کد خبر: ۴۵۰۹۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵
ارسال به دوستان
ذخیره
جواد امام، مدیر بنیاد باران گفت: در این جلسه فقط آقایان حسن روحانی، سیدمحمد خاتمی و سیدحسن خمینی حضور داشته‌اند. این جلسات هم نوبه‌ای هستند. از قبل از ریاست‌جمهوری، در زمان ریاست‌جمهوری و بعد از دوران ریاست‌جمهوری حسن روحانی برگزار می‌شده ‌است. اصلا هیچ ربطی به مباحثی که مطرح می‌شود، ندارد.

جواد امام، مدیر بنیاد باران گفت: در این جلسه فقط آقایان حسن روحانی، سیدمحمد خاتمی و سیدحسن خمینی حضور داشته‌اند. این جلسات هم نوبه‌ای هستند. از قبل از ریاست‌جمهوری، در زمان ریاست‌جمهوری و بعد از دوران ریاست‌جمهوری حسن روحانی برگزار می‌شده ‌است. اصلا هیچ ربطی به مباحثی که مطرح می‌شود، ندارد.

به گزارش جماران؛ جواد امام، مدیر بنیاد باران در مورد خبر روزنامه ایران در خصوص جلسه‌ای بین حسن روحانی، سیدمحمد خاتمی و سیدحسن خمینی گفت: این جلسات جدید نیست. این جلسات دوره‌ای و نوبه‌ای است که از قبل هم وجود داشته ‌است و جلسات هیچ ارتباطی با آنچه روزنامه ایران مطرح کرده، ندارد. این‌ها آدرس‌های غلط است که می‌دهند. می‌خواهند فرافکنی کنند.

دائما تلاش می‌کنند ذهن جامعه را با همین آدرس‌های غلط از مشکلاتی که به وجود آورده‌اند، مشغول کنند.

حتی تصویری که برای این خبر منتشر کرده‌اند، مربوط به حیات آقای هاشمی است. آقای هاشمی که به رحمت خدا رفته‌اند و آقای ناطق‌نوری هم اساسا در جلسه حضور نداشته‌اند.

می‌گویند جلسه بانیان وضع موجود برگزار شده ‌است. اما متاسفانه همه می‌دانند که بانیان وضع موجود چه کسانی هستند. حداقل در یک سال اخیر شاهد هستیم چه مشکلات مضاعف دیگری بر مردم تحمیل کردند و چه وضعیت اسف‌باری را در حوزه اقتصاد رقم زدند. کما این که بانی وضع موجود مخالفان برجام و اف‌ای‌تی‌اف همین افراد هستند که دور کشور دیوار کشیدند. با آدرس‌های غلط و توسل به اخبار کذب می‌خواهند ذهن جامعه را منحرف کنند. هر چه جلوتر برویم، اگر با خودشان صادق نباشند و به دامن مردم برنگردند و در سیاست‌های‌شان تجدیدنظر نکنند ما روز به روز به ورطه نابودی نزدیک‌تر خواهیم شد.

در این جلسه فقط آقایان حسن روحانی، سیدمحمد خاتمی و سیدحسن خمینی حضور داشته‌اند. این جلسات هم نوبه‌ای هستند. از قبل از ریاست‌جمهوری، در زمان ریاست‌جمهوری و بعد از دوران ریاست‌جمهوری حسن روحانی برگزار می‌شده ‌است. اصلا هیچ ربطی به مباحثی که مطرح می‌شود، ندارد. آقای روحانی سال گذشته به صراحت اعلام کرد که موانع بازگشت به برجام برطرف شده‌ است ولی نمی‌گذارند. موانعی را در داخل داشتیم کما این که امروز شاهد هستیم تا زبانی که افکاری از نوع افکار آقای جلیلی سایه بر مذاکرات بیندازد، تکلیف روشن است و دودش در چشم مردم می‌رود و هزینه‌اش را مردم پرداخت می‌کنند.

متاسفانه کسانی دم از انقلاب می‌زنند که در دوران انقلاب و دفاع مقدس یا به دنیا نیامده‌اند یا نقشی نداشتند. همه فرار کردند و امروز چفیه بچه‌های رزمنده را به میراث برده‌اند و مشغول تاراج کشور هستند. نیروی انسانی را نادیده می‌گیرند.

