کد خبر: ۴۵۶۰۳
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶
ارسال به دوستان
ذخیره
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: یکی از مشکلات اساسی که وضعیت را به اینجا کشانده نحوه اجرای انتخابات است که با شأن و شئونات جمهوری اسلامی هیچ تناسبی ندارد.

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: یکی از مشکلات اساسی که وضعیت را به اینجا کشانده نحوه اجرای انتخابات است که با شأن و شئونات جمهوری اسلامی هیچ تناسبی ندارد.

به گزارش ایلنا، حسن بیادی فعال سیاسی اصولگرا، در پاسخ به این سوال که این روزها در سپهر سیاسی کشور با وجود یکدستی ترکیب دولت و مجلس به نظر می‌رسد حمایت اصولگرایان از دولت کم‌تر شده است. شما دلیل کم شدن این حمایت را در کجا می‌بینید، گفت: در هیچ یک از قوانین موجود و آئین‌نامه‌های سیاسی و عدالت اجتماعی نوشته نشده است که اگر قوای سه گانه از یک جناح بودند باید خطای یکدیگر را پوشش بدهند و در مواردی به ضرر مردم کار کنند. یکپارچه بودن قوا نشان داد که این روند فایده‌ای نداشته و به پشیمانی مردم از عملکرد دولت و مجلس افزوده است.

بیادی در پاسخ به این سوال که دلیل عدم رضایت مجلس از عملکرد دولت را در چه می‌دانید؟ گفت: جناب آقای رئیسی در شروع کار خود در دولت شعارهای بسیار مردمی دادند و از وعده کاهش قیمت‌ها و ارزانی زائدالوصفی که به مردم دادند خبری نشد و برعکس قیمت‌ کالاهای غیر دولتی و خدمات دولتی به طور ناگهانی و بدون هیچ منطق و قانونی افزایش پیدا کرد و قیمت ارز هم بالا رفت، بنابراین بعضی از نمایندگان هم نتوانستند ساکت بنشینند و به همین دلیل شاهد احضار زودهنگام شاید دو هفته یکبار وزرا و معاونین آنان هستیم. اگرچه تاکنون هیچ نتیجه مثبتی را به دنبال نداشته است.

این فعال سیاسی اصولگرا گفت: با این روند که قول و عمل مسئولان کیلومترها از هم فاصله پیدا کرده، دروغ در کلام برخی نهادینه شده و قبح آن ریخته است و هرکس فقط برای ماندگاری خود تلاش می‌کند در آینده نتایج خوشایندی را شاهد نخواهیم بود.

بیادی در پاسخ به این سوال که برخی از شکاف میان رئیسی و قالیباف صحبت می‌کنند نظر شما دراین باره چیست؟ گفت: به نظر بنده شکاف میان این دو بزرگوار زیاد نیست در صورتی که شکاف اصلی میان آنان با مردم است که در حال افزایش است البته نباید از این نکته قابل توجه هم غافل باشیم که با این اوضاع ساختاری غلط و مدیریت‌های جزیره‌ای و وجود باندهای متصل به قدرت و ثروت هرکسی هم جای این دو نفر بود این بلا بر سرشان نازل می‌شد.

بیادی در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی شما از وضعیت اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۴ چیست؟ گفت: یکی از مشکلات اساسی که وضعیت را به اینجا کشانده نحوه اجرای انتخابات است که با شأن و شئونات جمهوری اسلامی هیچ تناسبی ندارد. طبق فرمایشات مقام معظم رهبری نباید مردم را ناامید کرد و این یک هشدار برای همه مسئولین دولتی و غیر دولتی است. البته این مسئولان هستند که با کمی بی‌تدبیری و اختلاف‌های خود در حال ناامید کردن مردم هستند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

۱۴ مورد مشکوک به وبا در جنوب کرمان شناسایی شدند

واکنش استاندار کرمان به ماجرای قتل‌های اخیر در رفسنجان

موسسه امام: وزارت اطلاعات وجود هرگونه سندی درباره احتمال ترور بیولوژیک حضرت امام خمینی (س) را قاطعانه تکذیب کرد

آغاز فرایند انتخاب رشته آزمون سراسری از امروز

قاتل تحت مصرف شدید روانگردان شیشه بوده است / اختلافات شخصی انگیزه اصلی متهم بوده است

نزاع مرگبار در رفسنجان / نزاع باغ پسته رفسنجان ده کشته داشت

63 بیمار کرونایی در کشور جان باختند / فقط ۳۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند

عوارض آزادراه‌ها به نرخ سابق بازگشت

اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در  گل‌گهر برگزار شد

عزاداران حسینی حتما از ماسک استفاده کنند

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۳ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۸ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)