کد خبر: ۴۳۳۱۷
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴
ارسال به دوستان
ذخیره
قاضی دادگاه مطبوعات و جرائم سیاسی استان کرمان:
قاضی شعبه اول دادگاه کیفری یک ویژه رسیدگی به جرایم سیاسی و مطبوعاتی کرمان گفت: رسانه‌ها و مطبوعات نقش و مسئولیت سرنوشت سازی دارند و باید با رصد توطئه‌های جبهه استکبار و نشر کارشناسانه و موثر مکتب شهید سلیمانی ادامه دهنده این مکتب انسان ساز و آزادی بخش باشند.

قاضی شعبه اول دادگاه کیفری یک ویژه رسیدگی به جرایم سیاسی و مطبوعاتی کرمان گفت: رسانه‌ها و مطبوعات نقش و مسئولیت سرنوشت سازی دارند و باید با رصد توطئه‌های جبهه استکبار و نشر کارشناسانه و موثر مکتب شهید سلیمانی ادامه دهنده این مکتب انسان ساز و آزادی بخش باشند.
به گزارش گفتارنو حسین روحانی از سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان اسوه ایثار، مجاهدت و استکبارستیزی یاد کرد و ادامه داد: شهید سلیمانی پس از چند دهه مجاهدت مخلصانه به آرزوی دیرین خود رسید و به خیل همرمان خود در جبهه مقاومت پیوست.
معاون قضایی رییس کل دادگستری استان گفت: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دارای ویژگی‌هایی بود که به فرمایش مقام معظم رهبری، شهادت وی موجب پیدایش مکتبی همانند مکتب عاشورا شد که در تمامی اعصار سرمشق آزادی خواهان جهان خواهد بود.
وی تصریح کرد: دو مقوله استکبارستیزی و دفاع از مظلومان در کنار سایر ویژگی‌ها و ابعاد شخصیتی آن شهید از قبیل ایمان به خدا، اخلاص در عمل و ولایت مداری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود و بر این مبنا شهادت وی برابر با تعریف مکتب سلیمانی شد.
وی با تاکید بر این مطلب که اکنون جبهه استکبار از شهید سلیمانی بیش از سردار سلیمانی وحشت دارد، تصریح کرد: همانگونه که پس از واقعه عاشورا جبهه ظلم با تبلیغات مسموم در صدد تحریف واقعیت برآمد، لکن روشنگری و اطلاع رسانی شجاعانه حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) موجب روشن شدن افکار عمومی، تکمیل و تثبیت مکتب عاشورا شد، جبهه استکبار نیز در مقابل مکتب شهید سلیمانی قطعا برای دراز مدت برنامه‌هایی را برای کمرنگ و با خاموش کردن این چراغ راه ملت‌های تحت نفوذ خود و سلطه، طراحی و اجرا خواهد کرد.
وی بیان کرد: در این راستا رسانه‌ها و مطبوعات نقش و مسئولیت سرنوشت سازی دارند و باید با رصد توطئه‌های جبهه استکبار و نشر کارشناسانه و موثر مکتب شهید سلیمانی ادامه دهنده این مکتب انسان ساز و آزادی بخش باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

وزارت نفت: افزایش قیمت بنزین شایعه است

لزوم ثبت سفارش واکسن «آبله» در صورت نیاز / ایمنی‌زایی واکسن زده‌ها مقابل آبله میمونی

مفقود شدن ۲۵ کوهنورد در شهداد کرمان تکذیب شد

هشدار در مورد شیوع آبله میمونی/ غافلگیر نشویم

همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی مردادماه برگزار می‌شود

سقوط هواپیمای آموزشی در آبهای حوالی قشم هرمزگان

سال گذشته ۶۱ نوزاد در نزدیکی شیرخوارگاه‌ها «رها» شدند

کنترل و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها یک الزام قضایی است / در حوزه زندانبانی با معضلاتی روبرو شده‌ایم / اجرای احکام جایگزین حبس و پابند الکترونیکی در استان کرمان

رشد اقتصادی استان کرمان مثبت 4 درصد است / هنوز 60 درصد اسناد خزانه سال گذشته جذب نشده است

مادران باردار رایگان بیمه می‌شوند

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۲ نظر)

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۷ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۵ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)