کد خبر: ۶۵۷
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۱
ارسال به دوستان
ذخیره
اگر این افراد ادعا می‌کنند که رحیمی با اصلاح‌طلبان بوده یا اصلاح‌طلب بروند به پرونده‌های این فرد رجوع کنند٬ و اگر این طور است هر کسی که در فساد با او همکاری داشته را به دادگاه بکشانند.
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: واکنش رسانه‌های اصولگرا نسبت به حکم قطعی محمدرضا رحیمی نوعی توجیه و فرار رو به جلو است و کاملا مشخص و قابل پیگیری است که او در این مفاسد با چه کسانی در ارتباط بوده است.

غلامحسین کرباسچی در گفت‌وگو با ایلنا٬ پیرامون موضوع حکم قطعی معاون اول رئیس‌جمهور دولت قبل که برخی از رسانه‌های اصولگرا صحبت از این قضیه می‌کنند که رحیمی نه اصولگرا بلکه وابسته به جریان دولت‌ها قبلی و هاشمی است٬ گفت: اگر منظور این افراد و رسانه از این صحبت‌ها این است چون رحیمی در زمان آقای هاشمی پست و مقامی داشته است فسادهای امروز او به اقای هاشمی برمی گردد این حرف‌ها به جز توجیه هیج منطق دیگری ندارد.

وی ادامه داد: به هرحال آقای هاشمی سال‌ها در راس اجرایی این کشور قرار داشته و خیلی از افراد در زمان ایشان مسئولیت‌های گوناگونی داشته‌اند؛ حتی خود احمدی‌نژاد یکی از این افراد است که در آن زمان مسئولیت و تعبیرهای غلوآمیزی برای آقای هاشمی به کار برده است.

این عضو شواری مرکزی حزب کارگزاران سازندگی درباره رحیمی گفت: او ۱۰سال است که در همه ابعاد به طور نزدیک با این آقایان همراه است٬ با نگاهی به سابقه و حرف‌های او می‌بینید که چه تمجید‌های خاصی از آقای احمدی‌نژاد دارد و در مقابل٬ آقای احمدی‌نژاد هم افرادی مانند رحیمی را دست‌پاک‌ترین و صادق‌ترین افراد توصیف می‌کند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب اضافه کرد: اگر این افراد ادعا می‌کنند که رحیمی با اصلاح‌طلبان بوده یا اصلاح‌طلب بروند به پرونده‌های این فرد رجوع کنند٬ و اگر این طور است هر کسی که در فساد با او همکاری داشته را به دادگاه بکشانند. مضاف بر اینکه مبالغی که به برخی نمایندگان مجلس پرداخت شده٬ نشان‌دهنده جریان سیاسی اوست.

کرباسچی در باره این نوع رفتار رسانه‌های اصولگرا نسبت به این ماجرا و حکم قطعی محمدرضا رحیمی گفت: دلیل این نوع رفتار کاملا روشن است٬ کسانی هشت سال به دولتی که عامل همه این نوع مسائل گوناگون در این کشور بودند٬ از حمایت همه جانبه این افراد برخوردار بوده‌اند. بنابراین مطرح کردن این موضوعات نوعی فرار و توجیه کردن اتفاقات رخ داده است که خودشان تا حدودی مستقیم و غیر مستقیم در آن مقصر بوده‌اند.

وی بیان کرد: امروز کاملا مشخص و قابل پیگیری است که رحیمی به چه کسانی پول داده و یا در این مفاسد مالی با چه کسانی در ارتباط بوده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

یک اپیدمیولوژی درباره عواقب واکسن‌هراسی توضیح داد

هیچ یک از واکسن های موجود فعلی در مقابله با کرونا به صورت ۱۰۰ درصدی پاسخگو نیستند

۶۰ میلیارد کلاھبرداری از طریق جعل سند زمین و املاک

آنچه ما را تهدید می‌کند تهدید هویتی است

هنوز تفاوتی با دولت روحانی حس نکردیم/ مظلوم نمایی ترفندی برای فرار از پاسخگویی

واکسیناسیون دانش آموزان رفسنجانی آغاز شد

ریاست جبلی بر رسانه ملی قطعی شده است؟

دارند نام هاشمی را از تاریخ دفاع مقدس پاک می‌کنند

امیرعبداللهیان خطاب به بورل: مذاکرات را از سر خواهیم گرفت / اتلاف وقت نمی‌کنیم / اگر دیگران به تعهدات خودشان برگردند، ما نیز آمادگی داریم اقدامات جبرانی خود را متوقف کنیم

سرانه یارانه پنهان هر ایرانی یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در ماه/ ۱۰ میلیون نفر نباید یارانه بگیرند

پربازدید ها

آنچه ما را تهدید می‌کند تهدید هویتی است

ریاست جبلی بر رسانه ملی قطعی شده است؟

دارند نام هاشمی را از تاریخ دفاع مقدس پاک می‌کنند

امیرعبداللهیان خطاب به بورل: مذاکرات را از سر خواهیم گرفت / اتلاف وقت نمی‌کنیم / اگر دیگران به تعهدات خودشان برگردند، ما نیز آمادگی داریم اقدامات جبرانی خود را متوقف کنیم

هنوز تفاوتی با دولت روحانی حس نکردیم/ مظلوم نمایی ترفندی برای فرار از پاسخگویی

هاشم امانی از اعضای باسابقه حزب موتلفه اسلامی درگذشت

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

پرطرفدارترین ها

بسیج دانشجوئی: از مدیران انقلابی، جهادی استفاده شود و نه مدیران لیبرال/ اصولگرایان به سمت مجید دوستعلی شیفت کردند؟   ( نظر)

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد   ( نظر)

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90   ( نظر)