کد خبر: ۴۶۲۸۰
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳
ارسال به دوستان
ذخیره
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از اعلام وصول نامه معرفی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هفته آینده خبر داد.

تسنیم نوشت: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از اعلام وصول نامه معرفی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هفته آینده خبر داد.

علی بابایی کارنامی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به معرفی شدن وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس، اظهارداشت: سه‌شنبه هفته آینده نامه معرفی آقای زاهدی وفا به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صحن علنی مجلس اعلام وصول می‌شود.

وی با بیان اینکه در این مدت به صورت غیررسمی سوابق وزیر پیشنهادی مورد بررسی قرار گرفته شده، افزود: از روز سه‌شنبه کمیسیون اجتماعی و فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی سوابق وزیر پیشنهادی کار را بررسی خواهد کرد و گزارش نهایی آن را تقدیم صحن خواهند کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: بنده به عنوان رئیس فراکسیون کارگری مجلس از همکارانم درخواست دارم اجازه بدهند سوابق وزیر پیشنهادی کار به درستی بررسی شود و توصیه می‌کنم در اظهارنظرها عجله نکنند.

بابایی کارنامی تاکید کرد: به شخص اطلاعات خاصی از آقای زاهدی وفا ندارم اما در این مدتی که به عنوان سرپرست عهده‌دار وزارتخانه کار بود اقدامات قابل دفاعی داشتند اما باز بیان می‌کنم که باید سوابق وزیر پیشنهادی به خوبی بررسی شود تا اتفاق گذشته که برای وزارت خانه کار پیش آمد پیش نیاید.

روز سه شنبه ۱۵ شهریور سید نظام‌ موسوی سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام کرده بود که نامه کتبی معرفی محمدهادی زاهدی وفا به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دبیرخانه و هیات رییسه مجلس شورای اسلامی واصل شده است.

طبق آیین نامه داخلی مجلس جلسه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی تعاون، کار و ‌رفاه اجتماعی یک هفته بعد از اعلام وصول تشکیل می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

کلید تغذیه سالم برای زنان میانسال

اختصاص تسهیلات مشاغل خانگی به هنرمندان راین

افزایش 120 درصدی مالیات در استان کرمان

پیش بینی هواشناسی از بارش باران در اواسط هفته آینده در کرمان

زباله‌گرد‌های شهر کرمان، ساماندهی می‌شوند

شب یلدای ایرانیان ثبت جهانی شد

حذف وعده‌های غذایی موجب کاهش طول عمر می‌شود

آتش گرفتن محموله مواد مخدر در عمق کویر

۲۰ درصد از دانش‌آموزان کرمان در مدارس غیردولتی تحصیل می‌کنند / نقش موثر مدارس غیردولتی در اشتغال‌زایی و اشتغال‌آفرینی

از پرستاران گل‌گهر تجلیل شد

پر بحث

چرا دیگران «دعایی» نشدند و یا «دعایی» نیستند؟   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

باید در یک فضای سیاسی و همراه با گفت‌وگو مسائل را حل کرد/ ظرفیت اصل 27 قانون اساسی باید آزاد شود/ احزاب در همه جای دنیا نقش میانجی را بازی می‌کنند اما در ایران به رسمیت شناخته نمی‌شوند   (۲ نظر)

انتقاد تند همتی از تصویب طرح صیانت، «طبقاتی سازی اینترنت و محدودسازی حداکثری‌اش»   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)

مویدی: پول مردمی که نان ندارند بخورند را به دوستان‌تان می‌دهید/ فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی سیاسی است تا فرهنگی/ امینی‌زاده: خیلی وقاحت می‌خواهد به یک جریان مردمی انگ سیاسی بزنیم/ بله کار سیاسی ما تقویت جریان انقلابی است   (۱ نظر)

سریال «بی همگان» جای «بی نشان» را می‌گیرد   (۱ نظر)

روایت داماد و مشاور ارشد ترامپ از شب ترور شهید قاسم سلیمانی   (۱ نظر)