کد خبر: ۴۶۹۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان:
 استاندار کرمان با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: دشمن روی نارضایتی و عصبانیت مردم خیلی حساب کرده بود. اما مردم پای انقلاب ایستاده و به صورت جدی دفاع کردند. محمدمهدی فداکار صبح امروز ۲۳ آبان ماه در نشست فصلی "ایران قوی ۲" ویژه فرمانداران استان کرمان با اشاره به اتفاقات اخیر اظهار کرد: فتنه بزرگی از سر کشور به لطف الهی و حضور مردم رفع شد. دشمن خواب‌های مفصلی دیده و برنامه‌هایی در حوزه‌های مختلف داشت و یک اتفاق معمولی نبود. وی با اشاره به طراحی‌های دشمن برای اتفاقات اخیر افزود: دشمن خیلی امیدوار بود مردم در شرایط گرانی و مشکلات اقتصادی با آن‌ها همراهی کنند، اما مردم با دشمن همراه نشده و در ۱۳ آبان حضور معنادار و کم نظیری داشتند و این نشان می‌دهد باید خدمت صادقانه به این مردم داشته و نوکری مردم را بکنیم.

 استاندار کرمان با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: دشمن روی نارضایتی و عصبانیت مردم خیلی حساب کرده بود. اما مردم پای انقلاب ایستاده و به صورت جدی دفاع کردند.
به گزارش ایسنا محمدمهدی فداکار صبح امروز ۲۳ آبان ماه در نشست فصلی "ایران قوی ۲" ویژه فرمانداران استان کرمان با اشاره به اتفاقات اخیر اظهار کرد: فتنه بزرگی از سر کشور به لطف الهی و حضور مردم رفع شد. دشمن خواب‌های مفصلی دیده و برنامه‌هایی در حوزه‌های مختلف داشت و یک اتفاق معمولی نبود.
وی با اشاره به طراحی‌های دشمن برای اتفاقات اخیر افزود: دشمن خیلی امیدوار بود مردم در شرایط گرانی و مشکلات اقتصادی با آن‌ها همراهی کنند، اما مردم با دشمن همراه نشده و در ۱۳ آبان حضور معنادار و کم نظیری داشتند و این نشان می‌دهد باید خدمت صادقانه به این مردم داشته و نوکری مردم را بکنیم.
فداکار تصریح کرد: دشمن روی نارضایتی و عصبانیت مردم خیلی حساب کرده بود. اما مردم پای انقلاب ایستاده و به صورت جدی دفاع کردند.
استاندار کرمان بیان کرد: راهی جز خدمت صادقانه به مردم نیست. مردم کار را می‌بینند، ما باید تلاشمان را انجام بدهیم و نتیجه را به خدا واگذار کنیم و مردم وقتی تلاش را ببینند، با ما همراهی می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه ارتباط بی تکلف با مردم خیلی مهم است، گفت: گاهی برخی از دوستان کوتاهی می‌کنند؛ حضور در بین مردم نیاز به مسئله خاصی ندارد و حتی در زمان نماز می‌توان در مسجد و در بین مردم حضور یافت.
فداکار افزود: باید در مقابل رانت، فساد و زور به طور محکم بایستیم. اما با مردم باید ارتباط برقرار کرد. نمایشی هم نمی‌شود کار کرد، اما تاکید دارم فرمانداران هر چه می‌توانند برای مردم وقت بگذارند.
وی با تاکید بر اینکه نباید کار‌ها رها شود، تصریح کرد: دشمن همین را می‌خواهد که مسائل امنیتی ما را درگیر کرده و از کار‌های اصلی غافل شویم. باید به کار مردم برسیم و مسائل را پیگیری کنیم.
استاندار کرمان خطاب به فرمانداران اظهار کرد: عزل و نصب‌ها را جدی‌تر بگیرید. به ما نیز ایراد است که عزل و نصب‌ها قدری عقب افتاده که این به دلایل مختلف است. تائید استعلامات زمان می‌برد، گاهی فردی تائید نمی‌شود و تا معرفی نفر بعدی، فرآیند طول می‌کشد و ...؛ درمجموع باید این مسئله پیگیری شود.
وی با تاکید ارتباط فرمانداران با مدیران ستادی و اجرائی استانداری عنوان کرد: فرمانداران به اختلافات منطقه‌ای دامن نزنند. برخی از این موارد سوءاستفاده می‌کنند.
رحمان جلالی معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان نیز در این نشست اظهار کرد: یکی از برنامه‌های جدی مد نظر ما، برگزاری دوره‌های آموزشی توجیهی است و نشست‌های فصلی "ایران قوی" یکی از این برنامه‌هاست که امروز دومین نشست است.
وی با اشاره به نظارت و ارزیابی عملکرد فرمانداران افزود: نظارت ها، مچ گیری نیست و سعی بر این است اگر خلائی وجود دارد، با آموزش و توجیه، آن را رفع کرده و این وضعیت را ارتقاء بدهیم.

