کد خبر: ۹۳۶۴
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۸
ارسال به دوستان
ذخیره
بگوویچ، سرمربی تیم فوتبال مس کرمان:
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان بعد از تساوی تیمش برابر سپاسی اذعان کرد: مس کرمان در هفته‌های آتی به رتبه‌های بالاتری در جدول خواهد رسید.
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان بعد از تساوی تیمش برابر سپاسی اذعان کرد: مس کرمان در هفته‌های آتی به رتبه‌های بالاتری در جدول خواهد رسید.
به گزارش گفتارنو؛ وینگو بگوویچ در رابطه با بازی تیم‌های مس و سپاسی گفت: مصاف تیم‌های بالانشین همیشه حساسیت‌های خاص خود را دارد تا جایی که این حساسیت بازیکنان داخل زمین را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این بازی هم شاید حساسیت بالای بازی سبب شد که بازیکنان ما در زدن ضربات آخر دقت نداشته باشند و ما به گل نرسیم.

وی افزود: موقعیت‌های گل ما در این بازی نسبت به تیم سپاسی نقدتر بود و مشخص بود که تیم ما برای سه امتیاز این بازی انگیزه‌های بیشتری داشت و حریف با یک تساوی هم راضی می‌شد از همین رو مشخص بود که تیم ما تیم برتر زمین بود که البته تیم برتر اگر گل نزند به سه امتیاز نمی‌رسد ولی این دلیل نمی‌شود که ما از بازی خوب بازیکنان مس در این بازی چشم پوشی کنیم و من معتقدم که تیم ما در برابر تیم خوب سپاسی یک بازی بسیار خوب را ارایه کرد که البته به گلزنی ختم نشد.

بگوویچ در رابطه با بازی‌های آتی تیم خود اضافه کرد: به هرحال نفرات جدیدی به تیم ما اضافه شده‌اند که کمی زمان برای هماهنگ شدن آن‌ها لازم است و قطعا با هماهنگ‌تر شدن آن‌ها، بازی‌های به مراتب روان‌تری هم در هفته‌های آتی از مس شاهد خواهیم بود.

سرمربی مس با تاکید بر اینکه تیم او توانایی رسیدن به رتبه‌های بالاتر از سومی در جدول هم دارد، یادآور شد: ما در برنامه‌ی آتی خود فاصله گرفتن از رقیبان را در دستور کار داریم که با نتایج هفته‌های بعد باید به این مهم در بالای جدول دست پیدا کنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

جبهه اصلاحلات در چالش با براندازان است

مشکل ما با اصولگرایان بر سر نامزد انتخابات نیست/اصولگرایان دچار تشتت هستند

۴ واکسنی که در ایران تزریق می‌شوند چه خصوصیاتی دارند

احتمالا جهانگیری به عنوان گزینه اصلی اطلاح‌طلبان در انتخابات معرفی شود

با توجه به توافقات اولیه، به زودی حجم قابل توجهی از واکسن کرونا چینی وارد کشور می‌شود

واکسن برای همه وجود دارد/ ایمنی و پوشش لازم دو هفته بعد از تزریق نوبت دوم اتفاق می‌افتد

استاندار کرمان: داوطلب دریافت این واکسن ایرانی – کوبایی می‌شوم

روحانی: کرونا را دستمایه مسائل سیاسی و انتخاباتی قرار ندهیم/ به روند عبور پیک چهارم کرونا رسیده‌ایم/ بهترین واکسن اولین واکسن است

ره‌پیک، قائم مقام دبیر شورای نگهبان: در رسیدگی به صلاحیت‌ نامزدهای ریاست جمهوری، به برنامه‌ آنها هم توجه می کنیم / این حق قانونی شورای نگهبان است که حتی بعد از تایید صلاحیت نامزدها، در صلاحیت آنها تجدیدنظر کند / هیچ داوطلبی با شورای نگهبان رایزنی نکرده

آیت الله سیستانی مبلغ فطریه اعلام کرد

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)