کد خبر: ۴۴۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۱
ارسال به دوستان
ذخیره
اشرف بروجردی، فعال سیاسی اصلاح‌ طلب گفت: رئیسی درباره بحث اخراج نیروها مورد خاصی نگفت اما بنده به این نکته تأکید کردم و خطاب به رئیسی گفتم آماری که از میزان محبوبیت و مطلوبیت شما داده می‌شود را باور نکنید.

اشرف بروجردی، فعال سیاسی اصلاح‌ طلب گفت: رئیسی درباره بحث اخراج نیروها مورد خاصی نگفت اما بنده به این نکته تأکید کردم و خطاب به رئیسی گفتم آماری که از میزان محبوبیت و مطلوبیت شما داده می‌شود را باور نکنید.

به گزارش منیبان، بروجردی، در رابطه با جلسه رئیسی با فعالان سیاسی اظهارداشت: در ابتدا لازم است به این نکته اشاره کنم که انتظارات معمولاً می‌تواند در این قالب گنجانده شود که شما وقتی موردی را مطرح می‌کنید، هر گوشی برای شنیدن و تصمیم و اراده‌ای برای انجام دادن آن کار -اگر که خوب و مثبت باشد-، وجود داشته باشد. در جلسه با رئیسی یک نکته گفتم که امیدوارم در این جمع مباحثی مطرح شود که بتواند، اثرگذار باشد.

وی با اشاره به مباحثی که در جلسه رئیسی با فعالان سیاسی مطرح شد، افزود: در جلسه با رئیس جمهور مباحث مختلفی اعم از مباحث اقتصادی، برجام، احزاب و گروه‌ها مطرح شد. البته بنده درباره شعاری که شخص آقای رئیس جمهور در ابتدای امر داده بودند که دولت من، دولت فراگیر است اما در عمل این را شاهد نیستیم و این دولت، ‌دولتی یک‌ سویه است و به‌ هیچ‌ وجه دولتی فراگیر نیست، صحبت کردم و ادامه دادم حتی افرادی که شما منصوب کردید، در بدنه دستگاه‌های اجرایی به شدت نیروها را غربال می‌کنند و کسانی که منتسب به دور قبل هستند را، اخراج می‌کنند.

بروجردی در ادامه تصریح کرد: غربال‌گری نیروها نشان‌‌دهنده این است که نه‌ تنها انتخاب رئیس جمهور در فراگیر بودن شکل نگرفته بلکه افرادی هم که انتخاب شدند، در حوزه عمل در بدنه، نیروها را قلع و قمع و اخراج می‌کنند و حتی اگر این نیروها شناسه هم داشته باشند، شناسه‌ها را از آنها می‌گیرند و در نهایت حذف و از دستگاه اخراج‌شان می‌کنند.

این چهره اصلاح‌طلب در رابطه با واکنش رئیسی به اظهارات حاضرین خاطرنشان کرد: رئیسی درباره بحث اخراج نیروها  مورد خاصی نگفت اما بنده به این نکته تأکید کردم و خطاب به رئیسی گفتم آماری که از میزان محبوبیت و مطلوبیت شما داده می‌شود را باور نکنید چرا که این آمار مربوط به بدنه جامعه این نیست و بدنه جامعه، چیز دیگری می‌گوید. در حقیقت مردم به دستاوردی که شکل گرفته دلخوش نیستند. البته رئیسی این مورد را پاسخ داد و گفت به‌ هر حال مردم نسبت به دولت قبل حساس هستند، ناامیدی وجود داشته و ما باید کاری کنیم که امید به جامعه برگردد.

بروجردی با اشاره به فضای حاکم در جلسه رئیسی با فعالان سیاسی یادآور شد: فضای جلسه رئیس جمهور با فعالان سیاسی بسیار مطلوب بود و احساس می‌شد که چه جناح راست و چه جناح چپ بر این نکته تاکید دارند که باید برای نجات کشور اقدامی انجام بدهیم ولو اینکه، منتسب به گروه مقابل ما شود. لذا فضای نرمی بود، فضای خشنی نبود و احساس می‌شد که همه کسانی که در آن جمع حاضر هستند دل‌شان می‌خواهد دولت بتواند، کاری کند که این سرمایه اجتماعی در جامعه احیا شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

تا عصر امروز، منتظر واریز سود سهام عدالت باشید

بانک‌های استان هزار و 800 میلیارد تومان وام ازدواج پرداخت کرده‌اند

دوره آموزشی پیشرفته تئاتر در سیرجان به کار خود پایان داد

نماینده جیرفت و عنبرآباد: قالیباف رای می آورد

برنامه‌های چهلمین سالروز آزادسازی خرمشهر در کرمان تشریح شد

روزنامه اصولگرا: قرار است چه اتفاقی بیفتد که رئیس جمهور می گوید آبرویم را برای جراحی اقتصادی در دست گرفته ام؟

فعالیت دانشگاه‌های استان در حوزه فعالیت‌های فناورانه امری حیاتی است / برقراری تعامل دو طرفه دانشگاه و صنعت

افزایش ساعت کاری ساتنا از امروز

زمینه اشتغال یک هزار جوان فراهم شد / توسعه اشتغال نقش مهمی در کاهش جرایم دارد

اختصاص پاداش به مشترکان کم‌مصرف برق / قبض برق رایگان می‌شود

پربازدید ها

نماینده جیرفت و عنبرآباد: قالیباف رای می آورد

روزنامه اصولگرا: قرار است چه اتفاقی بیفتد که رئیس جمهور می گوید آبرویم را برای جراحی اقتصادی در دست گرفته ام؟

فرهیختگان: منظور رئیسی از تصمیم سخت گران شدن بنزین نبوده است

آیا قانون انتخابات مجلس و شوراها تغییر می کند؟

همچنان برخی مسئولان و فعالان سیاسی تاثیر منفی تحریم‌ها را انکار می‌کنند / هرگونه اصلاح ساختار در بخش اقتصاد بدون اصلاح ساختار در بخش سیاسی کارآمد نیست

تسنیم: برخلاف خبر الجزیره رهبری سخنی از سازش نگفتند

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۲ نظر)

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۷ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۵ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)