کد خبر: ۷۳۲
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۹
ارسال به دوستان
ذخیره
موحد با اشاره به وقوع انقلاب اسلامی و محدود نبودن این انقلاب به مرزهای کشور های مسلمان و فراتر رفتن آن به کشور های غربی گفت: انقلاب اسلامی ایران بر گرفته از اسلام ناب محمدی باشد، که خواستار اعتلای معنوی و اخلاقی بشریت بالاخص جوانان است .
رئیس کل دادگستری کرمان گفت: رهبر معظم انقلاب در پیام خود جوانان را مورد خطاب قرار دادند و این به آن معناست که بین دولت‌ها و جوانان آنها تمایز قائلند و از آنها خواستند که فریب تبلیغات کاذب و داعشی را نخورند.

به گزارش گفتارنو یدا... موحد در جلسه‌ی شورای فرهنگی دادگستری استان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر درباره پیام مقام معظم رهبری خطاب به جوانان غربی و آمریکایی اظهار داشت: نامه رهبری در این شرایط بحرانی و با وجود گسترش فرهنگ اسلام ستیزی در غرب، تاریخ ساز است.

مقام ارشد قضائی در استان کرمان با بیان اینکه بذر آشنایی با اسلام واقعی را باید در ذهن جوانان کاشت افزود: متاسفانه سال‌هاست که ما شاهد تبلیغات نظام سلطه و استبداد علیه اسلام ناب محمدی هسیتم و متاسفانه رفتار بنیادگرایان اسلامی که خود فرزند نامشروع استعمارگران هستند به این تبلیغات دامن زده است. 

موحد با اشاره به وقوع انقلاب اسلامی و محدود نبودن این انقلاب به مرزهای کشور های مسلمان و فراتر رفتن آن به کشور های غربی گفت: انقلاب اسلامی ایران بر گرفته از اسلام ناب محمدی باشد،  که خواستار اعتلای معنوی و اخلاقی بشریت بالاخص جوانان است .

رئیس کل دادگستری استان کرمان تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب در پیام خود جوانان را مورد خطاب قرار دادند و این به آن معناست که بین دولت‌ها و جوانان آنها تمایز قائلند و از آنها خواستند که تبلیغات فریبکارانه کاذب و داعشی را نخورند.

وی تصریح کرد: پیام رهبر انقلاب به جوانان غرب، مرحلۀ جدیدی در انقلاب اسلامی رقم زده است.
موحد با بیان این امر که در حال حاضر فصل جدیدی از فعالیت برای جوانان آغاز شده افزود: با این پیام، فرصت بسیار مناسبی برای جوانان ایرانی پدید آمده تا اسلام ناب محمدی را به جوانان امریکایی و اروپایی بشناسانند.

رییس کل دادگستری استان کرمان در ادامه جلسه اظهار داشت: ایام الله دهه فجر  نقطه عطفی درتاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است وبایستی همواره این ایام دریاد وخاطره ملت شریف ایران زنده وجاوید بماند.

موحد بیان نمود: قوه قضاییه نیز به عنوان بخشی از نظام جمهوری اسلامی با داشتن نیروهای پایبند به انقلاب وآرمان های والای آن وبا توجه به عهد ومیثاقی که با معمارکبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) وشهداء بسته اند تمام تلاش خود را در جهت هرچه باشکوه برگزار شدن این جشن ملی خواهند نمود.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان اعلام داشت: درجلسه شورای معاونین که با حضور معاونین دادگستری کل وتمامی  روساء ودادستان های سراسر استان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید،تاکید شد مراسم ایام الله دهه فجر هرچه با شکوه تر در کلیه حوزه های قضایی سراسر استان برگزار شود.  


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

توضیحات سردار معروفی پیرامون اخباری درباره استاندار شدن وی/ شایعه است اما من سرباز ولایتم و تصمیم گیر نیستم

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد

عبدی: یکی نیست به اصولگرایان بگوید که وزن شما در جنگ و انقلاب یک‌پنجم اصلاح‌طلبان هم نمی‌شود

دو محدودیت بزرگ اصلاح‌طلبان از زبان روزنامه شرق

خروج آمریکا از برجام چقدر هزینه روی دست اقتصاد ایران گذاشت؟

برخی در استان ستاد تقسیم پست تشکیل داده‌اند/ به بعضی قول استانداری، فرمانداری و بخشداری داده‌اند

به زودی واکسیناسیون دانش آموزان کرمانی آغاز می شود/ واکسیناسیون استان بالاتر از متوسط کشور

خطیب‌زاده: عضویت در سازمان شانگهای پایان عملی شکست پروژه انزوای ایران بود/ دیدار امیرعبداللهیان با همتایان ۱+۴ در نیویورک

آزادسازی بی سر و صدای قیمت برق خانگی / چرا قبض برق تابستان امسال نجومی شد؟

وزیر بهداشت: واکسیناسیون دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال آغاز می شود

پربازدید ها

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90

توضیحات سردار معروفی پیرامون اخباری درباره استاندار شدن وی/ شایعه است اما من سرباز ولایتم و تصمیم گیر نیستم

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد

برخی در استان ستاد تقسیم پست تشکیل داده‌اند/ به بعضی قول استانداری، فرمانداری و بخشداری داده‌اند

سیمان به قیمت واقعی خود بازگردانده شد

قهرمانان المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ امروز با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

امکانات مقابله با کرونا در استان کرمان را بازبینی و ضعف ها را برطرف کنید

رییسی: تقویت تعاملات، سطح همکاری‌های تهران- دوشنبه را ارتقا می‌دهد

عبدی: یکی نیست به اصولگرایان بگوید که وزن شما در جنگ و انقلاب یک‌پنجم اصلاح‌طلبان هم نمی‌شود

خروج آمریکا از برجام چقدر هزینه روی دست اقتصاد ایران گذاشت؟

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)