کد خبر: ۴۶۹۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان:
 استاندار کرمان با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: دشمن روی نارضایتی و عصبانیت مردم خیلی حساب کرده بود. اما مردم پای انقلاب ایستاده و به صورت جدی دفاع کردند. محمدمهدی فداکار صبح امروز ۲۳ آبان ماه در نشست فصلی "ایران قوی ۲" ویژه فرمانداران استان کرمان با اشاره به اتفاقات اخیر اظهار کرد: فتنه بزرگی از سر کشور به لطف الهی و حضور مردم رفع شد. دشمن خواب‌های مفصلی دیده و برنامه‌هایی در حوزه‌های مختلف داشت و یک اتفاق معمولی نبود. وی با اشاره به طراحی‌های دشمن برای اتفاقات اخیر افزود: دشمن خیلی امیدوار بود مردم در شرایط گرانی و مشکلات اقتصادی با آن‌ها همراهی کنند، اما مردم با دشمن همراه نشده و در ۱۳ آبان حضور معنادار و کم نظیری داشتند و این نشان می‌دهد باید خدمت صادقانه به این مردم داشته و نوکری مردم را بکنیم.

 استاندار کرمان با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: دشمن روی نارضایتی و عصبانیت مردم خیلی حساب کرده بود. اما مردم پای انقلاب ایستاده و به صورت جدی دفاع کردند.
به گزارش ایسنا محمدمهدی فداکار صبح امروز ۲۳ آبان ماه در نشست فصلی "ایران قوی ۲" ویژه فرمانداران استان کرمان با اشاره به اتفاقات اخیر اظهار کرد: فتنه بزرگی از سر کشور به لطف الهی و حضور مردم رفع شد. دشمن خواب‌های مفصلی دیده و برنامه‌هایی در حوزه‌های مختلف داشت و یک اتفاق معمولی نبود.
وی با اشاره به طراحی‌های دشمن برای اتفاقات اخیر افزود: دشمن خیلی امیدوار بود مردم در شرایط گرانی و مشکلات اقتصادی با آن‌ها همراهی کنند، اما مردم با دشمن همراه نشده و در ۱۳ آبان حضور معنادار و کم نظیری داشتند و این نشان می‌دهد باید خدمت صادقانه به این مردم داشته و نوکری مردم را بکنیم.
فداکار تصریح کرد: دشمن روی نارضایتی و عصبانیت مردم خیلی حساب کرده بود. اما مردم پای انقلاب ایستاده و به صورت جدی دفاع کردند.
استاندار کرمان بیان کرد: راهی جز خدمت صادقانه به مردم نیست. مردم کار را می‌بینند، ما باید تلاشمان را انجام بدهیم و نتیجه را به خدا واگذار کنیم و مردم وقتی تلاش را ببینند، با ما همراهی می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه ارتباط بی تکلف با مردم خیلی مهم است، گفت: گاهی برخی از دوستان کوتاهی می‌کنند؛ حضور در بین مردم نیاز به مسئله خاصی ندارد و حتی در زمان نماز می‌توان در مسجد و در بین مردم حضور یافت.
فداکار افزود: باید در مقابل رانت، فساد و زور به طور محکم بایستیم. اما با مردم باید ارتباط برقرار کرد. نمایشی هم نمی‌شود کار کرد، اما تاکید دارم فرمانداران هر چه می‌توانند برای مردم وقت بگذارند.
وی با تاکید بر اینکه نباید کار‌ها رها شود، تصریح کرد: دشمن همین را می‌خواهد که مسائل امنیتی ما را درگیر کرده و از کار‌های اصلی غافل شویم. باید به کار مردم برسیم و مسائل را پیگیری کنیم.
استاندار کرمان خطاب به فرمانداران اظهار کرد: عزل و نصب‌ها را جدی‌تر بگیرید. به ما نیز ایراد است که عزل و نصب‌ها قدری عقب افتاده که این به دلایل مختلف است. تائید استعلامات زمان می‌برد، گاهی فردی تائید نمی‌شود و تا معرفی نفر بعدی، فرآیند طول می‌کشد و ...؛ درمجموع باید این مسئله پیگیری شود.
وی با تاکید ارتباط فرمانداران با مدیران ستادی و اجرائی استانداری عنوان کرد: فرمانداران به اختلافات منطقه‌ای دامن نزنند. برخی از این موارد سوءاستفاده می‌کنند.
رحمان جلالی معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان نیز در این نشست اظهار کرد: یکی از برنامه‌های جدی مد نظر ما، برگزاری دوره‌های آموزشی توجیهی است و نشست‌های فصلی "ایران قوی" یکی از این برنامه‌هاست که امروز دومین نشست است.
وی با اشاره به نظارت و ارزیابی عملکرد فرمانداران افزود: نظارت ها، مچ گیری نیست و سعی بر این است اگر خلائی وجود دارد، با آموزش و توجیه، آن را رفع کرده و این وضعیت را ارتقاء بدهیم.

