کد خبر: ۴۴۵۲۶
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷
ارسال به دوستان
ذخیره
با پذیرش استعفای سعید کوشش، مدیر روابط عمومی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، ضیاءالدین الله وردی به عنوان سرپرست روابط عمومی این اداره‌کل منصوب شد.

با پذیرش استعفای سعید کوشش، مدیر روابط عمومی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، ضیاءالدین الله وردی به عنوان سرپرست روابط عمومی این اداره‌کل منصوب شد.
به گزارش گفتارنو به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در مراسمی که به همین منظور در سالن شهید کرم وند این اداره کل برگزار شد، از خدمات سعید کوشش، تقدیر شد و ضیاءالدین الله وردی به عنوان سرپرست روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان معرفی گردید.
محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این جلسه با اشاره به وظیفه خطیر حوزه روابط عمومی گفت:در سال‌های اخیر با تغییر سیستم روابط عمومی سنتی و گسترش روابط عمومی الکترونیک به ویژه نوع فعالیت در فضای مجازی، تغییرات قابل ملاحظه‌ای در کارکرد‌های روابط عمومی و نوع ارتباط گیری، با مخاطبان ایجاد شده است.
وی ادامه داد: اگر به اقدامات و فعالیت‌های چند سال اخیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان نگاهی اجمالی داشته باشیم، کمتر روز و هفته‌ای را می‌بینیم که، مراسم، برنامه، نشست و هم اندیشی، جشنواره و نمایشگاهی در حوزه‌های فرهنگی، هنری رسانه‌ای و قرآنی نداشته باشیم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان تصریح کرد: انعکاس اقدامات و فعالیت‌های این مجموعه فرهنگی، نیاز به تخصص و شناخت مولفه‌های ارتباطی دارد و اگر امروز شاهد جایگاه روابط عمومی این اداره کل در سطح استان و کشور هستیم، بی تردید علاوه بر تخصص؛ ایجاد شبکه ارتباطی مناسب با مخاطبان و اهالی رسانه استان بوده است که در مجموعه روابط عمومی اداره کل اتفاق افتاده است.
وی با اشاره به مختصات فعالیت‌های روابط عمومی گفت: روابط عمومی جایگاه ویژه‌ای دارد و در حوزه فرهنگ و هنر این جایگاه، ویژه‌تر و انتظارات نیز بالاتر است، کار در این مجموعه مولفه‌هایی دارد که بدون شناخت ان‌ها، نمی‌توان در این بخش گسترده و حساس به فعالیت ادامه داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز امیدواری کرد، فعالیت‌های حوزه روابط عمومی با قوت و قدرت ادامه داشته باشد و با همدلی، گام‌های موثر و مثبتی برداشته شود.
در پایان این مراسم نیز با اهدای لوحی از خدمات ۸ ساله سعید کوشش به عنوان مدیر رواپط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان تقدیر شد و، ضیاءالدین الله وردی به عنوان سرپرست روابط عمومی این اداره کل منصوب گردید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

پاسخ همتی به سخن «گرانی امتحان الهی است» امام جمعه تهران

۱۰ شهرستان کرمان در وضعیت آبی کرونایی قرار گرفتند

سقوط وانت به دره ۶ نفر را در زرند کرمان به کام مرگ کشاند

من از اینکه عکسم و اسمم ‌‎ ‎‌در این روزنامه‌ ها باشد بدم ‌‎ ‎‌می‌‌آید

شناسایی ۶ بیمار مشکوک به آبله میمون در ایران

فروش سیگار حتی تک‌فروشی به زیر ۱۸ ساله‌ها ممنوع شد

آغاز پروژه احداث کارخانه فلوتاسیون خاتون آباد

صعود تیم مس کرمان به لیگ برتر فوتبال

دیدار معاون رئیس جمهور با نویسنده کتاب آن 23 نفر

اعزام ۴ تیم امدادونجات هلال احمر کرمان به آبادان

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۲ نظر)

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۷ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۵ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)