کد خبر: ۹۲۵۶
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۴
ارسال به دوستان
ذخیره
ماهرخ‌زاد با اشاره به این‌که کماکان بدهی‌های بابک زنجانی سرجایش است، اظهار کرد: در حالی که اصالت 17 بانک معرفی شده از سوی وی توسط بانک مرکزی رد شده هنوز زنجانی اقدام جدیدی انجام نداده است.
ایسنا نوشت: مدیر امور حقوقی شرکت نفت درباره این‌که آیا تاکنون بابک زنجانی اقدامی در راستای تادیه بدهی‌های خود در دومین مهلت یکماه‌ای که به او داده شده است انجام داده، گفت: هیچ اقدام ویژه‌ای تا این لحظه از سوی بابک زنجانی برای پرداخت بدهی صورت نگرفته است.

علی‌اکبر ماهرخ‌زاد با اشاره به این‌که کماکان بدهی‌های بابک زنجانی سرجایش است، اظهار کرد: در حالی که اصالت 17 بانک معرفی شده از سوی وی توسط بانک مرکزی رد شده هنوز زنجانی اقدام جدیدی انجام نداده است.

وی با بیان این‌که چهار وکیل از نزدیک پیگیر فعالیت‌های زنجانی برای تادیه‌ بدهی‌هایش هستند عنوان کرد: با این حال هیچ اطلاع جدیدی از اقداماتی که وی در راستای پرداخت بدهی انجام داده باشد وجود ندارد و ما تنها کماکان امیدوار هستیم.

مدیر امور حقوقی شرکت نفت در ادامه درباره‌ی جریمه‌ای که به لحاظ حقوقی به بدهی مشتریان شرکت نفت تعلق می‌گیرد اظهار کرد: طبق قانون و رویه دادگاه‌ها شرکت نفت خود را مستحق دریافت وجهی بابت تاخیر تادیه می‌داند که شاخص آن از بانک مرکزی استعلام می‌شود و این شاخص به صورت سالانه برای تاخیر صورت گرفته تعیین می‌شود.

ماهرخ‌زاد ادامه داد: در رابطه با طلب‌های شرکت نفت تنها طرف ما بابک زنجانی است و برای دریافت طلب‌هایمان تنها از طریق بابک زنجانی اقدام می‌کنیم. 
برچسب ها: بابک زنجانی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

قوت گرفتن نیامدن رئیسی و آمدن قالیباف

جبهه اصلاحات کرمان از نامزدهای شورای شهر که علاقمند به حضور در لیست این جبهه هستند دعوت به عمل آورد

محسن هاشمی روز شنبه به جمع بندی می‌رسد

صادقی:نامزد جبهه اصلاحات فقط از میان اصلاح‌طلبان انتخاب می‌شود

ستاد‌های اصلاح طلبان کی و چگونه تشکیل می‌شود؟

26 سال است که تاوان اتفاقات دوم خرداد را می‌دهیم/ امسال مانند سال 76 در پیچ تاریخ قرار گرفته‌ایم/ مشکلات امروزه جامعه از انقلاب نیست، از انتخاب بد است/ انتخاب امسال ما باید ظهور ساز باشد/ اگر رئیسی به انتخابات نیاید مردم ایشان را نخواهند بخشید

روحانی: همه جناح‌ها و گروه‌ها باید در انتخابات شرکت داشته باشند/ دولت یازدهم و دوازدهم در سخت‌ترین شرایط تاریخ ایران حداقل در یک قرن گذشته حتی در جنگ جهانی اول و دوم بود

نرخ مشارکت و نتیجه سبد رای کاندیداها احتمالا چقدر خواهد بود؟

علی مطهری پس از ثبت نام: همه باید حرف خود را بزنند خط قرمز آشوب و بلواست

برخی از نامزد‌های ریاست جمهوری حرف‌های دشمن را تکرار می‌کنند/ این حرف‌ها توسط افرادی مطرح می‌شود که بار‌ها از مردم رای گرفته اند

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)