کد خبر: ۴۶۱۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۳
ارسال به دوستان
ذخیره
امام جمعه جیرفت عنوان کرد
امام جمعه جیرفت با بیان اینکه رفع محرومیت‌ها و تامین زیرساخت‌های خدمات نظام به مناطق دورافتاده نباید دستخوش احساسات قرار بگیرد تاکید کرد: همین جا اعلام می‌کنیم به مرکز استان جدید هیچ حساسیتی نداریم مهم این است که مردم جنوب از محرومیت رهایی یابند و شاهد خسارات جبران ناپذیر جانی و مالی نباشیم.

امام جمعه جیرفت با بیان اینکه رفع محرومیت‌ها و تامین زیرساخت‌های خدمات نظام به مناطق دورافتاده نباید دستخوش احساسات قرار بگیرد تاکید کرد: همین جا اعلام می‌کنیم به مرکز استان جدید هیچ حساسیتی نداریم مهم این است که مردم جنوب از محرومیت رهایی یابند و شاهد خسارات جبران ناپذیر جانی و مالی نباشیم.
به گزارش گفتارنو به نقل از ایسنا حجت الاسلام میثم تارم امروز ۹ شهریورماه در جلسه شورای اداری جیرفت اظهار کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه گزارش خدمات است و رهبر معظم انقلاب نیز بر لزوم اطلاع رسانی خدمات نظام تاکید کردند.
وی افزود: دولت سیزدهم علی رغم همه مشکلات از جمله بدهکاری بی سابقه به بانک مرکزی، بیماری کرونا و تعطیلی بسیاری از واحد‌های تولیدی و صنایع؛ با اعتماد و پشتیبانی ملت توانست این مشکلات را پشت سر بگذارد و جراحی بزرگ اقتصادی را نیز علی رغم پیامد‌هایی که داشته انجام داد، زیرا مصلحت مردم را به همه چیز ترجیح داد و این اقدام را با شجاعت پذیرفت.
تارم بیان کرد: دشمن تلاش کرد مردم را در مقابل نظام قرار بدهد، اما مردم با بصیریت همکاری کردند و همانگونه که در حمله سایبری به پمپ بنزین‌ها مردم، کمک کردند؛ امیدوارین نتیجه این همدلی این باشد که روز به روز شاهد کاهش تورم باشیم.
وی سفر‌های هیئت دولت را باعث امید مردم عنوان کرد و افزود: سفر‌های دولت مورد تحسین مقام معظم رهبری هم قرار گرفته اند، چون باعث امید مردم شده که می‌بینند وزرا و رئیس جمهور در کنار آن‌ها هستند و از آلام آن‌ها کم می‌شود و مردم هم با نظام و دولتمردان همکاری می‌کنند.
امام جمعه جیرفت به حضور رئیس جمهور در جنوب کرمان و زهکلوت به عنوان یک اقدام فراموش ناشدنی یاد کرد و افزود: سفر هیت دولت حامل خبر خوشی (تقسیم استان) بود که موجب خوشحالی وصف ناپذیر مردم شده، زیرا استان کرمان پهناور است و برای رسیدگی به امورات چاره‌ای جز استقلال آن نیست و توجه به ظرفیت‌ها و مشکلات بهتر صورت می‌گیرد.
تارم گفت: بر اساس بحث‌های تخصصی تقسیمات کشوری انجام می‌شود و اگر نقاط دیگر هم از زیرساخت‌های لازم برخوردارند باید مورد توجه دولت‌مردان قرار گیرد و همین جا اعلام می‌کنیم به مرکز استان جدید هیچ حساسیتی نداریم مهم این است که مردم جنوب از محرومیت رهایی یابند و شاهد خسارات جبران ناپذیر جانی و مالی نباشیم.

آخرین اخبار

کلید تغذیه سالم برای زنان میانسال

اختصاص تسهیلات مشاغل خانگی به هنرمندان راین

افزایش 120 درصدی مالیات در استان کرمان

پیش بینی هواشناسی از بارش باران در اواسط هفته آینده در کرمان

زباله‌گرد‌های شهر کرمان، ساماندهی می‌شوند

شب یلدای ایرانیان ثبت جهانی شد

حذف وعده‌های غذایی موجب کاهش طول عمر می‌شود

آتش گرفتن محموله مواد مخدر در عمق کویر

۲۰ درصد از دانش‌آموزان کرمان در مدارس غیردولتی تحصیل می‌کنند / نقش موثر مدارس غیردولتی در اشتغال‌زایی و اشتغال‌آفرینی

از پرستاران گل‌گهر تجلیل شد

پر بحث

چرا دیگران «دعایی» نشدند و یا «دعایی» نیستند؟   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

باید در یک فضای سیاسی و همراه با گفت‌وگو مسائل را حل کرد/ ظرفیت اصل 27 قانون اساسی باید آزاد شود/ احزاب در همه جای دنیا نقش میانجی را بازی می‌کنند اما در ایران به رسمیت شناخته نمی‌شوند   (۲ نظر)

انتقاد تند همتی از تصویب طرح صیانت، «طبقاتی سازی اینترنت و محدودسازی حداکثری‌اش»   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)

مویدی: پول مردمی که نان ندارند بخورند را به دوستان‌تان می‌دهید/ فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی سیاسی است تا فرهنگی/ امینی‌زاده: خیلی وقاحت می‌خواهد به یک جریان مردمی انگ سیاسی بزنیم/ بله کار سیاسی ما تقویت جریان انقلابی است   (۱ نظر)

سریال «بی همگان» جای «بی نشان» را می‌گیرد   (۱ نظر)

روایت داماد و مشاور ارشد ترامپ از شب ترور شهید قاسم سلیمانی   (۱ نظر)