کد خبر: ۶۳۶
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۵
ارسال به دوستان
ذخیره
بنده از جوانی کار سیاسی کرده‌ام و با توجه به سابقه‌ام در این زمینه یک کارشناس سیاسی به حساب می‌ایم به همین جهت و در حال حاضر به عنوان نماینده دولت اعلام می‌کنم از تمام نیروهای سیاسی رضایت دارم
فرماندار بافت گفت: بنده معتقدم همانطور که در زمان جنگ خالصانه برای ایران و رفاه مردم جنگیدیم الان هم باید برای مردم و رضایت خدا کار کرد تا بتوانیم رضایت مردم را جذب کنیم و آن وقت است که دل مردم برای من حکم رسانه را پیدا خواهد کرد و همین برای من بس است چرا که اهل وعده و وعید نیستم و ظاهرا رسانه‌‌های تصویری در اختیار بعضی افراد خاص است.  

به گزارش گفتارنو فتحعلی حمزه جواران در در جلسه‌ای که با حضور امام جمعه و مسوولان شهرستان برگزار شده بود با اشاره با ایده مثلث توسعه استاندار افزود: در راستای اجرایی کردن مثلث توسعه استاندار با امام جمعه و نماینده مردم در مجلس اقدامات خوبی انجام داده‌ایم. بنده برای استفاده از تمام نظرات برای آبادانی و در راستای ایده مثلث توسعه از کاندیداهای انتخابات‌های مجلس دعوت کردم و طی چهار جلسه به اتفاق این دوستان به نظرات خوبی برای آبادانی رسیدیم و این نظرات جمع‌آوری شده و در پی اجرایی کردنشان هستم. 

فرماندار بافت با اشاره به راه‌اندازی تصفیه خانه بافت گفت: پیگیر راه‌اندازی فاز دوم تصفیه خانه بافت هستیم. همچنین تکمیل عملیات احداث سدهای هنزاء، آهوییه و آدرنجان در دست اقدام است و پیگیری ها برای عملیات احداث سد زردشت هم آغاز شده است. 

حمزه جواران در ادامه به آماده سازی شهرک صنعتی در راستای توسعه اقتصادی اشاره کرد و گفت: عملیات خط انتقال گاز به شهرک صنعتی به پایان رسیده و آماده واگذاری انشعاب به سایر صنایع هستیم.

 فرماندار شهرستان بافت در این مراسم با تشکر مجدد از مسوولان دستگاه‌های اجرایی این شهرستان گفت: انعقاد بیش از 131 تفاهم‌نامه و قرارداد و مذاکره با اعتباری بالغ بر یکصد وسی میلیارد تومان واشتغال زایی 250نفرجهت سرمایه‌گذاری در طرح‌هایی نظیر سیلوی گندم و کارخانه آرد، کارخانه لامپ‌های کم مصرف، کارخانه تولید درب و پنجره، کارخانه توری و فنس باغبانی، کارخانه کیک و کلوچه، کارخانه آب رادیاتور انجام گرفته است که پیگیر جذب سرمایه‌گذاران دیگر و بیشتری هم هستیم.


رییس ستاد برگزاری جشنواره گردو در این مراسم خبر از برگزاری جشنواره گردو در سطح بین‌الملل داد و گفت: پیگیر احداث دبیرخانه دائمی جشنواره گردو و مرکز تحقیقات گردو در شهرستان بافت هستیم. همچنین شرکت تعاونی گردوکاران جهت ساماندهی، نظارت بر خریدو فروش و اصلاحات گونه‌های متفاوت گردو راه‌اندازی شده است که مبارزه با آفات درخت گردو و بازایابی جهت صادرات این محصول پرطرفدار هم جزء وظایف این تعاونی است.

حمزه‌جواران در ادامه به طرح گردشگری ملی خبر اشاره کرد و یادآور شد: پروژه گردشگری خبر در سطح ملی مطرح و درحال پیگیری است که راه‌اندازی آن می‌تواند تحولی بزرگ در توسعه شهرستان و همچنین اشتغالزایی جوانان مستعد بافتی باشد.

وی از توسعه اقتصادی بافت با تمام توان در قالب یک ستاد مشورتی خبر داد و گفت: در راستای حصول برنامه‌های اقتصادی ستاد مشورتی توسعه اقتصادی را در همان ابتدا راه‌اندازی کردم و تاکنون بالغ بر 2000 جلسه مستند، ملاقات، بازدید و نشست برای آبادانی، سازندگی و توسعه بافت تشکیل داده‌ایم.

