کد خبر: ۴۶۱۰۸
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۳
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون استاندار کرمان:
معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان با بیان اینکه باید بحث حمل و نقل ریلی و پرواز به طور شفاف به مردم و با قیمت مشخص اعلام شود، تصریح کرد: باید تکلیف پروازها به عراق تا چهارشنبه هفته آینده مشخص و اعلام شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان با بیان اینکه باید بحث حمل و نقل ریلی و پرواز به طور شفاف به مردم و با قیمت مشخص اعلام شود، تصریح کرد: باید تکلیف پروازها به عراق تا چهارشنبه هفته آینده مشخص و اعلام شود.

به گزارش ایسنا، رحمان جلالی در جلسه ستاد اربعین استان کرمان اظهار کرد: کار اربعین کار دلی است و با تمام فتنه‌هایی که اتفاق افتاد تا این راهپیمائی جهانی برگزار نشود، مسئله جمع و مجددا مرزها باز شد و آرامش به عراق برگشت.

وی افزود: قرارگاه رصد پایانه‌ها را در حوزه حمل و نقل زائران اربعین تشکیل می‌دهیم و روزانه رصد خواهیم کرد تا زمان بازگشت زائران کار به طور جدی پیگیری و انجام شود.

جلالی با اشاره به اینکه فرصت اربعین را نباید با نارضایتی‌ها تبدیل به تهدید بکنیم، گفت: موکب ماهان از روز جمعه ۱۱ شهریورماه جاری آماده پذیرائی از زائران است.

معاون استاندار کرمان تاکید کرد: باید به بعد فرهنگی و نرم‌افزاری اربعین نیز توجه کرد و از ظرفیت بکر اربعین برای انتقال پیام انقلاب اسلامی استفاده کنیم و باید در این زمینه کار با فکر برای زائرانی که از استان کرمان عبور می‌کنند نیز انجام شود.

وی اظهار کرد: اعضای ستاد اربعین آماده‌باش هستند و همه اعضا باید خودشان حضور داشته و حضور فرمانداران در ستاد الزامی است.

جلالی با بیان اینکه باید بحث حمل و نقل ریلی و پرواز به طور شفاف به مردم و با قیمت مشخص اعلام شود، تصریح کرد: باید تکلیف پروازها به عراق تا چهارشنبه هفته آینده مشخص و اعلام شود.

سرهنگ روانبخش جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان نیز در این جلسه اظهار کرد: با حجم زیاد درخواست‌ها برای دریافت گذرنامه مواجه هستیم اما کار دارد انجام می‌شود و پیامک برای افراد ارسال می‌شود.

وی با اشاره با ساعت کار مراکز مربوطه افزود: پلیس گذرنامه از ساعت ۷ صبح تا ۱۹ فعال است و دفاتر پلیس +۱۰ علاوه بر شیفت صبح، باید ساعت ۱۷ تا ۱۹ نیز حضور داشته باشند.

همچنین ارجونی مدیرکل راه آهن استان کرمان نیز در این جلسه بیان کرد: پیش فروش بلیت قطار به صورت کشوری آغاز شده و افزایش قیمت نداشتیم و در حال حاضر به صورت روزانه آژانس‌ها بلیت می‌فروشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

کلاس‌های درس همه دانشگاه‌های کشور حضوری است

معادن و شرکت‌های تولیدکننده باید استانداردهای موجود را رعایت کنند / باید گلایه‌مندی مردم در زمینه آلایندگی صنایع برطرف شود

احضار ۲۰ مسئول و کارمند به دادسرای شهربابک به دلیل ترک فعل

به این ۷ دلیل هنگام راه رفتن هرگز غذا نخورید!

افزایش قیمت شوک کننده مرغ در بازار؛ قیمت واقعی مرغ ۸۰ تا ۸۵ هزار تومان است / کاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی تولید مرغ

آذری جهرمی: این مسیر تعامل با فضای مجازی قطعا غلط است، آزموده را آزمودن خطاست

دستگیری 9 سارق سیم و کابل برق در کرمان

هشدار سطح زرد هواشناسی؛ وزش باد شدید و وقوع رگبار و رعد و برق در کرمان

استفاده از ماسک در مدارس ضروری است

این ویتامین‌ها با خشک کردن میوه از بین می‌روند!

پر بحث

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

چرا دیگران «دعایی» نشدند و یا «دعایی» نیستند؟   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

انتقاد تند همتی از تصویب طرح صیانت، «طبقاتی سازی اینترنت و محدودسازی حداکثری‌اش»   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)

مویدی: پول مردمی که نان ندارند بخورند را به دوستان‌تان می‌دهید/ فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی سیاسی است تا فرهنگی/ امینی‌زاده: خیلی وقاحت می‌خواهد به یک جریان مردمی انگ سیاسی بزنیم/ بله کار سیاسی ما تقویت جریان انقلابی است   (۱ نظر)

با نان کارگری مادرم در کارخانه ریسندگی کرمان بزرگ شدم/ عهد بستم تا زمانیکه در لباس طلبگی هستم از هیچ دولتی حقوق نگیرم/شرطم با امام برای پذیرش سفارت ایران در عراق نگرفتن حقوق بود   (۱ نظر)