کد خبر: ۴۳۳۱۷
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴
ارسال به دوستان
ذخیره
قاضی دادگاه مطبوعات و جرائم سیاسی استان کرمان:
قاضی شعبه اول دادگاه کیفری یک ویژه رسیدگی به جرایم سیاسی و مطبوعاتی کرمان گفت: رسانه‌ها و مطبوعات نقش و مسئولیت سرنوشت سازی دارند و باید با رصد توطئه‌های جبهه استکبار و نشر کارشناسانه و موثر مکتب شهید سلیمانی ادامه دهنده این مکتب انسان ساز و آزادی بخش باشند.

قاضی شعبه اول دادگاه کیفری یک ویژه رسیدگی به جرایم سیاسی و مطبوعاتی کرمان گفت: رسانه‌ها و مطبوعات نقش و مسئولیت سرنوشت سازی دارند و باید با رصد توطئه‌های جبهه استکبار و نشر کارشناسانه و موثر مکتب شهید سلیمانی ادامه دهنده این مکتب انسان ساز و آزادی بخش باشند.
به گزارش گفتارنو حسین روحانی از سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان اسوه ایثار، مجاهدت و استکبارستیزی یاد کرد و ادامه داد: شهید سلیمانی پس از چند دهه مجاهدت مخلصانه به آرزوی دیرین خود رسید و به خیل همرمان خود در جبهه مقاومت پیوست.
معاون قضایی رییس کل دادگستری استان گفت: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دارای ویژگی‌هایی بود که به فرمایش مقام معظم رهبری، شهادت وی موجب پیدایش مکتبی همانند مکتب عاشورا شد که در تمامی اعصار سرمشق آزادی خواهان جهان خواهد بود.
وی تصریح کرد: دو مقوله استکبارستیزی و دفاع از مظلومان در کنار سایر ویژگی‌ها و ابعاد شخصیتی آن شهید از قبیل ایمان به خدا، اخلاص در عمل و ولایت مداری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود و بر این مبنا شهادت وی برابر با تعریف مکتب سلیمانی شد.
وی با تاکید بر این مطلب که اکنون جبهه استکبار از شهید سلیمانی بیش از سردار سلیمانی وحشت دارد، تصریح کرد: همانگونه که پس از واقعه عاشورا جبهه ظلم با تبلیغات مسموم در صدد تحریف واقعیت برآمد، لکن روشنگری و اطلاع رسانی شجاعانه حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) موجب روشن شدن افکار عمومی، تکمیل و تثبیت مکتب عاشورا شد، جبهه استکبار نیز در مقابل مکتب شهید سلیمانی قطعا برای دراز مدت برنامه‌هایی را برای کمرنگ و با خاموش کردن این چراغ راه ملت‌های تحت نفوذ خود و سلطه، طراحی و اجرا خواهد کرد.
وی بیان کرد: در این راستا رسانه‌ها و مطبوعات نقش و مسئولیت سرنوشت سازی دارند و باید با رصد توطئه‌های جبهه استکبار و نشر کارشناسانه و موثر مکتب شهید سلیمانی ادامه دهنده این مکتب انسان ساز و آزادی بخش باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

کلید تغذیه سالم برای زنان میانسال

اختصاص تسهیلات مشاغل خانگی به هنرمندان راین

افزایش 120 درصدی مالیات در استان کرمان

پیش بینی هواشناسی از بارش باران در اواسط هفته آینده در کرمان

زباله‌گرد‌های شهر کرمان، ساماندهی می‌شوند

شب یلدای ایرانیان ثبت جهانی شد

حذف وعده‌های غذایی موجب کاهش طول عمر می‌شود

آتش گرفتن محموله مواد مخدر در عمق کویر

۲۰ درصد از دانش‌آموزان کرمان در مدارس غیردولتی تحصیل می‌کنند / نقش موثر مدارس غیردولتی در اشتغال‌زایی و اشتغال‌آفرینی

از پرستاران گل‌گهر تجلیل شد

پربازدید ها

هیچ فردی با فیلتر کردن موافق نیست/برخی اوقات مسئولان برای جلوگیری از ایجاد ناامنی مجبور می‌شوند محدودیت‌هایی را ایجاد کنند/ 96 نفر از افاغنه در کرمان دستگیر شدند برخی از آنها پول می‌گرفتند و شعارنویسی می‌کردند/ تشکیل 645 پرونده در خصوص حوادث اخیر

روزنامه اعتماد: صدای مردم متکثر است/ می‌توان نظرسنجی کرد

پر بحث

چرا دیگران «دعایی» نشدند و یا «دعایی» نیستند؟   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

باید در یک فضای سیاسی و همراه با گفت‌وگو مسائل را حل کرد/ ظرفیت اصل 27 قانون اساسی باید آزاد شود/ احزاب در همه جای دنیا نقش میانجی را بازی می‌کنند اما در ایران به رسمیت شناخته نمی‌شوند   (۲ نظر)

انتقاد تند همتی از تصویب طرح صیانت، «طبقاتی سازی اینترنت و محدودسازی حداکثری‌اش»   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)

مویدی: پول مردمی که نان ندارند بخورند را به دوستان‌تان می‌دهید/ فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی سیاسی است تا فرهنگی/ امینی‌زاده: خیلی وقاحت می‌خواهد به یک جریان مردمی انگ سیاسی بزنیم/ بله کار سیاسی ما تقویت جریان انقلابی است   (۱ نظر)

سریال «بی همگان» جای «بی نشان» را می‌گیرد   (۱ نظر)

روایت داماد و مشاور ارشد ترامپ از شب ترور شهید قاسم سلیمانی   (۱ نظر)