌تان می‌دهید/ فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی سیاسی است تا فرهنگی/ امینی‌زاده: خیلی وقاحت می‌خواهد به یک جریان مردمی انگ سیاسی بزنیم/ بله کار سیاسی ما تقویت جریان انقلابی است   (۱ نظر)

سریال «بی همگان» جای «بی نشان» را می‌گیرد   (۱ نظر)

روایت داماد و مشاور ارشد ترامپ از شب ترور شهید قاسم سلیمانی   (۱ نظر)