کد خبر: ۹۷۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷
ارسال به دوستان
ذخیره
امیرعباس سلطانی، عضو کمیسیون انرژی:
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: شاید در برخی موارد سلایق افراد رعایت نشد اما این مسئله نباید موجب شود تا نسبت به سرنوشت انتخابات بی تفاوت باشند لذا حتی اگر کاندیداهای مورد نظرشان در انتخابات مجوز حضور پیدا نکردند لازم است روز 7 اسفند در پای صندوق های رای حاضر شوند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: شاید در برخی موارد سلایق افراد رعایت نشد اما این مسئله نباید موجب شود تا نسبت به سرنوشت انتخابات بی تفاوت باشند لذا حتی اگر کاندیداهای مورد نظرشان در انتخابات مجوز حضور پیدا نکردند لازم است روز 7 اسفند در پای صندوق های رای حاضر شوند.

به گزارش گفتارنو به نقل از برنا؛ امیرعباس سلطانی، عضو کمیسیون انرژی در خصوص اهمیت انتخابات پیش رو تصریح کرد: مادامی که حکومت برپایه دموکراسی و مردم سالاری است تنها صندوق های رای است که می تواند تغییرات مطلوب را ایجاد کند.

امیرعباس سلطانی افزود: وقتی دموکراسی وجود دارد آنچه سرنوشت ساز است حضور و مشارکت مردم است و در مقابل بی تفاوت و قهر با صندوق های رای نه تنها مشکلی را مرتفع نخواهد کرد بلکه موجب افزایش مشکلات نیز می شود.

وی همچنین افزود: شاید در برخی موارد سلایق افراد رعایت نشد اما این مسئله نباید موجب شود تا نسبت به سرنوشت انتخابات بی تفاوت باشند لذا حتی اگر کاندیداهای مورد نظرشان در انتخابات مجوز حضور پیدا نکردند لازم است روز 7 اسفند در پای صندوق های رای حاضر شوند.

نماینده مردم بروجن در پایان در خصوص ترکیب مجلس آینده خاطرنشان کرد: به نظر می رسد گرایش مردم به سمت حامیان دولت و اصلاح طلبان بیشتر باشد بر این اساس با توجه به کاندیداهای موجود در انتخابات مجلس آینده اغلب افرادی با تفکرات نزدیک به دولت هستند مضاف بر آنکه به نظر می رسد تعداد اصلاح طلبان در مجلس آینده نیز به نسبت افزایش یابد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

قوت گرفتن نیامدن رئیسی و آمدن قالیباف

جبهه اصلاحات کرمان از نامزدهای شورای شهر که علاقمند به حضور در لیست این جبهه هستند دعوت به عمل آورد

محسن هاشمی روز شنبه به جمع بندی می‌رسد

صادقی:نامزد جبهه اصلاحات فقط از میان اصلاح‌طلبان انتخاب می‌شود

ستاد‌های اصلاح طلبان کی و چگونه تشکیل می‌شود؟

26 سال است که تاوان اتفاقات دوم خرداد را می‌دهیم/ امسال مانند سال 76 در پیچ تاریخ قرار گرفته‌ایم/ مشکلات امروزه جامعه از انقلاب نیست، از انتخاب بد است/ انتخاب امسال ما باید ظهور ساز باشد/ اگر رئیسی به انتخابات نیاید مردم ایشان را نخواهند بخشید

روحانی: همه جناح‌ها و گروه‌ها باید در انتخابات شرکت داشته باشند/ دولت یازدهم و دوازدهم در سخت‌ترین شرایط تاریخ ایران حداقل در یک قرن گذشته حتی در جنگ جهانی اول و دوم بود

نرخ مشارکت و نتیجه سبد رای کاندیداها احتمالا چقدر خواهد بود؟

علی مطهری پس از ثبت نام: همه باید حرف خود را بزنند خط قرمز آشوب و بلواست

برخی از نامزد‌های ریاست جمهوری حرف‌های دشمن را تکرار می‌کنند/ این حرف‌ها توسط افرادی مطرح می‌شود که بار‌ها از مردم رای گرفته اند

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)