کد خبر: ۹۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۰
ارسال به دوستان
ذخیره
سخنگوی دولت گفت: همچنان منتظر خبرهای خوب در حوزه تایید صلاحیت‌ها برای انتخابات هستیم و انشاءالله با پیگیری‌های دولت و همکاری شورای نگهبان همین روزها این خبرهای خوبی اعلام می‌شود.
ایلنا:محمدباقر نوبخت (سخنگوی دولت) در حاشیه مراسم افتتاحیه موزه کتاب و میراث مکتوب ایران ضمن اشاره به اهتمام ویژه دولت به مسائل فرهنگی و به‌ویژه حوزه کتاب در پاسخ به سوالی مبنی بر زمان مشخص شدن تکلیف بودجه سال ۹۵ گفت: امیدواریم با جلسات منظمی که با مجلس شورای اسلامی داشته‌ایم؛ بعد از انتخابات ۷ اسفند بودجه سال ۹۵ نیز به‌صورت نهایی از طرف مجلس به دولت اعلام شود.

نوبخت افزود: حتی اگر یکی دو هفته بعد از سال ۹۵ و مثلا در سومین هفته سال آتی تکلیف بودجه به دولت اعلام شود نیز با تمهیداتی که درنظر گرفته‌ایم؛ مشکلی برای اجرایی شدن آن و به‌ویژه افزایش حقوق کارمندان نخواهیم داشت.

سخنگوی دولت همچنین تاکید کرد: همچنان منتظر خبرهای خوب در حوزه تایید صلاحیت‌ها برای انتخابات هستیم و انشاءالله با پیگیری‌های دولت و همکاری شورای نگهبان همین روز‌ها این خبرهای خوب اعلام می‌شود.

نوبخت در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر برنامه دولت در قبال تعاملات فرهنگی گفت: مسلما وقتی از روابط سازنده با جهان صحبت می‌کنیم، بخشی از این تعامل به روابط فرهنگی وابسته است. در برقراری با تعامل فرهنگی با سایر کشور‌ها نیز اولویت با کشورهایی‌ است که وجه اشتراک تاریخی مذهبی و فرهنگی مشابه بیشتری داریم. البته رشد ۴۷ درصدی بودجه بخش میراث گردشگری نیز ناشی از همین شیب مثبت تعامل فرهنگی با دنیاست.
برچسب ها: نوبخت ، انتخابات
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

یک اپیدمیولوژی درباره عواقب واکسن‌هراسی توضیح داد

هیچ یک از واکسن های موجود فعلی در مقابله با کرونا به صورت ۱۰۰ درصدی پاسخگو نیستند

۶۰ میلیارد کلاھبرداری از طریق جعل سند زمین و املاک

آنچه ما را تهدید می‌کند تهدید هویتی است

هنوز تفاوتی با دولت روحانی حس نکردیم/ مظلوم نمایی ترفندی برای فرار از پاسخگویی

واکسیناسیون دانش آموزان رفسنجانی آغاز شد

ریاست جبلی بر رسانه ملی قطعی شده است؟

دارند نام هاشمی را از تاریخ دفاع مقدس پاک می‌کنند

امیرعبداللهیان خطاب به بورل: مذاکرات را از سر خواهیم گرفت / اتلاف وقت نمی‌کنیم / اگر دیگران به تعهدات خودشان برگردند، ما نیز آمادگی داریم اقدامات جبرانی خود را متوقف کنیم

سرانه یارانه پنهان هر ایرانی یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در ماه/ ۱۰ میلیون نفر نباید یارانه بگیرند

پربازدید ها

آنچه ما را تهدید می‌کند تهدید هویتی است

ریاست جبلی بر رسانه ملی قطعی شده است؟

دارند نام هاشمی را از تاریخ دفاع مقدس پاک می‌کنند

امیرعبداللهیان خطاب به بورل: مذاکرات را از سر خواهیم گرفت / اتلاف وقت نمی‌کنیم / اگر دیگران به تعهدات خودشان برگردند، ما نیز آمادگی داریم اقدامات جبرانی خود را متوقف کنیم

هنوز تفاوتی با دولت روحانی حس نکردیم/ مظلوم نمایی ترفندی برای فرار از پاسخگویی

هاشم امانی از اعضای باسابقه حزب موتلفه اسلامی درگذشت

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

پرطرفدارترین ها

بسیج دانشجوئی: از مدیران انقلابی، جهادی استفاده شود و نه مدیران لیبرال/ اصولگرایان به سمت مجید دوستعلی شیفت کردند؟   ( نظر)

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد   ( نظر)

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90   ( نظر)