کد خبر: ۴۳۵۱۸
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۶
ارسال به دوستان
ذخیره
توضیح باشگاه مس کرمان درباره انتشار یک فیلم مشکوک
این در حالی است که هیچ اقدام غیر معمول و غیر طبیعی از سرمربی مس کرمان در این فیلم منتشر شده دیده نمی شود اما اتهام استفاده از جادوگری به راحتی هرچه تمام تر به سرمربی مس کرمان وارد می گردد و از طریق کانال های باشگاه پارس جنوبی در یک اقدام بسیار زشت و به دور از اخلاق منتشر می گردد.

برخی از کانال های مرتبط با باشگاه پارس جم در آستانه بازی با مس کرمان اقدام به انتشار فیلمی با توضیحاتی بسیار زشت کردند که موجب سواستفاده برخی دیگر از کانال های فضای مجازی گردید که این موضوع با پیگیری کامل حقوقی باشگاه مس کرمان همراه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در این فیلم درحالی که سرمربی مس کرمان برای ارزیابی کیفیت زمین چمن ورزشگاه روی آن گام برمی دارد، در حال صحبت با یکی از دستیارانش که در نزدیکی او قرار دارد می باشد که گوینده روی این تصاویر اتهام جادوگری را به سرمربی مس کرمان وارد می نماید.
این در حالی است که هیچ اقدام غیر معمول و غیر طبیعی از سرمربی مس کرمان در این فیلم منتشر شده دیده نمی شود اما اتهام استفاده از جادوگری به راحتی هرچه تمام تر به سرمربی مس کرمان وارد می گردد و از طریق کانال های باشگاه پارس جنوبی در یک اقدام بسیار زشت و به دور از اخلاق منتشر می گردد.
این موضوع قطعا جای پیگیری حقوقی را برای باشگاه مس کرمان باز خواهد گذاشت و انتساب اتهام استفاده از جادوگری موضوعی نیست که باشگاه مس کرمان نسبت به آن با تسامح برخورد کند و منتشر کنندگان این تهمت آشکار در راستای فریب و تشویش اذهان عمومی باید جوابگوی موضوع اعلام شده خود در محاکم قضایی باشند.
گرفتن امتیاز با توسل به تهمت و افترا از زشت ترین و کثیف ترین شیوه های فوتبال محسوب می شود که متاسفانه عوامل باشگاه پارس حتی تا پایان بازی و مشخص شدن نتیجه هم صبر نکردند و برای توسل به این شیوه به حدی عجله داشتند که فقط شرمساری را برای خود به همراه آوردند.
نکته تاسف برانگیز دیگر اینکه برخی کانال های خبری نیز به جای دقت در فیلم و بررسی جزئیات آن، صرفا به بازنشر و توضیح ارائه شده برروی آن پرداختند تا به صورت تعمدی در گسترش این حرکت زشت و اتهام بی اساس مشارکت داشته باشند... این در حالی است که کوچکترین توجهی به فیلم منتشر شده نشان می دهد که هیچ حرکت غیر طبیعی از سرمربی مس کرمان سر نزده است و فیلم به حدی واضح می باشد که برای هر ببیننده عاقلی، نامتعارف بودن اتهامات طرح شده برروی آن واضح می باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

آغاز فرایند انتخاب رشته آزمون سراسری از امروز

قاتل تحت مصرف شدید روانگردان شیشه بوده است / اختلافات شخصی انگیزه اصلی متهم بوده است

نزاع مرگبار در رفسنجان / نزاع باغ پسته رفسنجان ده کشته داشت

63 بیمار کرونایی در کشور جان باختند / فقط ۳۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند

عوارض آزادراه‌ها به نرخ سابق بازگشت

اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در  گل‌گهر برگزار شد

عزاداران حسینی حتما از ماسک استفاده کنند

مهمترین دغدغه ما برگزاری مراسم عزاداری در فضای باز و رعایت پروتکل‌هاست

سفر هیات دولت به کرمان باز هم لغو شد

محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در کرمان اعلام شد

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۳ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۸ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)