کد خبر: ۴۳۳۵۳
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
ارسال به دوستان
ذخیره
ذبیح‌الله سلمانی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد نیز در این مراسم با اشاره به اینکه تسهیل کسب و کار یکی از اولویت‌های اصلی ما در وزارت اقتصاد است گفت: مسئولیتی که در دنیا به گردن ما است بسیار سنگین است و این مسئولیت‌ها اگر در راستای کمک به خلق خدا و برداشتن باری از دوش دیگران باشد نعمت است.

گروه استان‌ها- صادق سلطانی‌نژاد به عنوان مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی استان کرمان معرفی شد.
به گزارش گفتارنو به نقل از تسنیم  آیین تودیع و معارفه مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی استان کرمان امروز عصر با حضور سلمانی معاون وزیر اقتصاد و جمعی از مسئولان استانی در محل خزانه استان برگزار شد.
در این مراسم محمد‌مهدی زاهدی نماینده مردم شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فشار مالیاتی به واحد‌های تولیدی به منظور کسب رتبه برتر مالیاتی کشور ظلم است اظهار د‌اشت: افزایش ناگهانی ۱۲۸.۵ درصدی و بدون هماهنگی با مجموعه کرمان، مدیران و صاحب نظران آن صورت گرفته و کارشناسی نیست.
وی با بیان اینکه استان کرمان مناطق محروم زیادی دارد گفت: اگر به واحد‌های تولیدی کرمان فشار بیاورید تا بتوانید رتبه‌های برتر مالیاتی کشور را از آن خود کنید به مردم استان ظلم کرده‌اید.
نماینده مردم شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رتبه بیکاری در کرمان بالاتر از میانگین کشوری است افزود: شفاف سازی در امورات اقتصادی بسیار مهم است و پاک بودن سیستم به‌ویژه همکاری با بخش خصوصی دارای اهمیت است و باید نسبت به آن حساس بود.
ذبیح‌الله سلمانی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد نیز در این مراسم با اشاره به اینکه تسهیل کسب و کار یکی از اولویت‌های اصلی ما در وزارت اقتصاد است گفت: مسئولیتی که در دنیا به گردن ما است بسیار سنگین است و این مسئولیت‌ها اگر در راستای کمک به خلق خدا و برداشتن باری از دوش دیگران باشد نعمت است.
در آیین تودیع و معارفه مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی استان کرمان از زحمات حمید شهسواری تقدیر و صادق سلطانی‌نژاد به‌عنوان مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی استان کرمان معرفی شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

جزئیات حادثه خودسوزی مرد میانسال در بم / رییس اداره صمت شهرستان توضیح می‌دهد

وزارت نفت: افزایش قیمت بنزین شایعه است

لزوم ثبت سفارش واکسن «آبله» در صورت نیاز / ایمنی‌زایی واکسن زده‌ها مقابل آبله میمونی

مفقود شدن ۲۵ کوهنورد در شهداد کرمان تکذیب شد

هشدار در مورد شیوع آبله میمونی/ غافلگیر نشویم

همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی مردادماه برگزار می‌شود

سقوط هواپیمای آموزشی در آبهای حوالی قشم هرمزگان

سال گذشته ۶۱ نوزاد در نزدیکی شیرخوارگاه‌ها «رها» شدند

کنترل و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها یک الزام قضایی است / در حوزه زندانبانی با معضلاتی روبرو شده‌ایم / اجرای احکام جایگزین حبس و پابند الکترونیکی در استان کرمان

رشد اقتصادی استان کرمان مثبت 4 درصد است / هنوز 60 درصد اسناد خزانه سال گذشته جذب نشده است

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۲ نظر)

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۷ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۵ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)