امثال آقای روحانی که تریبون مشخصی ندارند. این جلسات هم در واقع دید و بازدید‌هایی است که چند وقت یک بار اتفاق می‌افتد و شکل منظمی ندارد. اگر این آقایان مسوولیتی در حکومت داشتند، رسانه آن دستگاه خبر را منتشر می‌کرد اما این جلسه رسمی نبوده ‌است که بخواهیم به آن بپردازیم. این اولین جلسه بعد از پایان ریاست‌جمهوری حسن روحانی هم نبوده و قبل از این هم جلسه داشته‌اند.

الان شما اگر با مجموعه دوستان خبرنگار و روزنامه‌نگارتان مگر دور هم جمع نمی‌شوید و گپ و گفت ندارید؟ تبادل نظر دارید. ابراز نگرانی می‌کنید اما این که چنین جلسه‌ای برای بررسی اعتراضات و بحث انتخابات آینده تشکیل شده و مشغول برنامه‌ریزی هستند، کذب است. این جلسات زمان مشخصی هم ندارند و چند وقت یک بار برای دیدن هم جلسه تشکیل می‌دهند. من هم که مسوولیتی در دستگاه امنیتی ندارم که بدانم شنودی در کار است یا نه اما اگر شنودی هم صورت گرفته باید بدانند که چنین بحث‌ها و برنامه‌ریزی صورت نگرفته ‌است. اگر فکر می‌کنند حرف ما خلاف واقع است، شنودشان را در معرض قضاوت افکار عمومی قرار دهند. به نظر می‌رسد این مسائل گمانه‌زنی است. اگر گمانه‌زنی نبود امروز بیشتر برای رفع مشکل مردم وقت می‌گذاشتند نه طرح این مسائل.»

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

22  تیم امدادونجات در جستجوی مادر و فرزندان مفقود شده در جنوب کرمان

عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی موجب محرومیت از معافیت‌های قانونی می‌شود

کاهش قیمت مواد مخدر «شیشه» به پایین‌ترین سطح خود

پایش مستمر مصرف برق ادارات درکرمان / برق حدود ۵۰ دستگاه و سازمان قطع شد

پایش مستمر مصرف برق ادارات درکرمان / برق حدود ۵۰ دستگاه و سازمان قطع شد

پایش مستمر مصرف برق ادارات درکرمان / برق حدود ۵۰ دستگاه و سازمان قطع شد

مشمولان غایب در صورت قبولی در آزمون سراسری حق ثبت‌نام ندارند

امکان ثبت شکایات مردمی در خصوص تسهیلات فرزندآوری و ازدواج

روند افزایش دما در کشور ادامه دارد / ماندگاری هوای گرم تا اوایل هفته آینده

تزریق دوز یادآور واکسن کرونا تا شهریورماه / تعداد مبتلایان کرونا با شیب ملایم در حال افزایش است

پربازدید ها

سیدحسین مرعشی: تجربه یکدست شدن حاکمیت مثبت نبود/ نظریه کسانی که می‌گفتند بگذاریم خودشان سرکار بیایند تا مسائل کشور در حوزه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی حل شود، باطل شد/ دولت پالس‌هایی داد که قیمت تمام‌ شده هر چیزی بالا رفت

کلیات«طرح ساماندهی استخدام کارکنان »دولت تصویب شد

اینستاگرام و واتس‌اپ در یک قدمی فیلتر شدن در ایران!

بخش عمده‌ای از شرایط بسیار سخت فعلی برای مردم و دولت ناشی از تحریم‌های ظالمانه و بحران هسته‌ای کشور است/ هر اقدام اصلاحی باید با تاب‌آوری جامعه هماهنگ باشد/ اصلاح ساختاری باید با هدف تجهیز منابع برای رشد و توسعه شتابان و فراگیر و پایدار کشور باشد/ مردم ایران با رگ و خون و پوست خود پیوند بین معیشت با روابط خارجی کشور و رفع تحریم‌ها را حس کرده‌اند

کیهان به نقل از روزنامه روسی: ایران آماده است از یکی از اصلی‌ترین مطالبات خود در مذاکرات احیای برجام، در مورد سپاه چشم‌پوشی کند

اراده سیاسی در تهران و واشنگتن برای توافق شکل گرفته

مذاکره کننده ارشد امریکا امروز به قطر می رود، علی باقری فردا

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۳ نظر)

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۷ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۵ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)