مجوز جایگاه‌های عرضه سوخت متخلف، باطل می‌شود 
استاندار کرمان با بیان اینکه جایگاه‌هایی که تخلف می‌کنند مجوز آنها باطل خواهد شد، گفت: اینکه تنها جریمه‌هایی برای جایگاه‌های متخلف عرضه سوخت تعیین شود کافی نیست و باید مجوز این جایگاه‌ها باطل و جریمه‌های بازدارنده برای آنها اعمال گردد.
به گزارش گفتار نو به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، محمدمهدی فداکار در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اظهارداشت: کشور با سختی سوخت را تولید می‌کند و متاسفانه عده‌ای به راحتی این سوخت را هدر داده و قاچاق می‌کنند و این باعث ناترازی در کشور شده و برای مردم گرفتاری ایجاد خواهد کرد.
وی با بیان اینکه شرکت توزیع فرآورده‌های نفتی، کارت‌های سوخت مهاجر را ابطال کند، گفت: این کار حتماً از قاچاق سوخت پیشگیری می‌کند.
فداکار با اشاره به اینکه تامین نفت سفید در جاهایی که گازرسانی نشده ضروری است، بیان کرد: در فصل سرد حتماً فرمانداران و شرکت توزیع فرآورده‌های نفتی این مهم را پیگیری کنند.
استاندار کرمان با تاکید بر اینکه دستگاه‌های عضو ستاد مقابله با قاچاق کالا و ارز استان در اجرای کامل مفاد بخشنامه‌ها و مصوبات مربوطه اهتمام داشته باشند، گفت: چنانچه همدلی در امر مقابله باشد کارها به خوبی و با سرعت و دقت بیشتری پیش خواهد رفت، لذا همه مسئولان در شرایط کنونی کشور باید وظایف خود را به درستی انجام دهند و کوتاهی غیر قابل قبول است.
فداکار با تاکید به ادارات صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در استان و اجرای وظایف و ماموریت‌های خود گفت: مصوبات کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان کرمان باید اجرایی و در صورت گرفتن مصوبه در شورای تامین بررسی شود.
وی با بیان اینکه برای اجراح طرح‌ها باید بسترسازی شود، اظهار داشت: لازم است در اجرای طرح‌ها ابتدا اطلاع‌رسانی لازم انجام و مردم آگاه شوند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

لزوم تشکیل دادگاه‌های خاص جرائم اقتصادی در کرمان / تعامل با دستگاه قضایی مسیر حل مشکلات واحدهای تولیدی را تسهیل می‌کند

بیش از ۵ هزار کرمانی در بانک خون بند ناف رویان عضو شدند / درمان بیماری‌های منشاء خونی با استفاده از سلول‌های بنیادی خون بندناف

کرمان در زیرساخت‌های فضای مجازی عقب است / زندگی بدون فضای مجازی سخت است

تخم مرغ را بالاتر از 3 هزار تومان نخرید / گرانفروشی است

سریال «تمام رخ» با موضوع سایت‌های شرط‌بندی در راه شبکه سه

غذاهایی که موجب افسردگی می‌شود را بشناسیم

محموله ۶۵ تنی آنتی‌بیوتیک اطفال امروز وارد کشور می‌شود

ثبت ۴۸۴ زمین لرزه در آبان ماه / کرمان دارای بیشترین زمین لرزه

تعداد مبتلایان به سرخک در کشور تقریباً دو برابر افزایش یافته است / واکسیناسیون اتباع زیر ۱۵ سال از دی‌ ماه

زنده‌یاد لری دغدغۀ جامعه و فرهنگ داشت

پربازدید ها

می‌توان از طریق چهره‌نگاری، جلوی بی‌حجاب‌ها را گرفت/ کسانی که شعار «زن زندگی آزادی» را سر می‌دهند، خودشان هم نمی‌فهمند چه می‌گویند

روزنامه اطلاعات: واقعیت عریان شده تغییرات نسلی و ارزش‌ها در کف خیابان‌ها به خوبی قابل مشاهده است/ جریانی از دولت‌های منطقه، ایران‌ستیزانه و طالبان به دست گرفتن قدرت نمی‌خواهد اجازه دهند مسائل ایران در درون ایران به سامان برسد

رهبر انقلاب: بعضی افراد در روزنامه‌ها و فضای مجازی می‌گویند برای تمام کردن اغتشاشات باید «مشکل‌تان را با آمریکا حل کنید» و «صدای ملت را بشنوید»/ صدای رعدآسای ملت، امسال در ۱۳ آبان بلند شد؛ آیا آن را شنیدید؟ شما بشنوید صدای ملت را

خطیب جمعه تهران: رنجش رهبر انقلاب از کشته شدن هم‌وطنان بی‌گناه در زاهدان

امام جمعه کرمان: بسیج مراقب است فتنه‌ها در کشور به جریان تبدیل نشود

پر بحث

چرا دیگران «دعایی» نشدند و یا «دعایی» نیستند؟   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

باید در یک فضای سیاسی و همراه با گفت‌وگو مسائل را حل کرد/ ظرفیت اصل 27 قانون اساسی باید آزاد شود/ احزاب در همه جای دنیا نقش میانجی را بازی می‌کنند اما در ایران به رسمیت شناخته نمی‌شوند   (۲ نظر)

انتقاد تند همتی از تصویب طرح صیانت، «طبقاتی سازی اینترنت و محدودسازی حداکثری‌اش»   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)

مویدی: پول مردمی که نان ندارند بخورند را به دوستان‌تان می‌دهید/ فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی سیاسی است تا فرهنگی/ امینی‌زاده: خیلی وقاحت می‌خواهد به یک جریان مردمی انگ سیاسی بزنیم/ بله کار سیاسی ما تقویت جریان انقلابی است   (۱ نظر)

سریال «بی همگان» جای «بی نشان» را می‌گیرد   (۱ نظر)

روایت داماد و مشاور ارشد ترامپ از شب ترور شهید قاسم سلیمانی   (۱ نظر)