کد خبر: ۵۰۵۶۹
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۵
ارسال به دوستان
ذخیره
امام جمعه کرمان:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه در جامعه اسلامی معنا ندارد کسی بر ماندن در مسئولیتی یا نماندن در آن مقاومت کند، گفت: چرا باید تلاش کنیم در مسئولیتی بمانیم؟ به همان اندازه نباید خود را کنار بکشیم. سختی‌ها نباید ما را در راه انجام وظیفه دلسرد کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه در جامعه اسلامی معنا ندارد کسی بر ماندن در مسئولیتی یا نماندن در آن مقاومت کند، گفت: چرا باید تلاش کنیم در مسئولیتی بمانیم؟ به همان اندازه نباید خود را کنار بکشیم. سختی‌ها نباید ما را در راه انجام وظیفه دلسرد کند.
حجت الاسلام والسملمین حسن علیدادی سلیمانی امروز 27 شهریورماه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان اظهار کرد: تبلیغات اسلامی چند ماموریت در نظام جمهوری اسلامی دارد که بخشی از ماموریت‌ها نیاز به تکمیل شدن دارند و برخی به تناسب با زمان باید پیشرفت کند و به روز شود.
وی افزود: یکی از ماموریت‌های مهم ایجاد زیرساخت تبیین و تبلیغ و بسترسازی است و باید بستر فراهم شود تا حوزه تبلیغ و تبیین دین به بهترین وجه بتواند رسالت خود را انجام بدهد.
علیدادی سلیمانی درباره ماموریت دوم تبلیغات اسلامی بیان کرد: شبکه‌سازی تبلیغ و تبیین دین در حوزه‎های مختلف از رسالت‌های مهم سازمان تبلیغات اسلامی در سطح کشور است و تا حدودی انجام شده و باید کامل تر شود.
امام جمعه کرمان با اشاره به رسالت گفتمان‌سازی بیان کرد: شبکه تبلیغات باید گفتمان اسلام و انقلاب را به بهرین وجه ممکن در توده‌های مردم و مخاطب خود پررنگ در زمینه‌های مختلف شکل بدهد.
وی ادامه داد: اگر تبلیغات اسلامی همین سه ماموریت را انجام بدهد کامل نشده و زمانی کار تکمیل می‌شود که تبلیغات اسلامی بتواند بگوید من به بهترین وجه جریان‌سازی را رقم زدم زیرا جریان پویا و پیشرفته نظام و انقلاب به محوریت اسلام و ارکانش باید در همه مخاطب‌ها رقم بخورد ضمن اینکه پیشرفت در این زمینه‌ها سقف ندارد و می‌شود جریان قوی‌تر شکل داد.
علیدادی سلیمانی در بخش دیگر سخنانش درباره مراسم تکریم و معارفه گفت: این امر درباره همه اتفاق می‌افتد و مسئله مهم این است در پیشگاه خدا باید از زمان مسئولیتمان دفاع کنیم و این دفاع زمانی محقق می‌شود که در همه درجات کار به خداترسی توجه داشت.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان بیان کرد: هرچه ماموریت مهم‌تر باشد باید بیشتر به این موضوع توجه کرد و هر زمان مسئولیتی به عهده بگیریم باید به دیگری بسپاریم و فقط ممکن است زمان متفاوت باشد.
وی با بیان اینکه در جامعه اسلامی معنا ندارد کسی بر ماندن در سمت یا نماندن در آن مقاومت کند، افزود: چرا باید تلاش کنیم در مسئولیتی بمانیم؟ به همان اندازه نباید خود را کنار بکشیم. ممکن است حرف و حدیث و برداشت نادرست دیگران موجب حرف‌هایی بشود که نباید ذهن انسان را مکدر کند. در میدان کار برای مردم در راستای وظایف حتما سختی و این مسائل هست و نباید انسان را ناامید ودلسرد کند.
علیدادی سلیمانی با اشاره به معارفه مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: باید همه همکاری داشته و در کارها اخلاص داشته باشیم.
وی ادامه داد: این اصل دینی می‌گوید وقتی فردی مسئولیتی به عهده می‌گیرد تا می‌توانید حتما کمکش کنید تا حجت بین شما و خدا تمام شود مگر اینکه فرد حاضر نباشد به شما میدان بدهد.
 در این مراسم از خدمات حجت الاسلام غلامحسین حقانی تقدیر و حجت الاسلام سعید شهابی به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان کرمان معرفی شد.

 

آخرین اخبار

فرمانده کل قوا: نیروی دریایی ارتش؛ ظرفیت بزرگ نظام و کشور است

قیمت طلا، سکه و ارز دوشنبه 7 آذر1402

رفع تصرف بیش از 3 هزار مترمربع اراضی ملی در کرمان

نقش اصحاب رسانه در نهادینه کردن صلح و سازش مهم است

خروج اعضای هیئت بازرسی انتخابات از مدار بی‌طرفی جرم است

اداره کل استاندارد کرمان برای آسانسور چهار مجتمع بزرگ اعلام جرم کرد

یک تبعه خارجی مبتلا به مالاریا در رودبارجنوب شناسایی شد

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی: گوشت گران شد چون دام کافی وجود ندارد

برنامه امتحانات نهایی دی 1402 اعلام شد

لاله‌زار صبح امروز سردترین ایستگاه کشور گزارش شد

پربازدید ها

یکی از مؤلفه‌های اصلی در بررسی صلاحیت‌ها پاکدستی و سلامت اقتصادی افراد است

روزنامه اصولگرا: محبوبیت روحانی  بیش از روز‌های ابتدایی نامزدی او در  سال ۹۲ است

روحانی مهره کلیدی برای نظام است و نمی توانید او را راهی پارکینگ سیاست کنید

روایت عباس عبدی از گفت‌وگویش با احمد توکلی درباره اسناد محرمانه

طعنه تند همتی به سیاست‌های اقتصادی رییسی/ هنوز می‌گویید رشد پایه پولی تورم‌زا نیست؟

فرمانده کل قوا: نیروی دریایی ارتش؛ ظرفیت بزرگ نظام و کشور است

پر بحث

10 روستای استان کرمان به عنوان روستای هدف گردشگری انتخاب شدند   (۲۲ نظر)

موروثی بودن هیات امنا در موسسه مولی الموحدین مطرح نیست   (۸ نظر)

عیدوک بامری که بود و چه رابطه‌ای با حاج قاسم داشت/ احمد یوسف زاده توضیح داد   (۵ نظر)

مشکل تامین زمین در کرمان برای ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن  وجود ندارد   (۴ نظر)

ببینید| گزارش تصویری گفتارنو از مراسم عزاداری منزل حاج ماشاءالله خدادادپور در کرمان   (۲ نظر)

صدور هشدار زرد هواشناسی؛ ورود سامانه بارشی نسبتا قوی به کرمان   (۱ نظر)

ناصر فرشید به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمان منصوب شد   (۱ نظر)

۷ منطقه در استان کرمان امروز وارد فاز عملیاتی ساخت مسکن می‌شوند / هرچه زمین در اختیار دستگاه‌هاست باید برای ساخت مسکن واگذار شود / منطقه حاشیه‌نشین شهرک 14 معصوم با 10 هزار جمعیت بلاتکلیف است   (۱ نظر)

دو روستا و یک شهر استان کرمان به اینترنت پرسرعت متصل شدند   (۱ نظر)

بشنوید| نوحه خون گلوی حسین با صدای مداح کرمانی   (۱ نظر)