کد خبر: ۶۱۱
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷
ارسال به دوستان
ذخیره
وی بر ضرورت اصلاح شیوه پرداخت یارانه ها تاکید کرد و گفت: پرداخت یارانه ها بودجه زیادی را به جامعه تحمیل می کند و با تورمی که وجود دارد به جز بخش اندکی، مشکلی را از افراد حل نمی کند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کرمان گفت: معتقدم یارانه ها باید به کمیته امداد سپرده شود تا بصورت غیر نقدی و در قالب وام های خود اشتغالی در اختیار افراد قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، نصرالله گرامی روز پنجشنبه در آیین جشن خودکفایی و کاریابی پنج هزار خانواده تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان، افزود: به همین دلیل باید به حوزه خود اشتغالی و کاریابی توجه ویژه ای شود.

وی بیان کرد: فعالیت های کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان در حوزه های مختلف از جمله ایجاد اشتغال و کارآفرینی شایسته تقدیر است.

وی گفت: توجه به خوداشتغالی برای بانوان خانه دار، جلوگیری از مهاجرت خانواده ها از روستاها به شهر و حفظ و ثبات صنایع دستی بسیار تاثیرگذار است.

معاون استاندار کرمان خاطرنشان کرد: پتانسیل های زیادی در حوزه کشاورزی، صنعت و معدن استان وجود دارد که باید از این ظرفیت ها برای توسعه اشتغال استفاده شود.

وی بر ضرورت اصلاح شیوه پرداخت یارانه ها تاکید کرد و گفت: پرداخت یارانه ها بودجه زیادی را به جامعه تحمیل می کند و با تورمی که وجود دارد به جز بخش اندکی، مشکلی را از افراد حل نمی کند.

گرامی ادامه داد: معتقدم یارانه ها باید به کمیته امداد سپرده شود تا بصورت غیر نقدی و در قالب وام های خود اشتغالی در اختیار افراد قرار گیرد.

وی تصریح کرد: تمامی دستگاه های ما تحت فشار هستند و این مبالغ پرداختی به خانواده ها در قالب یارانه مشکلی را با وضع گرانی ها حل نمی کند که یک نفر باید پا جلو بگذارد تا این مشکلات حل شود.

معاون استاندار کرمان گفت: کرمان یکی از پهناورترین استان های کشور است که مناطق محروم زیادی دارد و با وجود اینکه کارهای زیادی صورت گرفته اما محرومیت های زیادی وجود دارد که باید برای رفع آنها اقدام شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

توضیحات سردار معروفی پیرامون اخباری درباره استاندار شدن وی/ شایعه است اما من سرباز ولایتم و تصمیم گیر نیستم

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد

عبدی: یکی نیست به اصولگرایان بگوید که وزن شما در جنگ و انقلاب یک‌پنجم اصلاح‌طلبان هم نمی‌شود

دو محدودیت بزرگ اصلاح‌طلبان از زبان روزنامه شرق

خروج آمریکا از برجام چقدر هزینه روی دست اقتصاد ایران گذاشت؟

برخی در استان ستاد تقسیم پست تشکیل داده‌اند/ به بعضی قول استانداری، فرمانداری و بخشداری داده‌اند

به زودی واکسیناسیون دانش آموزان کرمانی آغاز می شود/ واکسیناسیون استان بالاتر از متوسط کشور

خطیب‌زاده: عضویت در سازمان شانگهای پایان عملی شکست پروژه انزوای ایران بود/ دیدار امیرعبداللهیان با همتایان ۱+۴ در نیویورک

آزادسازی بی سر و صدای قیمت برق خانگی / چرا قبض برق تابستان امسال نجومی شد؟

وزیر بهداشت: واکسیناسیون دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال آغاز می شود

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)