کد خبر: ۴۵۹۳۸
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳
ارسال به دوستان
ذخیره
ظهر ۲۶ مرداد ماه و با دعوت سیدمصطفی آیت‌اللهی موسوی، استاد مودب، مدیران هفت‌باغ و جمعی از مدیران شهر کرمان و ماهان به معاونت عمرانی استانداری آمدند تا برای زمین مورد نیاز مجموعه موزه کرمان و نگارخانه خط استاد مودب، تصمیم‌گیری شود.

ظهر ۲۶ مرداد ماه و با دعوت سیدمصطفی آیت‌اللهی موسوی، استاد مودب، مدیران هفت‌باغ و جمعی از مدیران شهر کرمان و ماهان به معاونت عمرانی استانداری آمدند تا برای زمین مورد نیاز مجموعه موزه کرمان و نگارخانه خط استاد مودب، تصمیم‌گیری شود.

در این نشست معاون استاندار، استاد جمال‌الدین مودب را مایه مباهات کرمان خواند و گفت: آثار ایشان سرشار از معرفت و عشق به اهل بیت(ع) است و میلیون‌ها ذکر و اسماءلله را خوشنویسی کرده است.

وی با اشاره به تمایل دیگر کشورها و استان‌ها برای حفظ و نمایش آثار استاد مودب، اظهارداشت: استاد این دعوت‌ها را نپذیرفتند و این گنجینه گرانقدر را در کرمان حفظ کردند و وظیفه ماست تا برای ساخت موزه‌ای فاخر پیگیری و اقدام کنیم

در این نشست مقرر شد ظرف مدت یک هفته زمین مورد نظر در کیلومتر ۱۰ هفت باغ تحویل و دفتر فنی استانداری طراحی را انجام داده و شهرداری به صورت رایگان مجوز ساخت صادر نماید.

همچنین مصوب شد معاونت عمرانی در هزینه ساخت پروژه و تامین زیر ساخت‌ها نهایت همکاری را انجام دهد.

معاون استاندار ابراز امیدواری کرد سایت موزه هنری در هفت‌باغ جهت نمایش کار هنرمندان استانی ساخته و در اختیار آنها قرار گیرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

ریزش قیمت سکه و طلا در بازار

هزینه هزار میلیارد تومانی برای توسعه زیرساخت‌های راه در جنوب کرمان

نیاز کرمان به گروه‌ خونی O منفی

به‌صراحت می‌گویم اغتشاش و ناامنی طراحی آمریکا و حقو‌ق‌بگیرانش است/جامعه هنری و ورزشی ما سالم است/ در حادثه برای دختر جوان دل ما سوخت

هشدار کمبود برخی آنتی‌بیوتیک‌ها در آستانه فصل سرد

جدیدترین قیمت روغن در بازار / قربانی: روغن باز هم ارزان می‌شود

مشکلِ سریال "پوست شیر" حل شد

آغاز کاهش دما در استان کرمان؛ هوا از پنج شنبه سرد می شود

خودروسازان باز هم به دنبال مجوز افزایش قیمت‌ها !

جشن ملی انار در ارزوییه برگزار می شود

پر بحث

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

چرا دیگران «دعایی» نشدند و یا «دعایی» نیستند؟   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

انتقاد تند همتی از تصویب طرح صیانت، «طبقاتی سازی اینترنت و محدودسازی حداکثری‌اش»   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)

مویدی: پول مردمی که نان ندارند بخورند را به دوستان‌تان می‌دهید/ فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی سیاسی است تا فرهنگی/ امینی‌زاده: خیلی وقاحت می‌خواهد به یک جریان مردمی انگ سیاسی بزنیم/ بله کار سیاسی ما تقویت جریان انقلابی است   (۱ نظر)

با نان کارگری مادرم در کارخانه ریسندگی کرمان بزرگ شدم/ عهد بستم تا زمانیکه در لباس طلبگی هستم از هیچ دولتی حقوق نگیرم/شرطم با امام برای پذیرش سفارت ایران در عراق نگرفتن حقوق بود   (۱ نظر)