کد خبر: ۴۶۹۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: بنا بر فرامین مقام معظم رهبری باید در حوزه دشمن‌شناسی قوی باشیم و گول آمریکایی‌ها را نخوریم و سعی کنیم بی‌درنگ در انتخابات آمریکا دخالت کنیم.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: بنا بر فرامین مقام معظم رهبری باید در حوزه دشمن‌شناسی قوی باشیم و گول آمریکایی‌ها را نخوریم و سعی کنیم بی‌درنگ در انتخابات آمریکا دخالت کنیم.

به گزارش منیبان، سید کاظم موسوی، نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، درباره چرایی انتخابات کنگره آمریکا و تاثیر آن بر برجام گفت: آمریکا دشمن سرسخت ما است و ما هم به دنبال این هستیم که با هر روشی پوز دشمن را بر زمین بزنیم. بنابراین حتماً شاهد خواهیم بود که انتخابات آمریکا شکست خواهد خورد و به دست آنهایی می‌افتد که در هر صورت در دنیا به فکر ضعیفان باشند.

او در ادامه تصریح کرد: البته آمریکایی‌ها دشمن هستند و به فکر ضعیفان نخواهند بود. بنا بر فرامین مقام معظم رهبری باید در حوزه دشمن‌شناسی قوی باشیم و گول آمریکایی‌ها را نخوریم و سعی کنیم بی‌درنگ در انتخابات آمریکا دخالت کنیم. چرا آنها در انتخابات ما و زندگی شخصی و عمومی مردم دخالت می‌کنند، اغتشاشات راه می‌اندازند، ناامنی در کشور ما به وجود می‌آورند؟ بنابراین ما هم نخوابیدیم و آمریکا کور خوانده است. امروز اقتدار دفاعی ایران در دنیا بالنده و بی‌نظیر است. خداوند علم موشکی ایران، شهید طهرانی مقدم، را رحمت کند به حول قوه الهی موشک با بُرد ۲هزار و ۵۰۰ کیلومتر داریم علاوه بر این موشکی با بُرد ۱۰ هزار کیلومتر داریم که خود آمریکا را هدف قرار می‌دهد و می‌زند.

موسوی ضمن تأکید بر حمایت از نخبگان خاطرنشان کرد: همه این موارد برای رهبری، مردم، نیروهای مسلح و متدینین افتخار است. در حال حاضر خدا را شکر جوانان ایرانی در ابتکار و اختراع جلو زدند و باید از آنها حمایت کنیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه ایران توانایی دخالت در انتخابات آمریکا را دارد؟ یادآور شد: چرا توانایی دخالت در انتخابات آمریکا را نداشته باشیم؟ ما در آمریکا هم نیرو داریم؛ آمریکا غلط کرده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

گروگان 20 ساله چگونه از چنگال آدم‌ربایان در جنوب کرمان آزاد شد؟

رهبر انقلاب: بعضی افراد در روزنامه‌ها و فضای مجازی می‌گویند برای تمام کردن اغتشاشات باید «مشکل‌تان را با آمریکا حل کنید» و «صدای ملت را بشنوید»/ صدای رعدآسای ملت، امسال در ۱۳ آبان بلند شد؛ آیا آن را شنیدید؟ شما بشنوید صدای ملت را

ساخت کارخانه فلوتاسیون در 36 ماه رکوردی جهانی است

بیش از 300 مورد فرآورده‌های خام دامی از کرمان به خارج از کشور صادر شد

پایان 44 روز اسارت پسر 20 ساله در چنگ آدم‌ربایان

واکنش یک اقتصاددان به اجرای آزمایشی طرح کالابرگ/ سرنوشت یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی در سال آینده چه می‌شود؟

بیماری‌های تنفسی دارد جای سرطان‌ها را می‌گیرد / افزایش بیماری‌های تنفسی نتیجه تغییر اقلیم است

قاتل فراری در عنبرآباد پس از 15 ماه دستگیر شد

در هر ماه 8000 پرونده به دادگاه های شهرستان کرمان ارجاع می شود

42 درصد افراد بالای 60 سال پوکی استخوان دارند / پوکی استخوان سالانه باعث مرگ 4200 نفر در کشور می‌شود / تاثیر آلودگی هوا در کمبود ویتامین D

پربازدید ها

می‌توان از طریق چهره‌نگاری، جلوی بی‌حجاب‌ها را گرفت/ کسانی که شعار «زن زندگی آزادی» را سر می‌دهند، خودشان هم نمی‌فهمند چه می‌گویند

پیام سیدحسین مرعشی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران به مردم کردستان

روزنامه اطلاعات: واقعیت عریان شده تغییرات نسلی و ارزش‌ها در کف خیابان‌ها به خوبی قابل مشاهده است/ جریانی از دولت‌های منطقه، ایران‌ستیزانه و طالبان به دست گرفتن قدرت نمی‌خواهد اجازه دهند مسائل ایران در درون ایران به سامان برسد

خطیب جمعه تهران: رنجش رهبر انقلاب از کشته شدن هم‌وطنان بی‌گناه در زاهدان

امام جمعه کرمان: بسیج مراقب است فتنه‌ها در کشور به جریان تبدیل نشود

رهبر انقلاب: بعضی افراد در روزنامه‌ها و فضای مجازی می‌گویند برای تمام کردن اغتشاشات باید «مشکل‌تان را با آمریکا حل کنید» و «صدای ملت را بشنوید»/ صدای رعدآسای ملت، امسال در ۱۳ آبان بلند شد؛ آیا آن را شنیدید؟ شما بشنوید صدای ملت را

پر بحث

چرا دیگران «دعایی» نشدند و یا «دعایی» نیستند؟   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

باید در یک فضای سیاسی و همراه با گفت‌وگو مسائل را حل کرد/ ظرفیت اصل 27 قانون اساسی باید آزاد شود/ احزاب در همه جای دنیا نقش میانجی را بازی می‌کنند اما در ایران به رسمیت شناخته نمی‌شوند   (۲ نظر)

انتقاد تند همتی از تصویب طرح صیانت، «طبقاتی سازی اینترنت و محدودسازی حداکثری‌اش»   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)

مویدی: پول مردمی که نان ندارند بخورند را به دوستان‌تان می‌دهید/ فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی سیاسی است تا فرهنگی/ امینی‌زاده: خیلی وقاحت می‌خواهد به یک جریان مردمی انگ سیاسی بزنیم/ بله کار سیاسی ما تقویت جریان انقلابی است   (۱ نظر)

سریال «بی همگان» جای «بی نشان» را می‌گیرد   (۱ نظر)

روایت داماد و مشاور ارشد ترامپ از شب ترور شهید قاسم سلیمانی   (۱ نظر)