کد خبر: ۹۲۸۰
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۴
ارسال به دوستان
ذخیره
مسوول تورهای آسیایی و خاورمیانه کمپانی اونچر فرانسه:
مسوول تورهای آسیایی و خاورمیانه کمپانی نومید اونچر فرانسه، گفت: اگر بخواهم کرمان را در یک جمله برای گردشگران فرانسه توصیف کنم به آنها می‌گویم که کرمان بی‌نظیر است.
مسوول تورهای آسیایی و خاورمیانه کمپانی نومید اونچر فرانسه، گفت: اگر بخواهم کرمان را در یک جمله برای گردشگران فرانسه توصیف کنم به آنها می‌گویم که کرمان بی‌نظیر است.

به گزارش گفتارنو؛ عیسی اسمتی، که به منظور بازدید از جاذبه های گردشگری استان و عقد تفاهمنامه با آژانس جنوبشرق برای تبادل گردشگر به کرمان سفر کرده بود، در نشست با رییس و برخی از اعضای کمیسیون گردشگری اتاق کرمان، هدف از سفر خود به کرمان را، بازدید از جاذبه های استان به ویژه دشت لوت و کلوت های شهداد عنوان کرد تا بتواند برای اعزام گردشگر به این منطقه برنامه ریزی کند.

وی که برای اولین بار به کرمان سفر کرده است، افزود: اگر چه نتوانستم از همه مناطق کرمان بازدید کنم اما به نظر می رسد این استان در زمینه گردشگری بسیار غنی است و کویر و کلوت های شهداد نسبت به کویرهای سایر نقاط دنیا استثنایی و جذاب است. مسوول تورهای آسیایی و خاورمیانه کمپانی نومید اونچر فرانسه، با اشاره به بازدیدهایی که از شهرهای اصفهان و شیراز داشته است، گفت: در این شهرها بیشتر اماکن تاریخی مشاهده می شود اما کرمان از نظر میراث طبیعی بهترین فضاهای توریستی را دارد.

اسمتی، امکان‌پذیر بودن پشتیبانی شرکت های بیمه‌ای از گردشگران و فراهم آوردن پروازهای مستقیم به کرمان را در توسعه گردشگری این استان بسیار تاثیرگذار عنوان کرد و ادامه داد: ما در کمپانی اونچر به استان کرمان بسیار اهمیت می دهیم و این مهم از آنجا مشهود است که شخصا به کرمان سفر کردم تا جاذبه های گردشگری این استان را شناسایی و به گردشگران معرفی کنم.

وی با بیان اینکه از این پس کرمان در اولویت گردشگری کمپانی اونچر قرار خواهد داشت، بیان کرد: استان کرمان منحصر به فرد و جذاب است و زیبایی های خاص خود را دارد به گونه‌ای که اگر کسی به کرمان سفر نکند مانند این است که به ایران سفر نکرده است. اسمتی با تاکید بر اینکه برای حضور بیشتر گردشگر باید همه امکانات مورد نیاز آنها فراهم و در دسترس باشد تا توریست فکر کند در منزل خود حضور دارد، افزود: کمپ ها باید برای پذیرایی از گردشگران آماده باشند ضمن اینکه حضور راهنمایان گردشگری متخصص، راننده و آشپز نیز بسیار مهم است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

جبهه اصلاحلات در چالش با براندازان است

مشکل ما با اصولگرایان بر سر نامزد انتخابات نیست/اصولگرایان دچار تشتت هستند

۴ واکسنی که در ایران تزریق می‌شوند چه خصوصیاتی دارند

احتمالا جهانگیری به عنوان گزینه اصلی اطلاح‌طلبان در انتخابات معرفی شود

با توجه به توافقات اولیه، به زودی حجم قابل توجهی از واکسن کرونا چینی وارد کشور می‌شود

واکسن برای همه وجود دارد/ ایمنی و پوشش لازم دو هفته بعد از تزریق نوبت دوم اتفاق می‌افتد

استاندار کرمان: داوطلب دریافت این واکسن ایرانی – کوبایی می‌شوم

روحانی: کرونا را دستمایه مسائل سیاسی و انتخاباتی قرار ندهیم/ به روند عبور پیک چهارم کرونا رسیده‌ایم/ بهترین واکسن اولین واکسن است

ره‌پیک، قائم مقام دبیر شورای نگهبان: در رسیدگی به صلاحیت‌ نامزدهای ریاست جمهوری، به برنامه‌ آنها هم توجه می کنیم / این حق قانونی شورای نگهبان است که حتی بعد از تایید صلاحیت نامزدها، در صلاحیت آنها تجدیدنظر کند / هیچ داوطلبی با شورای نگهبان رایزنی نکرده

آیت الله سیستانی مبلغ فطریه اعلام کرد

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)