فرماندار بافت با قدردانی از حمایت‌های استاندار محترم گفت: آقای رزم‌حسینی فرصتی مغتنم برای پیشرفت استان هشت است که با طرح ایده مثلث توسعه اقتصادی زمینه را برای توسعه اقتصادی فراهم کردند و در همین راستا ما توانستیم در شهرستان بافت پنج برابر بودجه این شهرستان در سال نودوسه سرمایه جذب کنیم. بودجه بافت در سال نودوسه بیست و شش میلیارد تومان بوده است که ما رقمی بالغ بر صدوسی ویک میلیارد و نود میلیون تومان توانسته‌ایم سرمایه واقعی از بخش خصوصی جذب کنیم.

وی ضمن اشاره به عدم پوشش اخبار و اقدامات مفید فرمانداری بافت در طی چند ماه گذشته گفت: باور دارم باید کار برای رضای خدا و خلق خدا انجام شود. بنده معتقدم همانطور که در زمان جنگ خالصانه برای ایران و رفاه مردم جنگیدیم الان هم باید برای مردم و رضایت خدا کار کرد تا بتوانیم رضایت مردم را جذب کنیم و آن وقت است که دل مردم برای من حکم رسانه را پیدا خواهد کرد و همین برای من بس است چرا که اهل وعده و وعید نیستم و ظاهرا رسانه‌‌های تصویری در اختیار بعضی افراد خاص است.  

حمزه‌جواران در پایان ضمن تشکر از گروه‌های سیاسی فعال در شهرستان بافت گفت: بنده از جوانی کار سیاسی کرده‌ام و با توجه به سابقه‌ام در این زمینه یک کارشناس سیاسی به حساب می‌ایم به همین جهت و در حال حاضر به عنوان نماینده دولت اعلام می‌کنم از تمام نیروهای سیاسی رضایت دارم و تا به حال هیچ کارشکنی‌ای ندیده‌ام که این مهم نشان‌دهنده این است که شهرستان بافت یک عزم جدی برای پیشرفت وجود دارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

انقلاب نیازی به شعار توخالی و غیر عملکردی ندارد/ رفتارمان نماد اسلام است نه شعار ما/نمی‌شود با ادعای انقلابی بودن تخریب، دروغ و جعل صحبت‌هایی را منتشر کرد

دستگیری عامل تیراندازی و شرارت در"جیرفت

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از پروژه رادیوتراپی انجمن خیریه یاس کرمان بازدید کرد

نامه تشکل های اصولگرا به وزیر کشور: مدیریت استان لیبرال است؛ باید تغییر کند

۶ بهمن ۹۸، اولین درخواست ظریف در جلسه هیات دولت جهت اتخاذ تصمیمات لازم درمورد کرونا / اولین مکاتبه وزارت خارجه با وزارت بهداشت در زمینه تامین واکسن، در مرداد ۱۳۹۹ انجام شد

پاسخ به چند پرسش پرتکرار درباره واکسیناسیون کودکان و نوجوانان با سینوفارم

بسیج دانشجوئی: از مدیران انقلابی، جهادی استفاده شود و نه مدیران لیبرال/ اصولگرایان به سمت مجید دوستعلی شیفت کردند؟

توضیحات سردار معروفی پیرامون اخباری درباره استاندار شدن وی/ شایعه است اما من سرباز ولایتم و تصمیم گیر نیستم

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد

عبدی: یکی نیست به اصولگرایان بگوید که وزن شما در جنگ و انقلاب یک‌پنجم اصلاح‌طلبان هم نمی‌شود

پربازدید ها

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90

توضیحات سردار معروفی پیرامون اخباری درباره استاندار شدن وی/ شایعه است اما من سرباز ولایتم و تصمیم گیر نیستم

نامه تشکل های اصولگرا به وزیر کشور: مدیریت استان لیبرال است؛ باید تغییر کند

بسیج دانشجوئی: از مدیران انقلابی، جهادی استفاده شود و نه مدیران لیبرال/ اصولگرایان به سمت مجید دوستعلی شیفت کردند؟

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد

برخی در استان ستاد تقسیم پست تشکیل داده‌اند/ به بعضی قول استانداری، فرمانداری و بخشداری داده‌اند

سیمان به قیمت واقعی خود بازگردانده شد

قهرمانان المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ امروز با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

عبدی: یکی نیست به اصولگرایان بگوید که وزن شما در جنگ و انقلاب یک‌پنجم اصلاح‌طلبان هم نمی‌شود

خروج آمریکا از برجام چقدر هزینه روی دست اقتصاد ایران گذاشت؟

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

پرطرفدارترین ها

بسیج دانشجوئی: از مدیران انقلابی، جهادی استفاده شود و نه مدیران لیبرال/ اصولگرایان به سمت مجید دوستعلی شیفت کردند؟   ( نظر)

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد   ( نظر)

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90   ( نظر)

زیرگذر میدان آزادی شهر کرمان روی قنات احداث شده است   ( نظر)