مجوز جایگاه‌های عرضه سوخت متخلف، باطل می‌شود 
استاندار کرمان با بیان اینکه جایگاه‌هایی که تخلف می‌کنند مجوز آنها باطل خواهد شد، گفت: اینکه تنها جریمه‌هایی برای جایگاه‌های متخلف عرضه سوخت تعیین شود کافی نیست و باید مجوز این جایگاه‌ها باطل و جریمه‌های بازدارنده برای آنها اعمال گردد.
به گزارش گفتار نو به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، محمدمهدی فداکار در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اظهارداشت: کشور با سختی سوخت را تولید می‌کند و متاسفانه عده‌ای به راحتی این سوخت را هدر داده و قاچاق می‌کنند و این باعث ناترازی در کشور شده و برای مردم گرفتاری ایجاد خواهد کرد.
وی با بیان اینکه شرکت توزیع فرآورده‌های نفتی، کارت‌های سوخت مهاجر را ابطال کند، گفت: این کار حتماً از قاچاق سوخت پیشگیری می‌کند.
فداکار با اشاره به اینکه تامین نفت سفید در جاهایی که گازرسانی نشده ضروری است، بیان کرد: در فصل سرد حتماً فرمانداران و شرکت توزیع فرآورده‌های نفتی این مهم را پیگیری کنند.
استاندار کرمان با تاکید بر اینکه دستگاه‌های عضو ستاد مقابله با قاچاق کالا و ارز استان در اجرای کامل مفاد بخشنامه‌ها و مصوبات مربوطه اهتمام داشته باشند، گفت: چنانچه همدلی در امر مقابله باشد کارها به خوبی و با سرعت و دقت بیشتری پیش خواهد رفت، لذا همه مسئولان در شرایط کنونی کشور باید وظایف خود را به درستی انجام دهند و کوتاهی غیر قابل قبول است.
فداکار با تاکید به ادارات صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در استان و اجرای وظایف و ماموریت‌های خود گفت: مصوبات کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان کرمان باید اجرایی و در صورت گرفتن مصوبه در شورای تامین بررسی شود.
وی با بیان اینکه برای اجراح طرح‌ها باید بسترسازی شود، اظهار داشت: لازم است در اجرای طرح‌ها ابتدا اطلاع‌رسانی لازم انجام و مردم آگاه شوند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

قیمت طلا، سکه و ارز چهارشنبه 5 مهر1402

در طرح ساماندهی سوخت؛ 6 هزار کارت سوخت در کرمان مسدود شد

وزارت بهداشت: دانش آموز بیمار در منزل بماند

کنایه سنگین آذری‌جهرمی به دولت سیزدهم/ دلارهای ادعایی از فروش نفت کجا هزینه می‌شود؟

کلاهبرداری میلیاردی با آگهی فروش ایزوگام در سایت دیوار

پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به کرمانی‌ها برای لوله‌کشی گاز منازل

رئیس جمهور در پیامی درگذشت پدر استاندار کرمان را تسلیت گفت

545 خانوار کهنوجی از آب شرب پایدار برخوردار شدند

برکناری مدیر مدرسه در پی پخش آهنگ دافی و رقص دانش‌آموزان

جزئیاتی از دیدار کارگزاران سازندگی به نقل از محمد قوچانی

پربازدید ها

نه اعتراض خیابانی و نه سکوت منفعلانه؛ صندوق رای و انتخابات راه‌حل نهایی است

جزئیاتی از دیدار کارگزاران سازندگی به نقل از محمد قوچانی

یک روزنامه مدعی شد: انتصاب خارج از قاعده 17 نفر در فرهنگستان علوم

رئیس جمهور در پیامی درگذشت پدر استاندار کرمان را تسلیت گفت

پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به کرمانی‌ها برای لوله‌کشی گاز منازل

کنایه سنگین آذری‌جهرمی به دولت سیزدهم/ دلارهای ادعایی از فروش نفت کجا هزینه می‌شود؟

پر بحث

موروثی بودن هیات امنا در موسسه مولی الموحدین مطرح نیست   (۶ نظر)

عیدوک بامری که بود و چه رابطه‌ای با حاج قاسم داشت/ احمد یوسف زاده توضیح داد   (۵ نظر)

مشکل تامین زمین در کرمان برای ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن  وجود ندارد   (۴ نظر)

مجازات طلاق صوری فرزندان متوفی به قصد دریافت مستمری چیست؟    (۳ نظر)

حمله سگ‌های ولگرد موجب مرگ یک زن در رفسنجان شد    (۲ نظر)

صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای کرمان / کاهش شدید دما و بارش برف   (۱ نظر)

ناصر فرشید به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمان منصوب شد   (۱ نظر)

۷ منطقه در استان کرمان امروز وارد فاز عملیاتی ساخت مسکن می‌شوند / هرچه زمین در اختیار دستگاه‌هاست باید برای ساخت مسکن واگذار شود / منطقه حاشیه‌نشین شهرک 14 معصوم با 10 هزار جمعیت بلاتکلیف است   (۱ نظر)

بشنوید| نوحه خون گلوی حسین با صدای مداح کرمانی   (۱ نظر)

مدارس تا پایان سال غیرحضوری می‌شوند؟ / آخرین تصمیم آموزش و پرورش   (۱ نظر)