کد خبر: ۹۶۶۱
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸
ارسال به دوستان
ذخیره
همسرم به مواد مخدر اعتیاد شدیدی داشت و گاهی اوقات به منزل می آمد و در واقع حالت کارتن خوابی به خود گرفته بود.
یازدهم اسفند سال گذشته مردی با مراجعه به پلیس آگاهی اعلام کرد فرزندم مجید از دی ماه گذشته سوار بر موتورسیکلت از منزل خارج شده و دیگر بازنگشته است.

در پی اعلام این گزارش و با توجه به احتمال وقوع جنایت، این پرونده با صدور دستوری از سوی سرهنگ کارآگاه حسین بیدمشکی (رئیس پلیس آگاهی) به اداره جنایی ارسال شد و بدین ترتیب تحقیقات با نظارت مستقیم قاضی ویژه قتل عمد ادامه یافت.

کارآگاهان ابتدا به سراغ همسر فرد گم شده رفتند اما او هم از این ماجرا اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: همسرم به مواد مخدر اعتیاد شدیدی داشت و گاهی اوقات به منزل می آمد و در واقع حالت کارتن خوابی به خود گرفته بود.

در حالی که بررسی های پلیس با پیگیری و سرنخی از این ماجرا ادامه داشت چند تکه استخوان سوخته مربوط به جوانی حدود 30 تا 40 ساله در یکی از کوره های متروکه منطقه شترک مشهد کشف شد که بررسی ها نشان می داد جوان مذکور به دست فرد و یا افراد ناشناسی به قتل رسیده است به همین خاطر پرونده جنایی روی میز قاضی سیدجواد حسینی قرار گرفت اما هویت جسد مشخص نشد تا این که کارآگاهان با ردیابی های اطلاعاتی به سرنخ هایی از پرونده جوان گم شده دست یافتند.

تحقیقات آنان نشان می داد جوانی به نام حسن گوشی تلفن همراهی را خریداری کرده است که مشخصات آن شباهت زیادی با گوشی تلفن جوان گم شده دارد. این جوان با صدور دستوری از سوی قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب دستگیر و به اداره جنایی هدایت شد.اما او در مراحل بازجویی اثبات کرد که گوشی تلفن را به مبلغ 50 هزار تومان از فردی  افغانی به نام بهروز خریده است. این گونه بود که عملیات کارآگاهان با هدایت سرهنگ غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی) برای شناسایی بهروز آغاز شد .

کارآگاهان در مدت اندکی دریافتند که بهروز به اتهام سرقت احشام دستگیر و در زندان تربت حیدریه در حال تحمل کیفر است بنابراین وی با هماهنگی قضایی تحویل کارآگاهان اعزامی از مشهد شد و بدین ترتیب بازجویی ها ادامه یافت. بهروز اما هرگونه جنایتی را انکار کرد و مدعی شد که گوشی تلفن را ناپدری اش به او داده است.

کارآگاهان در ادامه رسیدگی به این پرونده جنایی ناصر که چاه کن 55 ساله افغانی بود را نیز دستگیر کردند و با بهروز مواجهه حضوری دادند. این مرد 55 ساله که دیگر راه گریزی نداشت اعتراف کرد: دی ماه سال گذشته برای خرید مواد مخدر به منطقه قلعه ساختمان رفته بودم که با جوان موتورسواری آشنا شدم او عنوان می کرد پول خرید مواد را ندارد من هم سوار موتورسیکلت او شدم و گفتم برویم با هم مصرف کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به آشنایی که به کوره های متروکه آجرپزی در روستای شترک داشتم او را به کوره ای متروکه کشاندم. آن جا آتشی برپا کردم و مشغول استعمال مواد مخدر شدیم در همین حال بود که به فکر سرقت موتورسیکلت هوندای آن جوان افتادم. چون فردی غریبه بود و هیچ کس هم او را نمی شناخت از این فرصت استفاده کردم و به آرامی چوبدستی را که در آن جا بود برداشتم و محکم از پشت به سرش کوبیدم. وقتی جان سپرد هیزم ها را روی جسد او ریختم و شعله های آتش را برافروختم تا این که جسد به طور کامل سوخت من هم سوار بر موتورسیکلت گوشی تلفن او را برداشتم و از محل فرار کردم.

گزارش خراسان حاکی است: تحقیقات در این باره در حالی ادامه دارد که به دستور قاضی سیدجواد حسینی، آزمایش های ژنتیکی برای تعیین هویت مقتول آغاز شده است.
برچسب ها: قتل
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

با لشکری از کارمندان بیکار مواجه هستیم/ دولت نباید مزاحم فعالیت تشکل ها شود با لشکری از کارمندان بیکار مواجه هستیم/ دولت نباید مزاحم فعالیت تشکل ها شود

جهانگیری گزینه موردتوافق است/حذف رقیب آینده سیاسی کشور را تباه می‌کند

دستورالعمل‌ ضدکرونایی برای انتخابات/ ابتلای قطعی ۶۰ مورد به ویروس‌های جهش یافته در کشور/اتمام واکسیناسیون کرونا در کشور قبل از پایان ۱۴۰۰/لزوم مراقبت ویژه در استان‌های جنوبی و شرقی /

۶ خرداد، زمان اعلام اسامی نامزهای تایید صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری

واکنش اتریش به لغو سفر ظریف: این اقدام ظریف هیچ تغییری در روابط سنتی خوب بین دو کشور و روند مذاکرات ایجاد نمی ‌کند

صالحی از اعلام کاندیداتوری در انتخابات انصراف داد

استاندار کرمان: شرایط لازم برای اخذ آرا در شرایط کرونایی فراهم شود

قلعه گنج، یکی از سه شهر قرمز کشور

۲۰۰ فوتی جدید کرونا در کشور/ شناسایی ۷۷۲۳ بیمار جدید در شبانه روز گذشته/تزریق ۲میلیون و ۱۰۸ هزار و ۷۲۱ دُز واکسن کرونا

هنوز واکسن نزده‌ام/ سراغ ندارم هیچ مسئول سطح بالایی خارج از سند واکسن زده باشد

پربازدید ها

آخرین خبرها از واکسن‌های ایرانی کرونا / ۴ واکسن جدید در راه است

آخرین آمار ویروس کرونا در ایران؛ ۲۷۳۲۱۵۲ نفر مبتلا و ۷۶۴۳۳ نفر فوتی

۲۰۰ فوتی جدید کرونا در کشور/ شناسایی ۷۷۲۳ بیمار جدید در شبانه روز گذشته/تزریق ۲میلیون و ۱۰۸ هزار و ۷۲۱ دُز واکسن کرونا

قلعه گنج، یکی از سه شهر قرمز کشور

دستورالعمل‌ ضدکرونایی برای انتخابات/ ابتلای قطعی ۶۰ مورد به ویروس‌های جهش یافته در کشور/اتمام واکسیناسیون کرونا در کشور قبل از پایان ۱۴۰۰/لزوم مراقبت ویژه در استان‌های جنوبی و شرقی /

محموله جدید واکسن فردا صبح به ایران می رسد/نامزدهای انتخابات و طرفداران آنها در فضای بسته تجمع نکنند/تعداد مناطق قرمز کرونا به ۳ شهر کاهش یافت

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)