کد خبر: ۹۷۵۱
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۷
ارسال به دوستان
ذخیره
اصلاح طلبان صندوق رای و قانون را فصل الخطاب اختلافات می دانند و ۷ اسفند و با ملاحظه رای مردم مشخص خواهد شد کدام مسیر مورد تایید ملت است.

نویسنده: سيد محمود ميرلوحي*

اصلاح طلبان با ملاحظه شرایط داخلی ومنطقه ای وبین المللي ومرور دو انتخابات ۸۴ و۹۲ پابه صحنه انتخابات گذاشته اند، نیازهای جامعه را شناسایی، ناهمواری ها را تحلیل و راهبردهای خود را تنظیم کرده اند.اصل ترجیح منافع ملی بر منافع جناحی، تاکید برائتلاف فراگیر و دعوت مردم به مشارکت حداکثری اقتضائات خود را دارد که اصلاح طلبان بخوبی از عهده آن برآمده اند . ردصلاحیت گسترده اصلاح طلبان و حامیان دولت در جامعه ایجاد نگرانی کرد، اما وجود راهبرها و تجارب گذشته باعث شد که بدون وقفه و بااعتماد به نفس برنامه های شورای عالی ادامه یابد و باتدبیر و بدون ترديد برای پيروزي در انتخابات تلاش كنند.
اصلاح طلبان صندوق رای و قانون را فصل الخطاب اختلافات می دانند و ۷ اسفند و با ملاحظه رای مردم مشخص خواهد شد کدام مسیر مورد تایید ملت است. انتخابات مشخص خواهد كرد كه آيا مردم راه دلواپسان را می پسندند يا طرفدار گام دوم و ادامه تعامل بادنیا و اجرای برجام ومبارزه با روش های پرهزینه قبل هستند. نگاه کارشناسانه در تهران نشان می دهد که حاشیه نشینی و غیبت در حوزه ها ی انتخاباتی به نفع رقیب خواهد بود لذا در پاسخ به ردصلاحیت ها میگوئیم:
«تدبیر اری لکن تردید نه»

*عضو شورايعالي سياستگذاري انتخاباتي اصلاح طلبان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

آغاز واکسیناسیون افراد بالای پنجاه سال در استان کرمان از امروز/ برای ثبت نام به این سامانه مراجعه کنید

بشنوید: ترانه کرمانی «قوتو» کرال آکاپلا

واکسیناسیون کرونای افراد بالای ۵۰ سال در استان کرمان مجوز گرفت

اينترنت ملي از آنچه فكر مي‌كنيد به شما نزديك‌تر است

مذاکرات الکاظمی با بایدن در واشنگتن؛ آیا پرونده ایران هم روی میز است؟

اسامی کابینه ابراهیم رئیسی فاش شد /سمت شمخانی چیست؟ /وزرای روحانی هم هستند /رقیب رئیس جمهور وزیر می شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت به روحانی: بعد از ریاست جمهوری حزب قوی تشکیل دهید

این مردم هستند که تاوان تحریم‌ها را می‌دهند نه سیاستمداران/ غرور سیاسی باعث شد که اولین بودجه دولت آینده، بودجه تحریمی باشد/ هر روزی که تحریم‌ها ادامه پیدا می‌کند رکود در کشور بیشتر می‌شود

واکسن تنها سلاح ریشه کنی کرونا، است

دستگیری سارق با ۴۸ فقره سرقت در کرمان

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

پس از کرونا بازآموزی دروس پایه در مقطع ابتدایی ضروری است/ نظام آموزشی کشور تئوری محور است   (۲ نظر)

جلسات ما سیاهی‌لشکر ندارد/ با کسی در زمینه‌ی داستان شوخی و تعارف ندارم/آبرو و اعتبار برآمده از سبک زندگی و زیست آدم‌هاست /موفقیت نویسنده‌ها برآمده از رنج و دردها و سخت‌هایی است که کشیده‌اند   (۲ نظر)

شرق: شلیک یک یا چند موشک به اسرائیل زمین بازی را عوض می‌کند و ایران در معرض محکومیت بین‌المللی قرار می‌گیرد/ جوان: اگر اقدام مشخصی در زمینه ترور شهید فخری زاده صورت نگیرد، دشمن برای تهدیدات ایران ارزش چندانی قائل نمی‌شود/ایران: پیوند دادن ترور شهید فخری زاده با برجام بی‌پایه است؛ مگر در سال 88 که شهید مسعود علی‌محمدی ترور شد، اساساً برجامی وجود داشت؟   (۲ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)