کد خبر: ۵۴۶۵
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: همه ما از مردم و مسئولین؛ وظیفه داریم که دقت کرده تا اشتباهی انجام ندهیم و حرفهای دشمن را تکرار نکرده و در زمین دشمن بازی نکنیم.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، سردار "روح الله نوری" صبح امروز 31 شهریورماه در مراسم رژه نیروهای مسلح در کرمان با اشاره به عظمت دفاع مردم در دوران 8 سال جنگ تحمیلی تصریح کرد: اگر دوران دفاع مقدس و سلحشوری های این مردم نبود، این جنگ سیاسی امنیتی بسیار حساس، می توانست بزرگترین حادثه تاریخی را در این منطقه بوجود آورد.
 
وی با بیان اینکه پرداختن به سلحشوری های این ملت در دفاع از انقلاب اسلامی حق رزمندگان و این ملت است افزود: 2 سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، حمله سراسری از زمین، هوا و زمین به مرزهای جمهوری اسلامی آغاز شد که می توانست تا حد سرنگونی انقلاب پیش رود.
 
نوری با بیان اینکه با تشکیل جمهوری اسلامی خلا قدرت وجود ژاندارم در منطقه از سوی آمریکایی ها احساس شد تصریح کرد: با وجود جمهوری اسلامی منافع آمریکایی ها در منطقه به خطر افتاد و وجود جمهوری اسلامی تهدیدی برای هم پیمانان کاخ نشین عرب و وابستگان آمریکا و صهیونیست غاصب بود به همین منظور در فکر حمله به جمهوری اسلامی افتادند.
 
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه صدور انقلاب و شعارهای «نه غربی نه شرقی» و «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» این ملت سراسر منطقه و اذهان عمومی را در برگرفته بود افزود: در این زمان جهت پر کردن خلاء حضور خود در منطقه با تشکیل ناوگان پنجم خود در سواحل خلیج فارس و نیروی یکصد هزار نفری تفنگداران دریایی جهت رسیدن به مقاصد خود تلاش می کرد.
 
وی با بیان اینکه صدام نیز در داخل کشور با برخورد سخت با سیاسیون خود دست به پاکسازی زد تصریح کرد: صدام روحانیت عراق و علمای کشورش را به شهات رساند و یا تبعید کرد. همچنین هزاران ایرانی را از عراق اخراج کرد تا بتواند راحتر جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهد و از سئوی دیگر آمریکا دست به حمایت از صدام و نیروهای ضد انقلابی پرداخت و در خوزستان و کردستان دست به جنایت های بیشماری زد.
 
نوری با بیان اینکه صدام 200 هزار نفر انقلابی رشید، متدین انقلاب و ملت ایران را شهید کرد افزود: دیری نپایی که علی رغم مظلومیت ایران، سربلندی و افتخار نصیب جمهوری اسلامی شد.
 
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: بیش از 30 سال از آن روزها می گذرد اما همچنان توطئه های دشمنان علیه جمهوری اسلامی ادامه دارد ضمن آنکه بیداری اسلامی، حرکت های مردمی و موضع گیری های ضد سلطه گری مسلمانان امروز گریبان گیر آمریکایی ها شده است.
 
وی با بیان اینکه همه ما وظیف داریم که دست به دست یکدیگر دیم تا این مرز و بوم را حفظ کنیم تصریح کرد: امروز کشور بیش از گذشته به وحدت نیازمند است و همه باید تلاشمان را در این راستا انجام داده و زمان را از دست ندهیم چرا که انقلاب، خانواده شهدا و مردم از ما مطالبه دارند.
 
نوری در پایان خاطر نشان کرد: همه ما از مردم و مسئولین؛ وظیفه داریم که دقت کرده تا اشتباهی انجام ندهیم و حرفهای دشمن را تکرار نکرده و در زمین دشمن بازی نکنیم

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

تامین نیرو برای کلاس‌های خالی از معلم تا نیمه مهر

معرفی سالم‌ترین جایگزین قند توسط محققان

سرشبکه و تحریک کننده اغتشاشات در کرمان دستگیر شد

نوری قزلجه: غیرشفاف‌ترین تصمیمات در مجلس مدعیِ شفافیت گرفته شد /طرح شفافیت «نیم بند» و «نمایشی» بود

نواخته شدن زنگ سینما در مدارس

کلاهبرداري از آهن فروشی‌ها با چک‌های سرقتی از دیگر استان‌های کشور

برگزاری اولین ماراتن شب ایران با حضور 400 دونده در کلوت های شهداد

قیمت جدید روغن‌های خوراکی و شکر اعلام شد

با آسیب‌های اجتماعی  پیچیده و نوپدید در مراكز دانشجویی و دانش‌آموزی مواجه هستیم

افزایش ابر و وزش باد پدید غالب جوی در استان کرمان

پر بحث

موروثی بودن هیات امنا در موسسه مولی الموحدین مطرح نیست   (۶ نظر)

عیدوک بامری که بود و چه رابطه‌ای با حاج قاسم داشت/ احمد یوسف زاده توضیح داد   (۵ نظر)

مشکل تامین زمین در کرمان برای ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن  وجود ندارد   (۴ نظر)

مجازات طلاق صوری فرزندان متوفی به قصد دریافت مستمری چیست؟    (۳ نظر)

حمله سگ‌های ولگرد موجب مرگ یک زن در رفسنجان شد    (۲ نظر)

صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای کرمان / کاهش شدید دما و بارش برف   (۱ نظر)

ناصر فرشید به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمان منصوب شد   (۱ نظر)

۷ منطقه در استان کرمان امروز وارد فاز عملیاتی ساخت مسکن می‌شوند / هرچه زمین در اختیار دستگاه‌هاست باید برای ساخت مسکن واگذار شود / منطقه حاشیه‌نشین شهرک 14 معصوم با 10 هزار جمعیت بلاتکلیف است   (۱ نظر)

بشنوید| نوحه خون گلوی حسین با صدای مداح کرمانی   (۱ نظر)

مدارس تا پایان سال غیرحضوری می‌شوند؟ / آخرین تصمیم آموزش و پرورش   (۱ نظر)