کد خبر: ۴۴۵۳۲
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷
ارسال به دوستان
ذخیره
 دادستان عنبرآباد با انتقاد از عملکرد شورای شهر گفت: یک‌سال از انتخابات شورای شهر می‌گذرد، اما آن‌طور که باید عمل نشده است و اگر ظرف دو ماه برخی مشکلات برطرف نشوند برخورد می‌کنم.

 دادستان عنبرآباد با انتقاد از عملکرد شورای شهر گفت: یک‌سال از انتخابات شورای شهر می‌گذرد، اما آن‌طور که باید عمل نشده است و اگر ظرف دو ماه برخی مشکلات برطرف نشوند برخورد می‌کنم.
ابراهیم سلیمانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد در جلسه شورای اداری گفت: یکی از مطالبات به‌حق مردم شهر عنبراباد انتقاد از وضعیت شورای شهر و شهرداری است که با گذشت یکسال از آغاز فعالیت شورای اسلامی شهر هیچ اقدامی صورت نگرفته است.
سلیمانی گفت: در بحث فضا سازی شهر و پروژه‌های عمرانی هیچ اقدامی انجام نگرفته است و مردم از این وضعیت انتقاد دارند.
دادستان عنبرآباد گفت: در بحث پایش تصویری اقدامات خوبی صورت نگرفته و خیلی از دوربین‌های سطح شهر قطع هستند و هیچ استفاده‌ای ندارند اگر ظرف دوماه این وضعیت ساماندهی نشود با کسانی که کوتاهی کردند برخورد خواهد شد.
وی یکی دیگر از مطالبات جدی مردم را بحث نظارت بیشتر بر بازار عنوان کرد گفت: باید جهاد کشاورزی و اداره صمت باهمکاری به‌صورت منظم بر بازار نظارت داشته باشند وبا افراد سودجو برخورد شود.
وی همچنین از کمبود امکانات ورزشی در سطح شهرستان انتقاد کرد گفت: باید جوانان و نوجوانان از حداقل امکانات ورزشی بهرمند شوند.
وی اظهار کرد: دستگاه قضایی براساس حفظ حقوق عامه، الزامات قانونی را به دستگاه‌ها گوشزد می‌کند و در چارچوب قانون با متخلفان برخورد کرده و پرونده قضایی تشکیل می‌دهد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

کلید تغذیه سالم برای زنان میانسال

اختصاص تسهیلات مشاغل خانگی به هنرمندان راین

افزایش 120 درصدی مالیات در استان کرمان

پیش بینی هواشناسی از بارش باران در اواسط هفته آینده در کرمان

زباله‌گرد‌های شهر کرمان، ساماندهی می‌شوند

شب یلدای ایرانیان ثبت جهانی شد

حذف وعده‌های غذایی موجب کاهش طول عمر می‌شود

آتش گرفتن محموله مواد مخدر در عمق کویر

۲۰ درصد از دانش‌آموزان کرمان در مدارس غیردولتی تحصیل می‌کنند / نقش موثر مدارس غیردولتی در اشتغال‌زایی و اشتغال‌آفرینی

از پرستاران گل‌گهر تجلیل شد

پربازدید ها

هیچ فردی با فیلتر کردن موافق نیست/برخی اوقات مسئولان برای جلوگیری از ایجاد ناامنی مجبور می‌شوند محدودیت‌هایی را ایجاد کنند/ 96 نفر از افاغنه در کرمان دستگیر شدند برخی از آنها پول می‌گرفتند و شعارنویسی می‌کردند/ تشکیل 645 پرونده در خصوص حوادث اخیر

روزنامه اعتماد: صدای مردم متکثر است/ می‌توان نظرسنجی کرد

پر بحث

چرا دیگران «دعایی» نشدند و یا «دعایی» نیستند؟   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

باید در یک فضای سیاسی و همراه با گفت‌وگو مسائل را حل کرد/ ظرفیت اصل 27 قانون اساسی باید آزاد شود/ احزاب در همه جای دنیا نقش میانجی را بازی می‌کنند اما در ایران به رسمیت شناخته نمی‌شوند   (۲ نظر)

انتقاد تند همتی از تصویب طرح صیانت، «طبقاتی سازی اینترنت و محدودسازی حداکثری‌اش»   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)

مویدی: پول مردمی که نان ندارند بخورند را به دوستان‌تان می‌دهید/ فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی سیاسی است تا فرهنگی/ امینی‌زاده: خیلی وقاحت می‌خواهد به یک جریان مردمی انگ سیاسی بزنیم/ بله کار سیاسی ما تقویت جریان انقلابی است   (۱ نظر)

سریال «بی همگان» جای «بی نشان» را می‌گیرد   (۱ نظر)

روایت داماد و مشاور ارشد ترامپ از شب ترور شهید قاسم سلیمانی   (۱ نظر)