کد خبر: ۹۲۲۲
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۲
ارسال به دوستان
ذخیره
با لغو تحریم ها و اجرای برجام محدودیت ارائه سوخت به هواپیماهای ایرانی در فرودگاه های اروپا برطرف شده به طوری که هم اکنون هواپیماهای هما علاوه بر لندن ، در فرودگاه های پاریس، آمستردام و کلن نیز سوخت مورد نیاز خود را دریافت می کنند.
با اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و لغو محدودیت سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی از 29 دی ماه امسال، پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از لندن به تهران، با دریافت میزان سوخت مورد نیاز در فرودگاه هیترولندن به صورت مستقیم انجام شد.

حسن اسد مسوول شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در انگلستان، روز شنبه در گفت وگو با ایرنا گفت ، این پرواز روز جمعه در فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به زمین نشست.

پیشتر این پرواز برای دریافت سوخت مورد نیاز در فرودگاه ثالث، متحمل یک ساعت و نیم تاخیر زمانی در طول پرواز می شد که این امر اتلاف وقت مسافر و نیز صرف هزینه مالی بیشتری برای ایران ایر تحمیل می کرد.

شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران( هما) در حال حاضر سه پرواز در هفته ( روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه ) از لندن به تهران دارد.

با لغو تحریم ها و اجرای برجام محدودیت ارائه سوخت به هواپیماهای ایرانی در فرودگاه های اروپا برطرف شده به طوری که هم اکنون هواپیماهای هما علاوه بر لندن ، در فرودگاه های پاریس، آمستردام و کلن نیز سوخت مورد نیاز خود را دریافت می کنند.

با آغاز تحریم غربی ها علیه ایران برخی از فرودگاه های اروپا از جمله لندن از حدود چهار سال پیش از عرضه سوخت به هواپیماهای ایرانی سرباز زدند و هواپیماهای ایرانی مجبور شدند برای پرواز به ایران در فرودگاه ثالثی سوختگیری کنند و این علاوه بر افزایش مدت پروازها به ایران هزینه های زیادی را به شرکت های هوایی تحمیل می کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

قوت گرفتن نیامدن رئیسی و آمدن قالیباف

جبهه اصلاحات کرمان از نامزدهای شورای شهر که علاقمند به حضور در لیست این جبهه هستند دعوت به عمل آورد

محسن هاشمی روز شنبه به جمع بندی می‌رسد

صادقی:نامزد جبهه اصلاحات فقط از میان اصلاح‌طلبان انتخاب می‌شود

ستاد‌های اصلاح طلبان کی و چگونه تشکیل می‌شود؟

26 سال است که تاوان اتفاقات دوم خرداد را می‌دهیم/ امسال مانند سال 76 در پیچ تاریخ قرار گرفته‌ایم/ مشکلات امروزه جامعه از انقلاب نیست، از انتخاب بد است/ انتخاب امسال ما باید ظهور ساز باشد/ اگر رئیسی به انتخابات نیاید مردم ایشان را نخواهند بخشید

روحانی: همه جناح‌ها و گروه‌ها باید در انتخابات شرکت داشته باشند/ دولت یازدهم و دوازدهم در سخت‌ترین شرایط تاریخ ایران حداقل در یک قرن گذشته حتی در جنگ جهانی اول و دوم بود

نرخ مشارکت و نتیجه سبد رای کاندیداها احتمالا چقدر خواهد بود؟

علی مطهری پس از ثبت نام: همه باید حرف خود را بزنند خط قرمز آشوب و بلواست

برخی از نامزد‌های ریاست جمهوری حرف‌های دشمن را تکرار می‌کنند/ این حرف‌ها توسط افرادی مطرح می‌شود که بار‌ها از مردم رای گرفته اند

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)