کد خبر: ۴۶۲۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷
ارسال به دوستان
ذخیره
طی حکمی از سوی محمدمهدی فداکار استاندار کرمان، حمید سالخورده به سمت سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری کرمان منصوب شد.

طی حکمی از سوی محمدمهدی فداکار استاندار کرمان، حمید سالخورده به سمت سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری کرمان منصوب شد.

به گزارش گفتار نو به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، آیین معارفه حمید سالخورده به سرپرستی اداره کل مدیریت بحران استانداری کرمان پیش از ظهر امروز یکشنبه 20 شهریور ماه با حضور علی بیگزاده معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان و مهدی طبرسی مدیرکل حوزه استاندار کرمان برگزار گردید.

همچنین با اهدای لوحی به امضای استاندار کرمان از بیش از چهار سال حضور مجید سعیدی در اداره کل مدیریت بحران استانداری کرمان تقدیر به عمل آمد.

علی بیگ زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان در این آیین با ابلاغ پیام قدردانی و تبریک استاندار کرمان عنوان کرد: تنوع و گستردگی اقلیمی در ایران موجب شده که جزو 10 کشور اول به لحاظ بلایای طبیعی باشیم.

وی به بحران‌خیز بودن استان کرمان نیز اشاره داشت و افزود: با بکارگیری اصول و ضوابط در حوزه مقابله توانسته‌ایم از شدت بحران‌ها و آسیب ناشی از آن جلوگیری کنیم.

بیگزاده بیان کرد: مواجه با بحران در چهار مرحله قبل، آغاز، حین و بعد از آن باید اتفاق بیفتد و اشراف کامل به مسائل در این زمان‌ها داشت.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان تصریح کرد: بیشترین فعالیت‌ها به حوزه پیشگیری معطوف می‌شود و در مراحل بعد آمادگی، مقابله و بازتوانی و بازسازی است.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت بحران کاری فراملی است و مهمترین کارکرد در این مجموعه هماهنگی است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

کلید تغذیه سالم برای زنان میانسال

اختصاص تسهیلات مشاغل خانگی به هنرمندان راین

افزایش 120 درصدی مالیات در استان کرمان

پیش بینی هواشناسی از بارش باران در اواسط هفته آینده در کرمان

زباله‌گرد‌های شهر کرمان، ساماندهی می‌شوند

شب یلدای ایرانیان ثبت جهانی شد

حذف وعده‌های غذایی موجب کاهش طول عمر می‌شود

آتش گرفتن محموله مواد مخدر در عمق کویر

۲۰ درصد از دانش‌آموزان کرمان در مدارس غیردولتی تحصیل می‌کنند / نقش موثر مدارس غیردولتی در اشتغال‌زایی و اشتغال‌آفرینی

از پرستاران گل‌گهر تجلیل شد

پر بحث

چرا دیگران «دعایی» نشدند و یا «دعایی» نیستند؟   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

باید در یک فضای سیاسی و همراه با گفت‌وگو مسائل را حل کرد/ ظرفیت اصل 27 قانون اساسی باید آزاد شود/ احزاب در همه جای دنیا نقش میانجی را بازی می‌کنند اما در ایران به رسمیت شناخته نمی‌شوند   (۲ نظر)

انتقاد تند همتی از تصویب طرح صیانت، «طبقاتی سازی اینترنت و محدودسازی حداکثری‌اش»   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)

مویدی: پول مردمی که نان ندارند بخورند را به دوستان‌تان می‌دهید/ فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی سیاسی است تا فرهنگی/ امینی‌زاده: خیلی وقاحت می‌خواهد به یک جریان مردمی انگ سیاسی بزنیم/ بله کار سیاسی ما تقویت جریان انقلابی است   (۱ نظر)

سریال «بی همگان» جای «بی نشان» را می‌گیرد   (۱ نظر)

روایت داماد و مشاور ارشد ترامپ از شب ترور شهید قاسم سلیمانی   (۱ نظر)